Bilgii.net

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları – 2019 Kış zor geçecek

06.10.2018
Elektrikli Isıtıcı Fiyatları – 2019 Kış zor geçecek

Günümüzde artık havalar soğuyunca, çok fazla ısıtıcı makineleri kullanıyoruz. Gerek doğal gaz olsun, gerekse elektrikli ısıtıcı aletleri. Elektrikli ısıtıcı fiyatları özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bazı elektrikli ısıtıcılar örneğin çok az elektrik harcayan ve birçok özelliklere sahip olunca fiyatlar yüksek olup normal ısıtıp çok fazla özelliği olmayan, sadece ısınma ayarına sahip olan elektrikli ısıtıcıların fiyatı da daha düşük olmaktadır.

Elektrikli Isıtıcı Nedir?

Elektrikli ısıtıcı olarak tanımlanan makine, prize bağlanarak kullanılan elektrikli bir makinedir. Doğal gazı açıp kaloriferleri yakmak yerine, elektrikli ısıtıcıyı prize takıp evinizi ve odanızı ısıtabilirsiniz. Elektrikli ısıtıcıların birçok farklı modelleri bulunmaktadır. Portatif elektrikli ısıtıcılar da bulunmaktadır, aynı zamanda duvara monte edebileceğiniz elektrikli ısıtıcılarda bulunmaktadır. Elektrikli ısıtıcı nedir şeklinde internet üzerinden araştırabilirsiniz. İstediğiniz modelde mutlaka bir elektrikli ısıtıcı bulabileceksiniz. Günümüzde artık birçok farklı modellerde bulunuyor, bu sebeple sağlam bir araştırmanın sonucunda mutlaka, istediğiniz bir model bulabilirsiniz. Elektrikli ısıtıcılar ısı iyonları yayan elektrik güçlerine sahip makinelerdir. Dolayısıyla elektrikli ısıtıcısı ararken aynı zamanda ne kadar ısıyı vermesini istediğinizi de bilmeniz gerekiyor. Artık günümüzdeki çoğu elektrikli ısıtıcılar infra-red şeklinde çalıştığından dolayı, çok az bir elektrikli çok hızlı ve kolay ısıtabiliyor.

Elektrikli Isıtıcı Markaları

Artık birçok elektrikli ısıtıcı markaları bulunmaktadır. İnternette baktığınızda neredeyse bütün elektronik dünyasında olan markaların elektrikli ısıtıcılar ürettiğini görebilirsiniz. Farklı ısı ayarlarına sahip duvara monte edilebilen veya portatif ve daha birçok elektrikli ısıtıcı markaları bulunmaktadır. Bunlardan birkaç tanesi örneğin; Fakir, Kumtel, Daiwa, Sinbo ve daha nice ısıtıcı markaları bulunmaktadır. Bunlardan hangilerinin size uygun olduğu tamamen size bağlıdır. Elektrikli ısıtıcı makinelerin bilgilerini okuyarak, hangi makinenin ne tür özellikleri olduğunu anlamanız gerekir. Her evde mutlaka bir elektrikli ısıtıcı bulunur. Bazı evlerde ise küçük çocuklar veya yaşlılar olduğu için, genelde kış aylarında çok fazla kullanılmaktadır. Bazı elektrikli ısıtıcı makineler, fanlı olduğundan, diğerlerinden biraz daha güvenilir olmaktadır, fakat yine de çok fazla yaklaşmamanız gerekir ve odayı ısıtmasını beklemeniz gerekir.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Elektrikli ısıtıcı fiyatları konusu, tamamen nasıl bir elektrikli ısıtıcı istediğine göre değişkenlik gösterir. Elektrikli ısıtıcıların özellikleri ve markalarına göre fiyatlar yüz liranın altından tutun ki bin liranın üstü veya kat kat üstüne çıkabilmektedir. Elektrikli ısıtıcıların özelliklerinden bir tanesi doğal gaz yakmaması ve elektrik ile çalıştığı için, doğal gaz faturası ödemektense, sadece biraz daha ekleyerek elektrik faturası ödeyebilirsiniz. Bazı elektrikli ısıtıcılarda, otomatik durdurma bulunur. Dolayısıyla örneğin 1 saat sonra kapanması için ayarladığınızda, sizin kapatmanıza gerek kalmadan, elektrikli ısıtıcı kendiliğinden kapanır. Bu tür makinelere baktığınızda, elbette fiyat daha yüksek olmaktadır. Elektrikli ısıtıcının ne kadar olacağı ve hangi özelliklerle istediğiniz tamamen size kalmıştır.

Güvenilir ve rahat kullanımlı bir elektrikli ısıtıcı isteyebilirsiniz veya bir köşede durup bütün odayı ısıtması için infra-red güçlü bir elektrikli ısıtıcı almak isteyebilirsiniz. Elektrikli ısıtıcılara bakıp araştırmanız gerekir. Özelliklerine ve markalarına bakmanız gerekir. Aksi takdirde hiçbir şeyi araştırmadan bir elektrikli ısıtıcı almaya çalışırsanız ya şoke edici bir elektrik faturası ile karşılaşabilirsiniz ya da evinizi ya da odanızı istediğiniz gibi ısıtmayan elektrikli bir ısıtıcınız olabilir.

UFO Micatronic Tower 24/UK 2400 W Kule Tipi Isıtıcı – 489.00 TL

Kumtel Ks-2819 Quartz 1200 Watt Isıtıcı – 49.00 TL

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net