Bilgii.net

En Tarz Açık Hava Banyo Örnekleri

19.10.2018
En Tarz Açık Hava Banyo Örnekleri

Modern banyo hızla evde doğru olan şık ve yatıştırıcı bir geri çekilme şeklini üstleniyor. Bugünlerde, birçok ev sahibi, uzun ve zor bir günün ardından yenilenmelerini ve gençleşmelerini sağlayan lüks bir banyo yaratmak için gereken ek zamanı ve nakit parayı yatırmaktan mutluluk duymaktadırlar. Muhteşem spa-tarzı banyo için yapılan bu arayışta, geleneksel duvarlar iç ve dış mekan arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmak için tam anlamıyla anlamlandırıldı. Güzel bir açık hava banyosu, tam mahremiyeti, eşsiz bir doğaya sahip olma eğilimiyle harmanlamaktadır.

Bazı açık hava banyo dekor tasarımları sizi büyüleyecek olsa da, diğerleri herhangi bir ana makyaj malzemesi olmadan dışarıda duş veya küvet almak için pratik ve şık bir yol sunuyor. Arka bahçeye rahatlatıcı bir dalış yapmanın senin bir şey olmadığını düşünürsen, tekrar düşün!

Açık Hava Banyo Örnekleri

  • Lüks ve huzur arayanlar için; Banyoyu dışarıda bırakmak, geniş bir avantaj yelpazesi getiriyor ve bunu yapmak son zamanlarda çok daha kolay hale geldi. Açık hava banyosu, parmaklarınızın ucunda eksiksiz bir lüksün olmasını sağlarken gerekli gizliliği sağlar. Sadece bir duş ve küvet içeren daha küçük ve daha sade tasarımlara kadar spa küveti, ayaklı küvet ve duş alanı da dahil olmak üzere seçebileceğiniz birçok farklı konfigürasyon vardır. Ana yatak odasından erişilebilen özel bahçeyi veya sundurmayı açık bir banyoya dönüştürmek de ergonomi açısından mükemmel bir anlam ifade eder.
  • Bahçenizde geniş alanınız varsa; Ana yatak odasının hemen dışında bulunan açık bir banyonun, içerideki alanın bir uzantısı gibi hissetmesi gerektiğini unutmayın. Açık banyonun stili ve teması, kullandığınız dekor ve bölgeyi çevreleyen gölgelik ile tanımlanmaktadır. Tropik bitkiler ile dolu bir arka bahçeniz varsa, bu sizin için iyi bir tema olur. Diğerleri, rahat bir spa ortamının aurasını taklit etmek için bir Asya görünüşünü kullanmayı tercih edebilir.
  • Dış mekan banyolarının trendi hızlı bir şekilde izlenirken, çoğu tasarımcı, evlerinin geri kalanıyla görsel ve mimari olarak bağlanan banyolara yöneliyor. Bazı tasarım örnekleri, güverteyi, verandayı veya terasını evin kat planının doğal bir uzantısı haline getirmek ve her iki dünyanın en iyisine sahip olmanızı sağlamaktır. Cam duvarlar ve örtüler, içeride içeri getirmenin en popüler seçeneklerinden biridir. Fakat duş alanını ve küvet alanını iç ve dış mekan arasında bölmek başka bir harika seçenek. Bu aynı zamanda alan ile ilgili herhangi bir sorun üzerinde çalışmanızı sağlar ve banyoya havadar bir atmosfer sağlar.
  • Geniş bir arka bahçeniz olmasa bile, ihtiyacınız olan her şey, banyoya açık havada harika bir duş alanına dönüşmek için küçük bir niş şeklindedir. Havadaki ürpertinin çok hızlı bir şekilde temas ettiği bir bölgede yaşıyorsanız, mükemmel yalıtım sağlarken, açık havada temyizlerini sağlam tutmak için çatı ve duvarlar için cam paneller kullanın.
  • Banyoyu dışarıda almayı gerçekten istemiyor musun? Belki de bunun için alan ya da kaynaklarınız yok mu? Mevcut arka bahçesine hiçbir şekilde bağlanmayan bir banyoya sahip olanlar için, basit ama harika bir seçenek, yıldızlarla dolu gökyüzünün altında bir soğutma daldırma için bağımsız bir küvet eklemektir! Çağdaş modellerin çoğu, bu kadar kolay bir şekilde drenaj yapıyor ve küçük montaj işlerine ihtiyaç duyuyor, retro ve renkli ayaklı küvetlerin yeniden canlandırılması, bir bağbozumu ya da bohem tarzının bile artık her zamankinden daha soğuk olduğu anlamına geliyor.

Bahçeye Modern Açık Hava Banyosu

Romantik Açık Hava Banyosu

Teras Açık Hava Banyosu

Botanik Açık Hava Banyosu

Etnik Açık Hava Banyosu

Spa Etkisi Sunan Açık Hava Banyosu

Dağ Evinde Açık Hava Banyosu

Rustik Açık Hava Banyosu

Modern Açık Hava Banyosu

Etnik Açık Hava Banyosu

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net