Bilgii.net

Düfa Boya Renkleri

01.10.2018
Düfa Boya Renkleri

Çevre ve insan sağlığına duyarlı olan Düfa Boya, Sağlık bakanlığımızdan onaylı sertifikası ile antibaktariyel ve kokusuz üretilerek sağlığımıza duyarlı ve uzun süre kullanacağımız şekilde üretilmiştir.

1976 yılında üretime başlayan Düfa Boya, sektörün firmalarına yön verir. Kalitesi de sağlık açısından kanıtlanmıştır ve “21. Yüzyılın Hammaddesi ”olarak tanımlanır, doğal saflık içerir ve yüzeye yapışma özelliği muhteşemdir.

Bebek odalarında, çocuk odalarında, alerjeni yüksek kişilerin evlerinde ve hastanelerde kullanılan Düfa Boya, tercihimizde sağlığımızı da düşünüyorsak ve boya dediğimizde, evimiz de, iş yerlerimiz de, büyük önemi varsa, seçeneklerimizin tümünü Düfa’dan yana kullanmalıyız. “Boyaların ustası” unvanına sahip olan Düfa, AB standartlarına uygun, kaliteden taviz vermeyecek şekilde Türk pazarında yer almıştır. Düfa mix “Tinting teknolojisi “ ile farklı renk kombinasyonları yapılarak, kısa zamanda hazır edilip, düşlediğimiz renk seçeneklerinde, kolay uygulanabilir, mükemmel boyalar elde edebiliriz.

İç Cephe Renk Kartelası

Bu senenin Düfa Boya renk uzmanlarının ev iç dekarasyon rengi için önerisi, zıt renk karmaşasından oluşan evimizin tarzına uyum sağlayacak ve odalarımıza canlılık katacağı düşünülen, Ultra Violet oldu.

Evimizi boyatmayı düşünüyorsak, dekorasyonda modayı da takip ediyorsak, tercihlerimizin ilk sıralarında bulunması gerekir. Eğer moda değil de, benim seçeneğim, kendi tarzım da diyorsanız yine bakmayı es geçmeyin ve “Tinting Teknoloji’sinden” yararlanarak istediğimiz her rengi karıştırarak, hemen hazır ve kusursuz renk elde edip dayanıklılığı ile senelerce kullanabiliriz. Artık yıllar sonra tekrar boyatmak yerine silinebilir seçenekleri de günümüzde bulunur. Bu şekilde de tercih edip, evimizde çocuk odalarımızın duvarlarını resim defteri olarak görüyorsa ideal olarak kullanabiliriz.

Kalitesinden ödün vermeyen örtücülüğü kusursuz olan Düfa Boya’nın fiyatı da: 20 kilosu 200 den başlayarak, antibaktiyel olan boyaları ise 23 kilosu 300 den başlayarak satın alabiliriz.

Dış Cephe Renk Kartelası

Özel silikonlar sayesinde dış cephede yüksek su iticilik ve su buharı geçirgenliği, neme karşı dayanma gösterir. Güneş gören dış yüzey yerleri için renk solmasına karşı dirençli özel pigmentlere yer verilmiştir. Yağmura dona karşı da silikonlu seçenekleri bulunurken, leke bırakmadığı için temiz gözükür ve yıllarca tasarruf ederek kullanabiliriz. Dış cephemizi kendi başımıza halletmeye çalışmak tehlikeli olacaktır. Bu nedenle bilen ustalarımıza bırakıp boyanın kolay boyanabilir ve kapatıcılığı yüksek olduğundan en kısa sürede bitirecektir. Ve boyayı tercih edip boyatmaya karar verdiysek duvarımızın bir kısmında deneme şansı da veren Düfa Boya güvenilir renkleriyle de gönlümüze taht kurmuştur. Daha iyisini de yapabilirim diyerek istenilen rengi dış cephemizde proje uygulayarak gösterebilen, tercihimizden memnun ayrılmamız için ayrıntısıyla, mükemmel tasarlamıştır.

Artık yalıtımda günümüzde önemli yere sahiptir. Enerji tasarrufunda Düfa Boyaları hava kirliliği azaltarak gaz tüketimini de en az indirir ve küreselleşme de yeri çok önemli konumdadır. Kalitesi dayanıklılığı ve Düfa Boyanın özeliklerini bakımından da son derece teknolojiye ve günümüze uyum sağladığından en ön sırada seçilmesi gereken boyalardandır.

Düfa Boya Fiyatları

Fiyat bakımından da elastik dış cephe boyası 15 litreliği 300’den başlayarak silikonluları ise 25 kilolukları 330 TL’den başlayan fiyatlarla, kalitesine, dayanıklılığın ve çevresel duyarlılığı, kolay uygulanma gibi birçok özelliğine bakarsak pişmanlık yaşamayacağımız hakkını veren bir boyadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net