Bilgii.net

Cam Lavabo Modelleri

29.11.2018
Cam Lavabo Modelleri

Banyo dekorasyonunun önemli parçalarından biri de lavabolardır. Lavabolar; dolap, ayna, karo ve fayanslar ve paspaslarla birlikte banyo dekorunu tamamlayan unsurlardır. Banyonun ilk göze çarpan ve en çok kullanılan alanı olması sebebiyle pek çok model denemesi yapılmıştır. Günümüzde son derece modern veya klasik ürünlerle karşılaşıyoruz. Hemen her zevke uyan seçkin tasarımlar yeni ev döşeyeceklerin hizmetine sunuluyor. Yuvarlak modern lavabolar, kare şeklinde ve daha geniş lavabolardan sonra şimdi de cam lavabolar karşımıza çıkıyor. Duyduğumuzda küçük bir şaşkınlık yaratan ve “Gerçekten olmuş mudur?” dedirten bu modelleri ilgiyle incelemeye başlıyoruz. Hakikaten olmuş. Evet; cam bardak, cam dolap rafı, cam tabaklardan sonra şimdi de cam lavabolar gündemde. Hem de öyle gelip geçici bir heves gibi de durmuyor. Ciddi anlamda üretim yapılıyor. Şıklığı ve sadeliği bir arada görmek isteyenlerin ilgiyle takip ettiği cam lavabo modelleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz.

Cam Lavabo Modelleri

Eminiz bu güne kadar çeşitli lavabo modelleri görseniz de aralarındaki farkı sayacak kadar detaya rastlamamışsınızdır. Hepsi birbirinin aynısı gibi duran bu tasarımların yanından hızla uzaklaşan ve kendine has stiliyle fark yaratan cam modellere göz gezdirmeyi denediniz mi? Belki de ilk defa duyuyor veya görüyorsunuzdur. Evlerde görmeye henüz alışmadığımız bu modellerden aslında çok sayıda üretiliyor ve ön yargıları kırmayı bekliyor. Cam lavabolar sadece lavabo kısımlarıyla değil bir bütün oluşturduğu musluk modelleriyle de farkını ortaya koyuyor. Tamamen yok gibi görünen bu özel parçalar kafanızdaki ve evinizdeki curcunayı bitirecek cinsten.

Şeffaf Cam Lavabolar

Cam lavaboların birbirinden özel ve güzel tasarımlarını incelerken sizlere fikir verelim. İlk modelimiz orta boy bir meyve tabağını andıran şeffaf cam lavabolar. Su gibi bir banyo dekorasyonu için bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Renkli Cam Lavabolar

Şeffaf lavabolar ilginizi çekmediyse veya daha gösterişli modelleri tercih ediyorsanız renkli cam lavabolara göz gezdirebilirsiniz. Bu renkli tasarımlar siyah, altın sarısı, kahve, mavi, yeşil gibi renklerde satışa sunuluyor. Beğendiğiniz rengin tasarımlarından satın alabilir ve bu modelleri dilerseniz dolap ünitesine uygun olandan seçebilirsiniz.

Akvaryum Şeklinde Cam Lavabolar

Cam lavaboların doğaya ayak uyduran akvaryum şeklindeki modellerini denemek ister misiniz? Akvaryum veya bir çeşit teraryum görünümünde olan bu lavabolar farklı olmayı sevenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte.

Cam Raflı Dolap Üniteleri

 Farklı bir stil arayışında olanlara cam lavabo modellerini önermiştik. Bu modelleri yalnızca lavabo olarak değil dolap ünitesi olarak da görebilirsiniz. Yanlardan iki, üç adet cam rafları olan dolaplar söz konusu lavaboların tamamlayıcısı durumundadır.

Cam Lavabo Kullanmanın Avantajları

Cam lavabolar pırıl pırıl görünümüyle elit görünmek isteyenlerin ilk tercihi olabilir. Bazen tercih ettiğiniz modeller ne yapsanız da parlak ve şık durmaz. Cam lavabo kullanırsanız böyle bir probleminiz olmayacak. Parlaklık doğasından olan camın şıklığını her daim yaşayacaksınız. Her girdiğinizde ışıl ışıl bir lavabo görmek için tercihinizi cam ürünlerden yana kullanabilirsiniz.

Temizliği son derece kolaydır. Ne kadar temizlerseniz de parlamayan lavabolar yerine parlak ve pürüzsüz yüzeye sahip olan bu şık tasarımları tercih edebilirsiniz.

Lavabo seçerken banyonuzun dekorasyonunu ve büyüklüğünü dikkate almayı unutmamalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net