Bilgii.net

Enza Home Köşe Takımları Modelleri

28.11.2018
Enza Home Köşe Takımları Modelleri

City Köşe Takımı

Evlere her zaman daha farklı bir hava katan köşe takımları içinde ilk dikkat çekenlerden bu takım. Farklı kullanım modelleri sağlayarak evinizin içinde istediğiniz gibi yerleştirebilir, her türlü salona hazır hale getirebilirsiniz. Sadeliği ile de evinizdeki her parçaya uyum sağlayabilir. İster sehpa pufu ister büyük pufu salonunuzun ortasında veya başka bir köşesinde kullanarak istediğiniz zaman daha fazla alanda kullanabilirsiniz. Neredeyse 10 farklı oturma modeliyle evinizin tasarımını zenginleştirebilir veya taşınma zamanlarında yere kolaylık sağlayabilirsiniz. Uzun ayakları sayesinde istediğiniz her an yerlerin temizliğini kusursuz şekilde bitirebilirsiniz. Farklı minder seçenekleriyle istediğiniz renk seçeneğini ekleyebilir, 5 farklı modülü de yüzde 20 indirim ile alabilirsiniz.

Rosa Köşe Takımı

Koleksiyonun en pamuğu gibi duran bu köşe takımı, bembeyaz rengiyle salonda en çok dikkat çeken parça olmaya aday. Yanına önerdiğimiz berjer ile de salonunuzda iki farklı ambiyans yaratıp hem kalabalık akşamlarınızı rahatça geçirme, hem de kafanızı dinleyebileceğiniz bir köşe yaratma imkanınız olacak. Ayaklarını yerden kesmeyi sevenler için tasarlanmış bu yüksek model, arkanızı da güvenilir bir yere dayamanız için zengin kırlent seçeneği sunuyor. Sırtında ve kollarında kullanılan ince detaylarla evinize modern çizgiler ekliyor. Bütün bunların üstüne, bu parçanın en önemli özelliği ise yatak olarak kullanılabilmesi. Keten veya kadife kumaş seçeneğiyle evinizde yaratmak istediğiniz havaya göre seçim yapabilirsiniz. Şimdi yüzde yirmi indirim ile 5485 lira!

Norte Köşe Takımı

Koleksiyonun yeni takımlarından olan bu parça birbirinden bağımsız modüller sayesinden en çok kullanışlı olanlardan. Her modülü istediğiniz gibi yerleştirerek farklı modeller elde edebilir ve salon şekli fark etmeden evinizde yer açabilirsiniz. Takım için farklı renklerde ve boyutlarda yapılmış kırlentler salonunuzu dolu dolu gösterecek ve evinize hareket katacak. Ev dekorasyonu için seçeceğiniz parçalarla uyumu yakalamanız kolaylaşacak. Bu takımda kullanılan sıcak renk tonları evinize canlı hava katacak ve isteğinize uygun olarak; altın veya siyah metal ayaklarla tamamlanabilecek. Yüksek oturumuyla ve şişkin sırt minderleriyle oldukça rahat hissedeceksiniz. Konforlu minder yapısı ile asla rahatsız hissetmeyecek ve yorgun bir gün sonrası oturmanın keyfini yaşayacaksınız. Toplam 9 farklı modülü olan bu takımı istediğiniz uzunluğa ve salon tipine göre sipariş vermeniz mümkün. Yüzde 15 indirim ile 2’li modüller 2640 lira.

Aria Köşe Takımı

Bu takım evinde bütün parçalardan ve toplu görünümden vazgeçemeyenler için. İki büyük parçayı birleştiren bir köşeye sahip olan bu takım kalabalık gruplar birleşmiş koltuk gibi olurken, bireyler için de istedikleri zaman uzanabilecekleri genişliği sağlıyor. Bu takım için önerdiğimiz 2 farklı berjer ile de evinizin dekorasyonu için hazır seçenekleriniz elde ediliyor. İster takımla birleştirin ister ayrı bir köşeye bırakın, nasıl olsa bütüne uyum sağlayacak. Sırtına işlenmiş dikiş detayları, ufak çizgileri seven modernistler için ideal. Tamamen kendi takımına özel dikilmiş çeşitli minder ve kırlentler ile de evdeki renk sayısını arttıracak ve istediğiniz konfora ulaşacaksınız. İskelet ayak yapısı ile de açık yer görünümünü önleyecek ve eşyalarınızın kaybolmamasını sağlayacak. Şimdi tüm takım yüzde 25 indirimle 11.980 lira yerine 8.985 lira.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net