Bilgii.net

En Modern Teras Dekorasyonu Modelleri

27.11.2018
En Modern Teras Dekorasyonu Modelleri

Çatı terasları bir evin en güzel özelliklerinden biridir. Elbette, belirli stiller durumunda mimari bir unsur olarak da dahil edilebilirler. Örneğin, modern ve modern evlerin çoğu çatı teraslarına sahiptir ve bunun nedeni neredeyse her zaman düz çatılara sahiptir. Düz bir çatıyı güzel bir terasa dönüştürmek çok kolaydır. Sadece bazı dış mekan mobilyalarına ihtiyacınız var ve yaz günlerini geçirmek için harika bir yer bulursunuz.

Teras Alanınızı Düşünün

Birkaç farklı çatı terasları vardır. Yeşil çatı terasları çok popülerdir ve onları çim ve bitki örtüsü nedeniyle tanımak kolaydır. Aslında bir çatı terası ve çatı bahçesi arasında bir kombinasyon. İsterseniz, yerdeki sahte çimleri ve gerçek bitkileri süslemeler olarak kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, atmosfer en önemli unsurdur.

Çatı terasları söz konusu olduğunda, her zaman düzen veya tasarım değil, çoğunlukla görünümler hakkındadır. Genellikle çevrenin, arazinin ve şehrin panoramik manzaralarını sunarlar. Daha tenha alanlarda yer alan evlerde çatı terası, manzaranın güzelliğini hayranlıkla izleyebileceğiniz yerdir. Ancak, terasın tasarımıyla ilgili ögelere geri dönelim. Farklı tasarım ve dekor türlerini sergileyen birkaç çok şık örnek seçtik.

Her Evin Farklı Kişiliği Var

Her evin kişiliği ve hissi dış ile olan ilişkisinden ciddi şekilde etkilenir. Büyük konut projeleri söz konusu olduğunda, özellikle kapalı bir bahçe varsa, bu açık-kapalı bağlantıyı gerçekleştirmek çok kolaydır. Ama sınırlı bir yaşam alanı ile karşı karşıya geldiğinde ne yapabilir? Bu soruna bir çözümün, gevşeme olarak hizmet edebilecek ve evin tasarımının geri kalanıyla güçlü bir şekilde temas edebilecek bir açık alan düzenleyeceğine inanıyoruz. İster balkon ister çatı veya iyi tanımlanmış bir zemin kat alanı olsun, bu farklı fikirler dekorasyon yaparken bir başlangıç ​​noktası olarak hizmet etmelidir. Çoğu modern daireler için uygun çeşitli düzenlemeler bulmaya çalıştık, ancak bazı ilginç geleneksel tasarımlara da rastladık. Güzel teras düzenlerini analiz ederek eğlenin ve aşağıdakileri tamamlayabilecek başka fikirleriniz varsa bize bildirin.

Çatı teraslı bir stüdyo daireniz varsa, bu bir hediye! Burada hayatınızın en rahatlatıcı, harika ve felsefi anlarını geçirebilirsiniz. Çevredeki doğa pitoresk ise, mumlarla sakin bir akşam yemeğinin tadını çıkarın; Büyük bir şehirde yaşıyorsanız- gece şehrin ışığı harika olurdu! Ahşap bir güverte klasik bir çeşittir, bazı modern mobilyalar ve bir cam şömine ekler- ve dinlenme bölgesi hazır! Dövme mobilyalar tencere bahçeleri ve bitkiler ile birlikte harika görünecek. Aşağıda daha fazla fikir arayın ve tasarımınızı seçin!

Yaz Aylarına Hazırlık

Sıcak havalarda eğlenmek ya da rahatlamak istediğinizde, plajdaki ya da ülkedeki evler hemen akla geliyor. Ama aynı zamanda şehirde yaz hakkında inkar edilemez bir şey – ve onunla birlikte gelen beklenmedik açık alanlar da var. Ne de olsa, gökdelenlerin denizinin hakim olduğu bir manzaranın tadını çıkarırken yemyeşil bir bahçede oturabilir ya da sabah kahvenizi yer seviyesinden daha yüksek bir arazi panoramasıyla birlikte geçirebilirsiniz? Eşit parça griti ve glam, AD arşivlerinden gelen bu 25 çatı ve teraslar, tümüyle daha ilham verici olan kentsel bir ortamda, bir ülkenin çekiciliğinin (açık yemek alanları, rahat oturma alanları, gür yeşilliklerle dolu çiçekçiler ve çiçek açan tomurcuklar) tüm olanaklarına sahiptir. onun yüce levrek için. Yüksek yaşamın tadı için okumaya devam edin.

Romantik Teras

Modern Teras

Farklı Teras Yorumları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net