Bilgii.net

Farklı Duş Başlığı Modelleri

29.11.2018
Farklı Duş Başlığı Modelleri

Duş başlıkları ergonomik ve çevreci olması yönüyle tercih edilmelidir. Banyolarda duş teknesi kadar birlikte kullanılan duş başlıklarının seçimi de önemlidir. Bu önemli unsurların seçiminde bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Bunlardan ilki fonksiyonel ve ergonomik olmasıdır. İşlevsellik her zaman ön planda olmalıdır ki bunlardan ilki su tasarrufu sağlamasıdır. Bu nedenle su tasarrufu sağlayan musluklar ilk sırada yer almalıdır. Diğer önemli detay ise kireç önleyici olmalıdır. Kireçli suyla değil de kireçten arınmış sağlıklı suyla duş alabilmek için muslukların bu özelliğine dikkat edilmelidir. Kireç önleyici musluk kullanılması durumunda cildin kireç nedeniyle kuruması ve yıpranması da önlenmiş olur. Son olarak elle tutulan musluklar daha ekonomik ve avantajlıdır. Bu muslukların su tutma özelliği daha yüksektir.

Elegance Duş Başlıkları

Bu modeller duş kabinin tavanına sabitlenerek kullanılır. Altın sarı ve gümüş renklerde tercih edilebilir. Yukarıdan düz bir şekilde akan bu duş başlıklarına elle müdahale etmek mümkün değildir. Ancak lüksün ve zenginliğin simgesidir. Sabit sistemlerdir. Su tasarrufu yapmak için elle tutulan modelleri tercih edebilirsiniz.

Duvardan Dirsek Duş Başlıkları

Adından da anlaşılacağı gibi bu duş başlıkları duvara monte edilir. Duvardan dirsek denmesinin sebebi ise duvara sabitlenen duş başlığının kıvrılarak aşağı yönlendirilmesidir. Bu modeller en çok rastlanan ve en kullanışlı modeller arasında yer alır.

Krom Duş Başlıkları

İddialı ve şık bir duş başlığı arıyorsanız tam da aradığınız gibi bir model olan krom duş başlıklarını inceleyebilirsiniz. Parlak kromdan üretilen bu modelin iki seçeneği bulunuyor. El ile tutmak için küçük başlık ve bir de büyük tepe başlığı vardır. Kendinizi özel hissettirecek bu kocaman duş setiyle banyoda keyifli saatler geçirebilirsiniz. El ile değil de tepe başlığı ile duş almak isterseniz kocaman bir levha görünümünde olan duş başlığından akan suyla kendinize özel bir duş alanı yaratmış olursunuz. Hem sade hem de iddialı görünüme sahip bu modeli iki farklı kullanımı olması nedeniyle güvenle tercih edebilirsiniz.

Bluetooth Akıllı Duş Başlıkları

Gelişen teknoloji ve değişen dünyanın hızına ayak uydurmak isteyenlerdenseniz bluetooth özelliği bulunan duş başlıklarını kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu akıllı başlıklar sayesinde duştan aceleyle çıkmanıza gerek kalmıyor. Aniden çalan telefonla duşunuzu yarıda bırakıp telefona koştuğunuz zamanlar olmuştur. Bu zamanların sayısını azaltmak veya telefon sorununu tamamen ortadan kaldırmak için en iyi çözüm yolu akıllı duş başlığı kullanmaktır. Akıllı duş başlığı özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Duş sırasında 11 saatten fazla konuşma imkânı tanır. Yalnızca çalan telefona cevap vermek değil aynı zamanda müzik dinlemek için de uygundur. Tüm bu işlemler için yapmanız gereken telefonunuza bluetooth bağlantısı yapmaktır.
  • Ürünün en önemli özelliklerinden biri de su geçirmez olmasıdır. Bu özelliği sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.
  • Duş başlığının kablosuz bağlantı özelliği vardır.
  • USB ile bağlantı kurularak şarj edilme özelliği taşır.
  • Duş sırasında gürültüyü azaltan bir sisteme sahiptir.
  • Bu duş başlıkları yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Basınç düşürücü özellikte üretilmiştir.

Yukarıdaki duş başlıkları arasından önceliğinize göre doğru seçimler yapabilirsiniz. Fonksiyonellik veya şıklık konularında önceliğinizi belirleyerek farklı duş başlığı modellerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net