Bilgii.net

Enza Home Koltuk Takımları Modelleri

28.11.2018
Enza Home Koltuk Takımları Modelleri

Doris Koltuk Takımı

Bu ayın ürünü oturma grubu, hem sadeliğiyle hem de birden fazla kullanış özelliğiyle dikkat çekiyor. Gündüzleri oturup rahatınıza bakabileceğiniz koltuk olabiliyorken, geceleri de evdeki yatak sayısını çoğaltabileceğiniz yatak olabiliyor. Zero-wall mekanizması sayesinde itip çekmeye gerek kalmadan olduğu yerde yatak haline getirebilirsiniz. Geniş oturma kısmı sayesinde konfor alanınızı da genişletiyor. Evinize olan uyumu da deri kumaşın ahşap görüntüyle buluşması ile oldukça kolay. Ayaklarının yüksekliği sayesinde yere düşürdüğünüz eşyaları almanızda, evi temizlerken koltukların altıda kalan tozları da silmeniz çok kolaylaşacak. İstediğiniz kumaş veya renk seçeneği ile istediğiniz sayıda üçlü, ikili veya tekli koltuğu birleştirip kendi takımınızı yaratabilirsiniz. Sandık özelliği ile de kaldırmak istediğiniz eşyalarınız için ekstra bir alan yaratmış olacaksınız ve bu alan kesinlikle evinizden yer çalmayacak veya evinizin görünüşünü bozmayacak. Fiyat olarak da ayın ürünü olarak yüzde 35 indirim imkânını ayağınıza sunuyor. Tam 2260 mm uzunluğu ve 910 mm derinliği olan 3lü koltuğu 2.709 lira yerine 1760 liraya alabilirsiniz.

Nuvo Oturma Grubu

Oldukça modern tasarımı ile farklı renk seçeneklerini bir arada sunan bu takım da genişliği ile otururken rahatınızı iki katına çıkarıyor. Birkaç rengi birleştirerek elde edebileceğiniz bir takım ile evinizin dekorasyonuna koltukların katkısını da iki katına çıkarabilirsiniz. Ayrıca yatak olabilme özelliği ile yerden tasarruf eder ve evinize ekstra bir yatak edinmiş olursunuz. Yatağa dönerken koltuğunuza zarar gelmesin diye eklenmiş 2 adet orta ayak ise fermuarın içine gizlenerek koltuğunuzun görünümünü bozmadan yatağınızın konforunu arttırır. 2 adet büyük (5*55) ve bir adet orta boy (45*45 mm) kırlenti ile de hem sırtınız için konfor sağlamış hem de koltuğunuzu boş bırakmamış olursunuz. Birçok renk ve deseni birleştirebileceğiniz bu koltuk takımının ahşap ceviz görünümlü ayakları da yerden yüksek olması ile evinizin temizliğini kolaylaştırır. Yüzde 20 indirim fırsatı ile de üçlü koltuğu 1649 lira yerine 1319 liraya alabilirsiniz.

Rattan Koltuk Takımı

Kataloğun en estetik takımlarından biri olarak Enza ailesine yeni katıldı. 3lü, 2li ve tekli koltuklardan istediklerinizi seçerek oluşturabileceğiniz bu takım, en çok kumaş yapısı ile dikkat çekiyor. Sırtınıza için özel tasarlanmış kapitone uygulaması ile arkanıza yaslandığınızda ergonomik bir yapı sağlayarak vücut sağlığınızı otururken bile destekleyecek. İnce ve zarif tasarlanmış kol yapısı da otururken kolunuza destek sağlayarak yumuşak bir zemin oluşturacak. Farklı renk seçenekleri sunan kırlentleriyle de evinizdeki renkliliği arttıracak ve dekorasyon için kullanacağınız diğer eşyalarla uyum yaratmanızı kolaylaştıracaktır. 2240 mm uzunluk ile 840 mm derinliği birleştiren 3lü koltuk takımı yüzde 25 indirim fırsatı ile 3.463 liradan 2.597 liraya sizin olabilir.

Ponte Koltuk Takımı

İspanyolca ’da otur anlamına gelen bu isme sahip olan takım gerçekten oturulası. Sırt minderlerinin verdiği ferahlık ile kol destek kısmının zarifliği en çok dikkat çeken kısımları. Bunlardan sonra tekli koltuğun modern ve farklı tasarımı ile evinizde çok dekoratif bir görüntü elde edeceksiniz. Farklı renk ve minder seçenekleri zaten başlı başına bir avantaj. Zero- Wall teknolojisi ile yerini değiştirmeden yatağa dönüştürebildiğiniz gibi, derinliği ile de sandık olarak kullanıp eviniz için ekstra alan açabilirsiniz. Şimdi yüzde 25 indirim fırsatı ile tekli koltuğun fiyatı 1430 lira.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net