Bilgii.net

Enza Yemek Odası Modelleri

28.11.2018
Enza Yemek Odası Modelleri

Dolce Yemek Odası

Toprak tonlarının kullanıldığı bu ahşap ceviz takım, yemek ortamına sıcak bir hava katıyor. Seri için özel tasarlanmış sandalyelerde kullanılan krem renk detayı da ara geçişi sağlayarak yemek masası ve dekorasyon için seçilecek diğer eşyalarla uyumu yakalıyor. Hem yumuşak hem sıcak bir yemek odası için harika renkler. Konsol modasına yeni bir akım getiren ince dokunuşlar ve mermer detayı ile evinizin bir duvarını zengin görünüme kavuşturabilirsiniz. Özel olarak konsolu tam dengeleyecek şekilde tasarlanmış ayna ile de evinizi daha derin gösterebileceksiniz. Mermer üzerine işlenmiş mini kulplar modern, düz çizgilerle estetik bir şekilde buluşturuyor. Yüksek konsol ayaklarıyla evinizi daha yüksek gösterecek bu takım, temizlik esnasında da çok yardımcı. İki farklı televizyon sehpası seçeneği de olan bu takım ister küçük boy ister büyük boy televizyonunuzla ile bütün olmaya hazır. Televizyon zevkinden vazgeçemeyip daha büyük bir televizyon köşesi isteyenler için de TV ünitesi 1680 lira. Evinizde ahşap veya mermer ağırlığını istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz adına dolap da iki farklı seçenekle serinin içinde. Yemek takımınızı sığdırabilmeniz için yüksekliği 815 mm. Her evin olmazsa olmazı açılır masayı da barındıran bu takım, istediğiniz anda daha fazla kişiye hizmet etme imkânı sunuyor. Yüzde 20 indirim ile yemek masası 800, konsol ise 1548 lira.

Orlando Yemek Odası

Evinde farklılık yaratmayı sevenler için, sadelik ile modernliği birleştiren bu takım ideal. Sade ahşap ile geometrik kesimlerden oluşan bu odada en çok ilgi çeken detay su birikintisi şeklindeki aynası. Odadaki derinliği arttırırken farklı bir dekorasyon da ekleyen bu ayna 547 lira. Yemek masasını hem standart hem de açılır şekilde barındıran bu takım, masanın ayaklarının konsol takımı ile yakaladığı uyumla odadaki dekorasyonu ve çeşitliliği kendisi sağlıyor. Ayrıca konsoldaki beton görüntülü kulp detayı da hem odaya farklı bir dokunuş hem de nesneler arası bağı sağlıyor. Konsolun sürgülü 3 kapaktan oluşan modeli, isterseniz köşeleri açık bırakıp birkaç raflık sergileyebileceğiniz alan bırakıyor isterseniz tüm yemek takımınızı kapalı ve güvende tutacağınız şekilde kapanıyor. Farklı boyutlarda televizyon sehpası ile odanızdaki diğer köşeye uygun bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Ayrıca sehpalar için ekleyebileceğiniz arka pano ve kapaklı dolap modülüyle de odanızı doldurabilirsiniz. Yüzde 15 indirimiyle 5.875 lira olan bu oda takımını çok seveceksiniz.

Infinity Yemek Odası

Beyazın şıklığını birçok farklı parçayla yakalayabileceğin bu mobilyalar evinizi geniş ve ferah gösterecek ve yemek zamanlarınızı sakince geçireceğiniz atmosfer sağlayacak. Özellikle kullanılan akrilik sayesinde kolay temizleme ve çizilmeyi engelleme özellikleri taşıyan takım hayatınızı kolaylaştıracak. Frenli ve raylı menteşeleriyle mobilyalarınızın ömrünün uzamasını sağlayan bu sistem, kapakların ufak bir dokunuşla kapanmasını mümkün kılıyor. Oldukça zarif ve az yer kaplayan sandalyelerde orta alanınızı daha geniş gösterecek. Oda, yemek masasını sabit ve açılır seçenekleriyle sunarken, televizyon sehpasını da üstüne raf veya dolap seçeneği ile eklemiş. Konsolun çizgilerine eş gelen televizyon masası ve konsola uyumlu kesilmiş ayna da bütünlüğü sağlayan ana parçalardan. Bu takım 9.643 yerine 5.784 yerine yüzde 40 indirimle satışta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net