Bilgii.net

Filli Boya Boya Renkleri

01.10.2018
Filli Boya Boya Renkleri

1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda inşaat malzemeleri alanında üretim gerçekleştiriyordu. Beton, hazır harçlar, su izolasyon malzemeleri alanlarında üretim sağlanıyordu. Firma misyon olarak etkin satış ve pazarlama sistemlerini tercih ederek büyük bir hızla büyüme gösterdi. Firmanın büyüme sağlamasında kaliteli ürünlerin yanı sıra inşaat şirketlerinden gelen yüksek talep olmuştur. Betek Boya 1993 yılında inşaat boyaları alanına girerek Avrupanın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak adım atmıştır. Filli boya markası Avrupa’nın boya konusundaki teknolojik zenginliğini Türk tüketicisi ile buluşturmuştur. Firma 2003 yılında yalıtım alanında faaliyetlere başlamıştır. Günümüze kadar gelen ve hizmetlerine devam eden Filli Boya kalitesi ve güvenilirliği ile hizmetlerine devam etmektedir.

İç Cephe Renk Kartelası

Filli Boya iç cephe renk kartelaları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İç cephe renk kartelaları su bazlı iç cephe kartelalarından size uygun rengi seçebilirsiniz. Burada Filli boya iç cephe ortak renk kartelası, alpina renklendirme sistemi kartelası, filli boya stil sahibi evler, renxmatik iç cephe renk kartelasından size uygun renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca alpina style renk kartelaları da kendi içinde 4 grupta sizlere hizmet vermektedir. Bu bölümde dalgalı doku, inci doku, varak, kumlu metalik doku renk kartelalarından seçiminizi yapabilirsiniz.

İç cephe de sadece evinizin duvarlarını yenilemekle kalmayıp bunun yanında mobilya grubu kartelalarında bulunan geniş renk seçenekleri ile evinizdeki mobilyaları da boyayarak evinize değişik bir hava katabilirsiniz. Filli boya evinizde çocuklarınız içinde oldukça renk seçeneği mevcuttur. Çocuk odaları için ayrı renk kartelalarından çocuklarınızın zevklerin uygun renk seçimi yapabilirsiniz. Son olarak iç cephe boyalarda Filli boya turkuaz renk koleksiyonuna da göz atmanızı tavsiye ederim. Eviniz Osmanlı Dönemine ait tarza sahipse turkuaz renk koleksiyonuna bakmanız sizin için keyifli olacaktır.

Dış Cephe Renk Kartelası

Filli boya iç cephe renk boyalarının yanı sıra dış cephe renk boyaları için de sizlere hizmet vermektedir. Su bazlı dış cephe renk kartelalarına baktığımızda dış cephe boya ve kaplamaları ortak renk kartelası ve dış cephe canlı renkler kartelası sizlere sunuluyor. Burada seçim yaparken öncelikle nerede kullanacağınız çok önemlidir. Eğer binanızın dış cephesi için kullanım sağlayacaksanız dış cephe boya ve kaplamaları ortak renk kartelasından tercih yapabilirsiniz. Kullanacağınız yerde canlı parlak renkler düşünürseniz bu kartela sizin için uygun olmaz. Canlı renkler kartelasından parlak gösterişli renkleri tercih edebilirsiniz. Filli boya bu konuda sizlere geniş bir renk yelpazesi sunmaktadır.Dış cephesinde isterseniz araya renklendirme yapabilirsiniz. Bunu da parlak sentetik boya ortak renk kartelası kısmından bulabilirsiniz.

Filli boya sanayi grubunu da unutmayarak onlar içinde özel renk kartelaları hazırlamıştır. Buradaki kısımdan da sanayi sektörü bulunan müşterilerine renk seçenekleri sunmaktadır.

Filli Boya Fiyat

Filli Boya fiyat konusunda müşterilerine boyalarda ki geniş yelpaze gibi geniş bir fiyat listesi sunmaktadır. Hemen hemen her kesime hitap edebilen fiyat tablosuna sahip olan Filli Boya misyonunda her zaman öncelik fiyat değil kalite ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Evinize en yakın noktada bulunan Filli Boya mağazalarına giderek ürünler hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilir ve fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net