Bilgii.net

Dyo Boya Renkleri

01.10.2018
Dyo Boya Renkleri

1927 yılında küçük bir mağaza olarak kurulmuştur. Yaşar Boya Grubu olarak 85 yılı aşkındır müşterilerine hizmet vermektedir. Dyo Boya sektöründe üretim alanlarının çeşitliliği bakımından ilk sıralarda yer alıyor. İnşaat boyaları, mobilya boyaları, oto tamir boyaları, deniz boyaları, toz boyalar, doymamış polyester boyalar gibi sektöründe farklı alt çeşitleri olan tek şirket olarak faaliyetlerine devam ediyor. Şu an Dyo Boya Türkiye’de 3, yurt dışında 3 tesis bulunmaktadır. Bugün Dyo Boya mekanların, evlerin iç ve dış duvarlarından mobilya ve elektrikli eşyalara, otomobiller ve jantlarından gemilere kadar her noktada müşterilerin hayatına güzel renkler katmayı sürdürüyor.

Dyo Boya İç Cephe Renk Kartelası

Dyo Boya iç cephe renk kartelası evinizin, iş yerinizin, ofisinizin duvarları için siz müşterilerine çeşit çeşit renkler sunmaktadır. Özellikle renk yağmuru iç cephe renk kartelası sizler için renk karışımları sunmaktadır. Bu senenin moda renkleri arasında bulunan bej&kahve renk damlası ve kırmızı&magenta renk damlasını sizler için tavsiye edebilirim. Çocuk odaları için kullanabileceğiniz sarı&hardal renk damlası veya turuncu&bakır renk damlasını tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Mutfak için sizlere önerim gri&beyaz renk damlası olan boyaları tercih edebilirsiniz. İç cephe boya kartelaları arasında sentetik boya renk kartelasından da yine evinizde değişiklik yapmak için tercih edebileceğiniz renkler bulunmaktadır. Boya tercih ederken evinizin şeklini gün ışığı alıp almama durumunu kullandığınız eşyaların tonlarını aksesuar seçiminize uygun olarak seçmeniz, sizin için eviniz için ferahlatacak bir hava katması daha kullanışlı olacaktır. İç cephe boya seçiminde özellikle kir tutmayan üzerinde leke bırakmayan boyalar tercih edilmelidir. Bu tarz boyaların tercih edilmesi evinizi daha kullanışlı hale getirecektir. Bu şekilde hem temizlemek kolay olacaktır hem de daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Dyo Boya Dış Cephe Renk Kartelası

Dış cephe boyaması için renk seçenekleri Dyo Boya‘da bulabilirsiniz. Geniş dış boya yelpazesi ile müşterilerini memnun etmeyi hedef haline getirmiştir. İster binanızın dış cephesi için ister ofisinizin dış cephesi için istediğiniz renkte dış cephe renklerini tercih edebilirsiniz. Dış cephe renk seçiminde özellikle toprak tonları son dönemlerde en çok tercih edilen renkler arasındadır. Koyu kiremit renklerde dış cephe boya seçiminde kullanabileceğiniz renkler arasında bulunmaktadır. Dyo Boya katalogundan her rengin tonlarını bulabileceğiniz çeşitli renkler bulunmaktadır. Dış cephe boya kullanımında özellikle suya neme dayanaklı boyalar tercih edilmesi daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu konuda Dyo müşteri memnuniyetini öncelik aldığı için sizler için kaliteli, sağlam, parlak boyalar üretmektedir. Ürünleri kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda da geniş bilgiler vererek sizleri memnun etmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Dış cephe boyası için dilerseniz iki renk tonunu beraber kullanabilirsiniz. Toprak tonları ile kiremit rengini veya da yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu şekilde binanızın dışına farklı bir görünüm sağlayabilir şık bir hava verebilirsiniz.

Dyo Boya Fiyatlar

İster dış cephe, ister iç cephe boyası konusunda fiyat olarak herkesin bütçesine göre belirlediği bir fiyat ortalaması vardır. Sizler için fiyat konusunda biraz araştırma yaptım. Bunun sonunda Dyo Boya sizlere uygun fiyatlarla kaliteli boya sunmaktadır. Bütçenize göre ister uygun fiyata ister pahalı fiyata bütçenize uygun boya seçeneklerini bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net