Bilgii.net

Doğtaş Düğün Paketi Fiyatları

09.10.2018
Doğtaş Düğün Paketi Fiyatları

Doğtaş Düğün Paketi

 

Doğtaş mobilyanın öncülerinden olan bir marka olarak kaliteye oldukça fazla önem vermektedir. Kalitenin yanı sıra modern çizgilerinden de taviz vermeyen Doğtaş, düğün telaşesi içinde olan genç çiftlerimizi de düşünmüş. Doğtaş Mobilya düğün paketi fiyatları mağaza bazında değişiklik gösterebildiği gibi, her mağaza da kendi paketini hazırlayıp genç çiftlere sunuyor. Bizler de sizleri düşünerek güncel Doğtaş markası fiyatları ile düğün paketleri hakkından bilgi ve fiyat vereceğiz ve bir konsept dahilinde paket oluşturacağız.

Fakat bundan önce bir bakalım; düğün paketi seçerken dikkat etmemiz gerekenler neler?

  • Düğün paketleri uygun fiyatları ile oldukça fazla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Fakat bu noktada hem ucuzluğu hem de kaliteyi bir araya getirebilen markaları tercih edebilmek çok önemlidir. Alacağınız mobilyaların uzun yıllar kullanılacağını düşünürsek, seçim yaparken kaliteden asla taviz vermememiz gerektiğinin ne kadar önemli bir husus olduğunu daha iyi anlayacağız.
  • Düğün paketi alırken fiyatı kadar sizin ve eşinizin zevkine hitap edebilmesi de çok önemlidir. Doğtaş zengin ürün seçeneği ile her tarza ve isteğe uygun mobilyaları ile çok doğru bir seçim olacaktır. Modern, country ve avangart… Siz hangi tarzı seviyorsanız seçin, Doğtaş evinize getirsin ve kurulumunu yapsın.

Doğtaş Oturma Grubu Modelleri

Doğtaş’ın birbirinden güzel oturma grubu modelleri arasından seçim yapmak elbette ki zor biliyoruz. Çünkü hepsi çok kaliteli ve çok şıklar. Ama gelin bir bakalım bu şıklığın ve kalitenin bedeli ne kadara tekabül ediyor?

Doğtaş oturma grubu modellerine, kampanya dahilinde, ortalama 7.882 TL gibi uygun fiyatlara ulaşmak mümkün. Öyle ki uzun yıllar kullanacağınız oturma grubunuzu Doğtaş gibi güven sağlayan bir markadan almak çok doğru bir tercih olacaktır. Üstelik Doğtaş’ın pek çok oturma grubu modelinde bulunan yüksek ve sağlam ayakları sayesinde de temizlik artık çok daha kolay. Birbirinden güzel renk ve model seçenekleri ile de Doğtaş oturma grupları görenlerin akıllarını başlarından alacak nitelikte.

Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri

Doğtaş yatak odası takımları tüm parçalarıyla fonksiyonelliğin tanımını yeniden yapıyor. Sezonun trendi tüm modelleri mağazalarında bulunduran Doğtaş yeni evlenecek çiftlerin isteklerini ve ihtiyaçlarını çok iyi tespit edip buna göre çözümler sunuyor. Doğtaş’ın yatak odası takımlarında; tercihiniz dahilinde bazasız veya bazalı karyola, beş kapaklı dolap, şifonyer, komodin, ayna ve birbirinden iddialı seçenekleri olan yatak başlıkları bulunuyor. Tüm parçalar birbirini tamamlar nitelikte olduğu gibi, belirtmekte yarar var; çoğu düğün paketinin içerisinde yatak yer almıyor ve yatağı ayrı olarak kendiniz almanız gerekiyor. Ama sakın endişelenmeyin, öyle ki Doğtaş birbirinden konforlu yatakları da oldukça cazip fiyatlara, mağazalarında sizlerle buluşturuyor.

Doğtaş Yemek Odası Modelleri

Doğtaş’ın bir diğer dikkat çeken ürün grubu olan Doğtaş yemek odası modelleri çok şık ve çok kullanışlı olmaları ile dikkat çekiyor. Yemek masası, konsol sandalyelerden, kitaplıktan, banktan ve zigon sehpadan oluşan bu takımlara ortalama 3.706 TL’ye sahip olmak mümkün. Üstelik ürünlerin montajı da Doğtaş mağazaları tarafından yapıldığı gibi, teslimatın da ücretsiz olmasıyla Doğtaş’ın ne kadar doğru bir tercih olduğunu kanıtlar nitelikte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net