Bilgii.net

Etkileyici Görünümleri ile Mavi Mutfak Dolabı Modelleri

08.10.2018
Etkileyici Görünümleri ile Mavi Mutfak Dolabı Modelleri

Mavi Mutfak Dolapları

Mavi huzurun rengidir. Gökyüzünün, sonsuzluğun, özgür ruhun, umutların, hayallerin rengidir mavi. Kim umutları olmadan hayalleri olmadan yaşayabilir ki? Öyle ki mavi renk olmadan da yaşamamız mümkün değil elbette. Baktığımız zaman bu dünyada en çok gördüğümüz renk belki de mavi. En büyük örneği de o uçsuz bucaksız gökyüzü… Akıl almaz büyüklükteki okyanuslar… Sizler neden bu uçsuz bucaksızlığı evlerinize, mutfaklarınıza taşımayasınız ki?

Algıları yıkın! Klasik kahverengi mutfak dolaplarının kasvetinden kurtulun, renklerin seslenişine kulak verin. Renklerin notalarında kaybolun, hayatınıza canlılık katın. Gelin bir de mavi rengin anlamına ve etkilerine sırasıyla bir göz atalım.

Mavi ortamlar özgür ruhu temsil etmesi ile birlikte, kullanıldığı ortamlarda verimliliği ve performansı arttırır. Dünyada neden mavi renkli kalemlerin tercih edildiğini sanırım çoğu kişi hiç düşünmemiştir! Sebebi şudur ki; mavi kalemle yazılan yazılar hafızada daha çabuk kalıcı olarak yer almaktadır. İşte mavinin gücü! Mavi rengi tercih eden insanların çoğunun hoşgörülü, ve huzur ortamı oluşturmak istediklerini görüyoruz. Ayrıca araştırmalara göre, dekorasyonlarında mavi rengi tercih eden insanların, fedakar özellikle sahip oldukları da atlanmaması gereken bir gerçek elbette ki.

Mavi Mutfak Dolabı Dekorasyonu

Doğa bizlere sayısız renk sunmuşken bizler neden mutfak dolabı dekorasyonlarımızda yalnızca kahverengiye kitlenip kalıyoruz ki? Mutfaklarınızı kendi zevkinize, sizleri temsil eden renklere göre dekore edin. Kişiliğinizi renkler ile yansıtın. Mutfak dolabı dekorasyonlarınızda mavi rengi kullanmaktan çekinmeyin. Görün ki doğada da mavi renk oldukça fazla kullanılmış. Mavi renk rahatlatıcı özelliği ile de mutfaklar için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Mavi mutfak dolabı dekorasyonu her şeyden önce farklıdır. Alışılmışın dışındadır. Mavi mutfak dolabı dekorasyonu mutfağınıza derinlik kazandırır, hangi tonu olursa olsun aile fertlerine huzur ve dinginlik verir. Mavi güzeldir, çok güzeldir. Mis gibi kokuların yayıldığı, en güzel ve en özel yemeklerinizin piştiği, en güzel keklerinizin piştiği, böreklerinizin kızardığı, kıyır kıyır kurabiyelerinizin fırınlandığı mutfağınızda sadece siz hayal edin ve isteyin.

Mavinin açık tonları ile mutfağınızı daha da geniş gösterin. Gökyüzünü mutfak dolaplarınıza yansıtın. Mavi renginin koyu tonları ile ise; zerafetinizi gösterin. Mavinin tüm tonlarını ahşabın büyüsü ile buluşturun. Unutmayın ikisi de muhteşem tamamlayıcılar olacaktır birbirine.

Görenler hayran kalsın mutfağınıza. Sizler ise çalışırken, akşam  yemeğinizi pişirirken keyif alın. Kendinize harika alanlar yaratın. Unutmayın! Siz çok kıymetlisiniz ve sizin zevkleriniz, istekleriniz de çok önemli.

Koyu mavi, camgöbeği, açık mavi, turkuaz, ve daha nicesi… Showroomları gezin. Tüm bu dekorasyon fikirlerinin hayat bulmuş hallerini inceleyin ve bilgi alın.

Mutfaklarınızı ferahlatmanın şimdi tam vakti. Mavi mutfak dolabı dekorasyonları ile mutfağınıza farklı bir hava katın. Cıvıl cıvıl gözüken  bu rengin mutfak ile uyumuna sizler hayran kalacaksınız. İnternette gezinirken bir deniz fotoğrafı gördüğünde kim demez ki, “şu denizin rengine de bak, keşke şuan orada olabilsek diye.” Ya da kim gökyüzüne bakıp özgürce uçan martıları gördüğünde onlara imrenmez? Sizler o denizin rengini, uçan martıların özgürlüğünü taşıyın mutfak dolaplarınıza.

Mavi mutfak dolabı dekorasyonu ile klasik tarzı, modern tarzı, Alaçatı tarzını, otantik mutfak tarzını, yani siz neyi hayal ediyorsanız ona hayat verebilirsiniz. Yeter ki isteyin!

Mavi Mutfak Dolabı

Turkuaz Mutfak Dolabı Modelleri

Ada Tipi Mavi Mutfak Dolabı Modelleri

Turkuaz ve Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Açık Mavi ve Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Desenli Mavi Mutfak Dolabı

Ankastre Mavi Mutfak Dolabı Modelleri

Ahşap Mavi Mutfak Dolabı Modelleri

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net