Bilgii.net

Beyaz ve Kırmızı Kombin Önerileri

29.10.2018
Beyaz ve Kırmızı Kombin Önerileri

Bu sefer dikkatinizi çekmek için en iyi yollardan bazılarına ve beyazın kırmızı kıyafetlerle nasıl birleştirileceğine dikkat çekmek isteyen tasarımcılar bir çok model hazırlayıp sunmuşlardır. Renk karıştırma, kimsenin nasıl yapılacağını bilen bir şey değil, bir yetenek değil, sadece bir beceridir; bu, bir iş günü veya hafta sonu olsun, bir sonraki gün için doğru ayrımı seçmeyi kolaylaştırır. Sıcak renkler ve beyaz, yüksek belli kot kesimlerinde sıkışmış kırmızı, rahat tişörtleri deneyerek başlayabilirsiniz. Plastik bir transparan kavrama ve güneş gözlüğü görünümlü yansıtmalı bir aksesuar ekleyerek görünümü tamamlayın.

Bu beceri öğrenilebilir. Temel renkleri karıştırmak söz konusu olduğunda, bunu nasıl yaptığınız birçok şeye bağlıdır. Bugünün koleksiyonunda, kırmızıyı beyazlarla karıştırmanın en iyi yollarını bulmalısınız. Her bir üst ve altta nasıl çalışacağınızı göreceksiniz. Kendinizi ve size doğru ilerleyen insanları memnun eden beyazı kırmızıyla hayal edin.

Beyaz ve Kırmızı Kombin Önerileri

 • Midi kırmızısı, bir etek ile uzun kollu bir dantel de olabilir beyaz bluz giyin. Çıplak sivri uçlu kırmızı ayakkabı ve kırmızı çanta da ekleyebilirsiniz.
 • Kelepçeli kırmızı topuk sandaletleri ile fit ve parıltılı beyaz bir elbise giyerek tatlı bir kombin yapabilirsiniz.
 • Beyaz dantel üst bir bluz ile belden kuşaklı yüksek belli mini kırmızı bir eteği leopar baskılı takozları, hafif açık kahverengi çanta ve sade aksesuarları ekleyerek görünümü tamamlayın.
 • Eğer düzgün vücutlu bir kızsanız, o zaman beyaz blazer ceket, beyaz bluz ve belden aşağıya kadar uzanan kırmızı pilili pantolonla kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı yüksek topuk olmalı pantolondan görünmese de şık olmalıdır.
 • Kırmızı renkli deri etek, kırmızı renkli çanta, sıska kemer ve kırmızı topuklu bir stiletto ayakkabı ile hafif kırmızı çizgileri veya deseni olan beyaz bluz ile kırmızı renk makyaj ve aksesuar dokunuşları ekleyebilirsiniz.
 • Rahat fit beyaz bir gömlek, yüksek belli bir kırmızı diz boyu pilili etek ile de şık olabilirsiniz. Beyaz veya kırmızı ayakkabı ile aksesuarları seçmek siz kalmıştır. Ancak kırmızı ayakkabı, kırmızı çanta ve kırmızı aksesuarlar ile tamamlarsanız daha şık olursunuz.
 • Kırmızı takım kıyafetinizi rahat bir basic tişört ile tamamlayabilirsiniz. Takım pantolon ve ceket olacak sade ve kırmızı şıklığını ortaya koyar. Beyaz rahat bir basic tişört, kırmızı stiletto ile kırmızı çanta kullanarak kombinleyin.
 • Puantiyesi kırmızı olan beyaz bir elbiseyi kırmızı hırka veya kırmızı bir ceket ile kombinleyin. Kırmızı ayakkabı ve kırmızı çanta ile şıklığınızı gözler önüne serin.
 • Panço kırmızı ceket, beyaz ve rahat bir takım pantolon ve bluz ile üzerinizde fantastik görünür. Sadece kırmızı ruj, kırmızı sivri uçlu ayakkabı ve kırmızı küçük bir çanta ile tamamlayın.
 • Yüksek belli ayak bileği uzunluğunda kırmızı dantel etek ile beyaz bluz, kırmızı çanta ve kırmızı stiletto ile eğlenceli ve şık bir duruş sergileyin. Tatlı bir kombin olabilir.
 • Tamamen kırmızı bir görünüm ile beyaz kürk kaplaması ile büyüleyici olabilirsiniz. Kırmızı pantolon, kırmızı bluz, kırmızı stiletto, kırmızı çanta ve kırmızı bir ruja, şık bir beyaz kürk ekleyin. Büyük boy güneş gözlüğü ile kombininizi tamamlayarak göz alıcı olun.

Beyaz ve Kırmızı Uyumu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net