Bilgii.net

En Farklı Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları

25.11.2018
En Farklı Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları

Sıcak bir banyoya sahip olmak hayatın küçük lükslerinden biridir; duş almaktan ve dondurucu bir soğuk odaya girmekten daha kötü bir şey yoktur. Banyoyu biraz daha sıcak ve daha davetkar hale getirmenin bir yolu modern havlu askısı radyatörünü monte etmektir. Bu basit havlu rayları odanızı veya banyonuzu ısıtabilir. Ayrıca, banyonuzda havlu rayına ek olarak gerçek bir radyatör de kullanabilirsiniz. Havlularınızın günün her saatinde güzel ve rahat olmasını sağlar. Tasarımlı havlu askısı radyatörleri, geleneksel havlu askıları ve paslanmaz çelik havlu askısı radyatörlerinin büyük bir seçkisi vardır, hem eğimli hem de düz tasarımlı olarak mevcuttur, bu sayede banyonuzla bir şeyler bulmakta sorun yaşamanız gerekir. Bir çok farklı banyo kalorifer peteği tasarımları mevcuttur.

Havlu Radyatörleri, belirli bir şıklık ve işlevsellik ile bir araya getirilmiş sadeliği sayesinde, aile banyolarında ve mutfaklarda her zaman popüler olmuştur. Geniş ebat seçenekleri, tüm ısıtma çıkışı gereksinimlerine uyum sağlar ve radyatör veya yerden ısıtma tabanlı sistemlerde kullanıma uygundur. Modern yaşam tarzları, bu türden bir havlu ısıtıcısının, kurutma ve depolama özelliklerinin kendilerine ait olduğu kullanışlı odalar gibi genişletilmiş durumlarda büyümesine neden olmuştur.

Mutfak evin kalbi ise, banyo da ruhu olmalıdır. Banyo yeniden canlanmak ve kendimizi sıfırlamak için gittiğimiz yerdir. Bu yüzden, banyoları seviyoruz ve hepimiz bizi sıcacık tutukları için radyatörlerimizi de seviyoruz. İkisini uyum içinde bir araya getirdiğinizde banyonuzu bir cennete dönüştürmeye yardımcı olabilecek en iyi ısıtılmış havlu rayları ve havlu radyatörlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Dikey Tasarımlı Düz Kalorifer Peteği

Normalde banyonuz için dikey bir tasarım radyatörü düşünmemiş olabilirsiniz. Yeterli alanınız olmayabilir ve havlu saklama için en pratik olanlarından da değil. Ancak farklı tasarımı ile size bir eşyayı yerleştirme şansı sunan bir ray aksesuarı bulunan modeller vardır.

Beyaz ve siyah renklerde mevcut olan tasarımlar vardır. Farklı dekor tipleri için seçenekler vardır ve tasarımları ile kalorifer peteğine asla benzemeyen bir radyatörlerdir. Hangi rengi seçmeye karar verirseniz verin, banyo deneyiminize stil, konfor ve sıcaklık getirdiğinizden emin olabilirsiniz. Farklı bir kalorifer peteği tasarım modeli arıyorsanız, düz tasarım olan tasarım modellerinden tercih edebilirsiniz.

Eski Okul Kalorifer Peteği

20.yüzyılın başlarındaki eski okul radyatörlerinin modeli farklı bir tasarım ile sunulmuştur. Bu tasarım modelini de genellikle klasik bir banyo sevenler tercih etmektedir. Çoğu iç tasarım için uygun olması için modern bir bükülme ile çekici ısıtmalı havlu radyatörü, göz alıcı bir şekilde banyonuza sıcaklık katmanın harika bir yoludur.

Uzun Tasarımlı Kalorifer Peteği

Uzun ve ince bir tasarıma sahip kalorifer peteği modelleri de çok popüler hale gelmiştir. Hem farklı tasarımı ile göz doldurmakta hem de bayanlar için çok kullanışlı bir alan bırakmaktadır.

Farklı renkleri mevcut olup, uzun tasarımlı kalorifer peteği modellerine bakabilirsiniz.

Ayna Tasarımlı Kalorifer Peteği

Modern banyo için uygun bir tasarıma sahip olan tam boy ayna, şık ince profil ve şık bir antrasit kaplamaya sahip olan bir tasarım modelidir. Havlu için yer yok, ek depolama ya da bunun gibi bir şey yok. Ancak şık görüntüsü ve farklı tasarıma sahip olan bir kalorifer peteğidir. Bolca görünüm ve stile sahiptir ve havluları yatak odasına ya da eski hava dolabına bırakabilirsiniz. Bu modern aynalı dikey radyatör tasarımları, diğer birçok daha pratik kurulumun aksine, alanınıza değer, stil ve etki katacaktır.

Sade Banyo Kalorifer Peteği

Şık Kalorifer Peteği Tasarımı

Farklı Banyo Peteği Tasarımı

Havalı Banyo Peteği Tasarımı

Klasik Banyo Kalorifer Peteği Tasarımı

Minimal Banyo Kalorifer Peteği Tasarımı

Modern Banyo Kalorifer Peteği Tasarımı

Özel Banyo Kalorifer  Peteği Tasarımı

Renkli Banyo Kalorifer Peteği Tasarımı

Sade Banyo Kalorifer Peteği Tasarımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net