Bilgii.net

Gece Sık Sık İdrara Çıkma Bitkisel Tedavi – Tamamen Doğal

08.10.2018
Gece Sık Sık İdrara Çıkma Bitkisel Tedavi – Tamamen Doğal

Bazılarında gece sıklıkla tuvalete gitmek için uyananlarla karşılaşırız. Uyumadan önce tuvalete gidersiniz ve sonrasında gece bir defa kalkarak tekrar tuvalete gitme ihtiyacı duyabilirsiniz, fakat bu sık olmaya başlayınca, iş değişiyor. Gece sık sık tuvalete gitmek için kalkmak, aynı zamanda sağlık sorunlarınızın olduğunun da göstergesi olabilir. Bu sebeple eğer bu tür vakalarla karşılaşıyorsanız, doktorunuza danışmanız her zaman tavsiye edilir. Bunun yanı sıra, sadece doktorlar değil, aynı zamanda gece sık sık idrara çıkma bitkisel tedavi yöntemleri de elbette bulunmaktadır.

Sık İdrara Çıkmanın Nedenleri

 

Normalde tuvalete gidiyoruz, fakat özellikle geceleri sıklıkla tuvalete gitme ihtiyacı duymanın birçok nedenleri olabiliyor. Sık idrara çıkmanın nedenleri arasında; idrar yolu enfeksiyonu, hastalık veya yaralanma gibi nedenler olabilir, kaslarda, sinir veya diğer dokularda enfeksiyonlar veya kasılmaların gerçekleştiğinden idrara çıkma ihtiyacı duyabilirsiniz. Prostat veya diyabet gibi hastalığınız varsa, sıklıkla tuvalete gitme ihtiyacı duyarsınız. Bel ağrısı aynı şekilde tuvalet ihtiyacı hissettirir. Eğer herhangi bir ilaç veya ilaçlar kullanıyorsanız, onlarda tuvalete gitmenize yol açabilir. Bunun dışında mesane kesenizin küçülmesi veya çok fazla kullanılmaması da, sıklıkla idrara çıkmanıza neden olur, çünkü idrarı gerektiği kadar tutamaz hale gelirsiniz. Bu tür nedenlerin dışında da farklı nedenler elbette olabilir, fakat nedenlerin ne olduğunu anlayabilmek için doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Sık İdrara Çıkmanın Bitkisel Tedavisi 

Doktorlara danışmanın dışında, sık idrara çıkmanın başka bir tedavi yöntemi var mı, evet var. Bitkisel tedavi yöntemlerini kullanabilirsiniz. Sık idrara çıkmanın bitkisel tedavisi olarak Andız Kökü tavsiye edilir. Andız Kökü ile tedavi olan, sıklıkla idrara çıkma sorunundan kurtulur denilir. Andız Kökü’nden 100gr alarak küçük parçalar haline bölüyorsunuz. Böldüğünüz Andız Köklerini 10’ar gram haline getiriyorsunuz. 10’ar gram böldüğünüz Andız Kökünü kaynatarak günde 3 su bardağı içmeniz gerekiyor. Aynı zamanda Andız Kökünü güzelce ezerek, toz haline getirip bal ile beraber macun kıvamına getirdikten sonra 3 kaşık yutmanız gerekiyor. Bunları bir süre yaptığınız takdirde, sık idrara çıkma isteğiniz ortadan kalkacak ve normale dönecektir.

Sık İdrara Çıkma Sorunundan Rahatlıkla Kurtulabilirsiniz

 

Sık idrara çıkma sorunundan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bunu gerek doktorunuz ile beraber yapabilir veya yukarıda bahsi geçen Andız Kökünü deneyerek yapmak isterseniz, bu da mümkündür. Sık idrara çıkma isteği gerçekten rahatsız edici bir hale geliyor, çünkü günlük belki 3 ya da 5 defa tuvalete giderken, biranda bu sayı ikiye katlanıyor veya daha fazlasına ve işinize bakamaz hale geliyorsunuz. Haliyle bu da sizi rahatsız edecektir. Bu sebeple eğer bu tür sorunlar yaşıyorsanız, doktorunuza danışabilir veya en etkili bitkisel tedavi yöntemi olan Andız Kökünü kullanabilirsiniz. Andız Kökü ilgi olarak ta gıda ürünlerinde veya maddelerinde ya da doğal ürünlerde herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsanız, Andız Kökü ile de sorun yaşamazsınız.

Burada önemli olan tamamen sizin normal tuvalet ihtiyacınız giderebilmek. Sıklıkla veya gereğinden fazla tuvalete gitmekte sağlık açısından iyi olmamaktadır. Bu yüzden eğer buna benzer sorunlar yaşıyorsanız, günlük idrara çıkma sayınız artmışsa ve kendinizi tuhaf hissediyorsanız, doktorunuza danışabilir, hatta Andız Kökünü’de doktorunuza sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net