Bilgii.net

Emlak Ofisi Perde Modelleri

01.10.2018
Emlak Ofisi Perde Modelleri

İnsanların en sık kullandığı ofislerden biri olan emlak ofisleri, ofisin iç dizaynı için birbirinden modern ve şık ortamlar yaratmak isterler. Çağdaş ve modern bir görünüme sahip olmak isteyen ofis sahipleri bu nedenle duvar, zemin ve perde üçlüsüne ağırlık vermelidir. Özellikle de perdelerin bu konuda etkileri oldukça büyüktür. Güzel ve gösterişli bir perde modeli ofisin görünümü prestij anlamında arttıracakken, basit ve kalitesiz duran bir perde modeli de bir o kadar düşürecektir. Arızalı ve dengesiz duran perdelerin emlak ofislerinde kesinlikle kullanılmaması gerekir. Dengeli ve hoş duran bir perde modeli bu konuda en ideal olanıdır. Aynı zamanda temizliği kolay olan perdelerin öncelikli seçilmesi gerekir. Emlak ofisleri için zebra, stor ve jaluzi perde tercih edilebilir.

Emlak Ofisi İçin Stor Perde Modelleri

Çağdaş ve modern görünümlü emlak ofisi için binlerce farklı desen bulunur. Polyester, simli perde, baskılı perde veya renkli perdeler bu konuda tercih edilebilir. Fakat desenli ve baskılı perdelerin baskı kalitesi ile baskı içeriği oldukça önemlidir. Stor perde modelleri de bu konuda farklı çeşitliliğe sahiptir. Emlak ofisinin kalitesini ön plana perde modellerini ile çıkartabiliriz. Bu nedenle kaliteli bir stor perde önceliğiniz olmalı. Bu perdeler mekanizmalı oldukları için zincir uzunda ağırlık bulunur. Bu sayede dengesini kaybetmez ve kolay kullanım sağlar.

Emlak Ofisi İçin Jaluzi Perde Modelleri

Avrupa’dan ithal edilen bu perde modelleri üç çeşidi ile sizlere sunulur. Ahşap jaluzi perde, mikro jaluzi perde ve plastik jaluzi perde. Bu modellerin fiyatları ve kalitesi özelliklerine ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Jalûzi perdelerin en önemli özelliği, 25 mm genişliğinde ve pencerenizin uzunluğundaki dikdörtgen parçalarının, hareketi ile oluşturulmuş bir perde çeşididir. Özel hareket mekanizmasına sahip olan bu perdeler kolay kullanılabilir ve kolay temizlenebilir oldukları için oldukça fazla tercih edilirler. Özellikle de ahşap modelleri oldukça kalitelidir ve ağaçtan üretilirler. Ofis çalışanlarının da güneşten zarar görmemesini ve bilgisayarların ekranının parlamamasını sağlayacaktır. Fiyatları bakımından yüksek fiyatlı olsalar da uzun ömürlü oldukları için uzun vadede size ekonomiklik sağlayacaktır.

Emlak Ofisi İçin İdeal Perde Modeli

Stor, zebra ve jaluzi perdeler emlak pençelerine her zaman daha çok yakışan perdeler olmuşlardır. Emlakçıya gelecek kişiler için de ilk algı açısından bu durum çok önemlidir. Bu ofiste kullanılan perde modelleri boncuk veya desenli modellerden ziyade daha çağdaş ve sade görünmelidir. Bu nedenle perde üreticileri tarafından pek çok perde modeli üretilerek ofis sahiplerinin tercihine sunulur. Perde seçerken hem ofisiniz ile perdenin uyumuna hem perdenin fonksiyonel olmasına hem de kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmelidir. Bu perdelerin kurulumu kolaydır ve mutlaka işin uzmanları tarafından yapılmalıdır. Özellikle de emlak ofislerinin iş yükü fazla olduğundan dolayı yanlış bir kurulum sonrası sürekli olarak ustalar ile ofis içerisinde uğraşmak sıkıntı olacaktır. Bu nedenle ilk kurulumun mutlaka profesyonel kişilere yaptırılması gerekir. Perdeleriniz mağazalardan gidip alabileceğiniz gibi aynı zamanda internet ortamı üzerinden de pencere ebatlarınıza göre de kısa sürede perde siparişi verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net