Bilgii.net

Drapeli Etek Modelleri

29.10.2018
Drapeli Etek Modelleri

Etekler çok yönlü bir seçenektir ve drapeli etek, iş kıyafeti için ve aynı zamanda bir gece dışarı çıkmak için oldukça ideal bir etek tercihidir. Birden fazla ürüne para harcamadan eteğinizle görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Drapeli etek modelleri, streç kumaşlarla çalışmak için biraz daha fazla odaklanma gerektirdiğinden, dikiş ve moda tasarım becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Desen kalçaları düzleştirmek ve klasik bir görünüme yetenek katmak için dökümlü yan detay ve elastik bel bandı içerir. Giyim parçalarınızı ayarlarken herhangi bir toplulukta öne çıkan eşyayı yapmak için bir renk ya da tasarım seçin ya da gri, siyah ya da donanmaya tercih edin. Bu model, işten çıktıktan sonra bir gece dışarı çıkmak için uygun olmalı ve daha çok yönlü olmasına izin verin.

Bu drapeli etek aslında 1880’lerde kullanılan bir terzilik yöntemine dayanarak hazırlanmıştır. Arkadaki kabarık ön kısımda hafifçe bol dökümlüdür. Tüm örtüler, yan dikişlerde hiç piliz olmadan bel kemerinin alt kısımları ile oluşturulur. Bu örtüleme tarzı koşuşturma döneminin sonlarına doğru çok popülerdi. Bu drapeli etek, ağır malzemelerden yapılmış bir günlük elbise için tam uzunlukta olarak mükemmeldir. Ya da, eteği daha açık olan şeylerden dışarı çıkarın ve etek tarafına kenar kısımda bir araya getirerek, etek tarafındaki elbise için bir üst etek oluşturacak kadar yüksekte çekin.

Drapeli Etek Modelleri

Hem spor hem de şık olarak hazırlayabileceğiniz kombinler her zaman mevcut bulunmaktadır. Drapeli etekler her kadının dolabında yer almaktadır. Farklı desen ve modellere sahip olan tasarımlarıyla farkınızı ortaya koyduğunuz drapeli etek ile kombinlerinizi tamamlayın.

Çiçek Desenli Drapeli Etek

Bu desende bulunan drapeli etekler genel olarak diz altı hizasında bulunurlar. Spor ve şık giyimi birleştirmeyi seven bayanların favori tercihidir. Çiçek desenli drapeli eteğiniz yıldız parçanız olduğundan, diğer kıyafet parçalarının hepsini tek renk olarak tercih etmeniz gerekir. Böylece şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Eteğinizin zemin rengi hangi renk ise ona göre diğer kıyafet parçanızı ve aksesuarlarınızı tercih edin.

Ekoseli Mini Drapeli Etek

Farklı ekose desenleri ile hazırlanmış olan drapeli mini etekler özellikle genç kızların favori tercihidir. Bu tarz da olan etek kombinleri genel olarak yine yıldız parça etek oluyor. Diğer kıyafet ve aksesuar parçaları tek renk oluyor. Bu rengi de eteğe uygun renklerden biri olarak tercih edeceksiniz. Örneğin; lacivert rengi drapeli eteğinizin üzeri beyaz ekoseli ise beyaz parça kıyafet ve aksesuarlar tercih etmelisiniz.

Sade Renk Bol Döküm Drapeli Etek

Bu sade renk tek renk anlamındadır. Her renk olabilir; kırmızı, mavi, kahverengi, sarı, yeşil ve siyah gibi drape etekler çok tercih edilmektedir. Bu tarz tek renk olan eteğinizi istediğiniz parçalar ile kombinleyebilirsiniz. Genel olarak kızlar arasında popüler olan tarz kombini örneğin; kırmızı diz boyunda veya diz altında drapeli bol dökümlü bir eteğiniz varsa bunu siyah ve beyaz renk parça kıyafet ve aksesuarlar ile kombinleyebilirsiniz.

Kot Kumaş Drapeli Etek

Kot kumaşları genel olarak Jean pantolon ve mini eteklerde tercih edebilirsiniz. Ancak ince kot kumaştan yapılmış kot drapeli etek modelleri de spor giyim tarzı seven bayanlar için ideal bir seçim olur. İstediğiniz bir tişört ve spor ayakkabınız ile kombinleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net