Bilgii.net

Genç Görünmek İçin Tercih Edilecek Kıyafetler

29.10.2018
Genç Görünmek İçin Tercih Edilecek Kıyafetler

Desen ne olursa olsun, görsel ilgi çekici ve eğlenceli görünmelidir. Ancak doğru olanları seçmek daha büyük bir etkiye sahip olacaktır. Çizgili, zikzaklar ve geometrik desenlerdeki düz çizgiler, muhafazakar ve sıkı görünebilir, bu yüzden daha yumuşak desenli olanları seçmelisiniz. Gençliğinizi arttırmak için desenler giyiyorsanız, daha parlak ya da daha renkli olan iki eğriye kıyasla daha eğimli olanları tercih etmelisiniz. Daha yaşlı görünmenizi sağlayan bu tarz hatalardan kaçının.

Genç Görünmek İçin Yapılması Gerekenler

 • Yaşlandıkça farklı alanlarda kilo almaya başlayabilirsiniz. Üst alanınızın etrafında daha fazla var, bir fermuar veya düğme ile skin pantolon ve kot sıkı olabilir, bu rahatsız edici bir görüntü yaratır. Sıska ayak bileği pantolonunu, kırpılmış stilleri düşünün.
 • Daha koyu gölgeler daha muhafazakar ve daha otorite, kötü değil ama sizlere yaşlanabildiğinizi gösterir. Öte yandan, Daha açık, daha parlak tonlar daha açık ve eğlenceli görünmenizi sağlar, bu da sizin daha genç görünmenizi sağlar. Yüzünüzün özelliklerini vurgulamak ve taze yüzlü görünmesi için özellikle iyi bir yoldur yakın eşarplar ve kolye gibi parlak renkli aksesuarlar giyebilirsiniz.
 • Eğer güneş hasarı olmayan kadınlardan biri olacak kadar şanslıysanız, kırışıklıklarınızın olmadığı yerde dekolte kullanmayı tercih edin. Vücudunuzu bir ünlem işareti gibi düşünürseniz, dikkatinizi en üstte ve altta tutmak isteyebilirsiniz. Ünlem işaretindeki noktayı büyük bir çift ayakkabı veya kırpılmış pantolonla vurmak veya ünlem işaretinin üst kısmına konsantre olmak istersiniz.
 • Boynun etrafındaki her şey önemlidir. Eğer boğazda kötü bir görünüm hissi varsa, boynunuza üzerinizde ki kıyafetin rengine uygun bir renkte şal takabilirsiniz.
 • Siyah popülerdir, çünkü çok yönlüdür, ancak keskinliği sizi daha yaşlı hissettirebilir. Yeni ve çok yönlü parçalarınız için, daha genç ve daha cana yakın görünmenizi sağlayacak olan kahverengi ve gri tonları seçin. Kahverengi ve griler, çok zayıf ve çok nötr bir şekilde değiştirebilir.
 • Çocuklarınız veya torunlarınız gibi değil, daha genç giyinmek ve giyinmek önemlidir. Tarihlenmeyecek bir imza stili oluşturun ve dolabınızı bunun yerine zamansız parçalarla doldurun. Sizi şık ve zarif gösteren tasarımlar giyin. Çocuklarınızın ve torunlarınızın giydiklerine benzer giyinirseniz bu hoş olmayabilir.
 • 20’li yaşlarınızda sahip olduğunuz bedeniniz olmadığı için, hayatınızın geri kalanını bacaklarınızı gösteren etek ve elbiselerden kaçınmanız gerektiği anlamına gelmez.
 • Kadınlar bazen bacaklarının, belki de yaşlı olduklarını düşündükleri için güzel olmadığını veya kendilerini yeterince tanımadıkları konusunda bilinçli olduklarını bildiklerinden elbise ve etek giymekten kaçınırlar. Endişelenmeyi bırakmalısınız, Bacaklarınızda ki kusurları ince çoraplarla veya bu özel durumlar için kullanılan losyonlar ile kusurlarınızı gidermeye yardımcı olun.
 • Bütün baldırını gösterme konusunda çok bilinçli olsanız bile bileğinizi saklamayın. Yaşlandıkça, vücudumuzun kaç bölümünün örtbas etmek zorunda olduğumuzu hissettiğimizden çok fazla tükettik, ama birçoğunun buna dikkat ettiği de çok bellidir.
 • Böyle durumlarda boyunuzu uzun gösterebilecek, uzun belden aşağıya doğru uzanan pantolonlar ve belden sıkı olan uzun volan etekler tercih edebilirsiniz. Her zaman siyah değil de farklı renkler de tercih edebilirsiniz.
 • Pançolar, hırkalar ve ceketler de giyiminiz için oldukça uygun kıyafet tercihleri olur.
 • Dar pantolon ve dar etekler giymekten uzak durmanız, sizin görüntünüz açısından daha çok önem taşır.

Estetik Pançolar

Siyah Elbiseler

Açık Tonlarda Makyaj

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net