Bilgii.net

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

09.10.2018
Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz Mutfak Dolapları

Saflık, temizlik, masumiyet… Elbette ki bunlar deyince beyaz renk geliyor gözümüzün önüne. Ya da bu kelimeleri söylediğimizde zihnimizde hemen beyaz bir şey canlanmaz mı? Onu hayal etmez miyiz? Peki neden beyaz atlı prens derler hiç düşündünüz mü? Beyaz en güzel renktir çünkü masumdur, saftır.  Beyaz dekorasyonda da oldukça fazla kullanılmaktadır. Işığı yansıtan yapısı ile evleri olduğundan daha geniş, daha ferah gösterir. Beyaz tek başına bir yıldızdır. Beyaz insana canlılık verir. Beyaz rengi seven insanlar genelde temizliği, aydınlığı ve düşünmeyi sevecen insanlardır. Beyaz rengi seven insanların hayal gücü geniştir. Onların hayalleri bitmek tükenmek bilmez, sonsuzdur. Hal böyle olunca da beyaz severler mutfak dolaplarında da bu rengi o yıllar boyu oldukça fazla kullanmaktadırlar. Eskilerde temizlik açısından beyaz renk çok fazla dert edilse de, artık teknolojinin gelişmesi, dekorasyonda kullanılan malzemelerin kolay temizlenirliği ile de günümüzde daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Mutfakta işimiz her zaman yağ, duman, buhar… Yeni nesil beyaz mutfak dolapları ile bunlardan endişe etmenize asla gerek yok! Cesaretinizi zorlayın, beyaz rengin masumiyeti ile dekore edin evinizi.

Beyaz Mutfak Dolabı Dekorasyonu

Beyaz mutfak dolabı dekorasyonu ile küçük ve dar alanları bile olduğundan daha geniş, daha ferah gösterebilmek mümkün. Büyük mutfaklarda ise beyaz size her zaman çalışma motivasyonu verecektir. Çok kısıtlı ışık alan mutfaklarınızı bile beyaz mutfak dolapları ile aydınlatmanız mümkün. Sizler de beyaz mutfak dolabı dekorasyonu ile mutfaklarınızı ışıl ışıl bir hale getirin. İnsanlar imrenerek baksın, siz ise mutfağınıza her girdiğinizde huzur ve ferahlığı hissedin. Kasvetten kurtulun! Beyaz rengin huzuruna kucak açın! Filmlerde, dizilerde gördüğümüz o bembeyaz, ışıl ışıl, muhteşem mutfaklara ulaşmak artık hiç de zor değil. Kısa bir fiyat araştırması ve kampanyalardan yararlanmanız dahilinde gayet makul fiyatlara siz de hayallerinizdeki gibi dekore edebilirsiniz mutfaklarınızı. Beyaz mutfak dolapları, her renk, her model, her desen perde, halı, aydınlatma ve aksesuarlar ile birbirini tamamlamayı başarır.

Tavana kadar uzanan dolaplar bazen bunaltıcı olabiliyor, ortamı olduğundan daha küçük gösterebiliyor. Fakat bu dolapların renk seçimini beyazdan yana kullanmak, o bunaltıcı havayı bir anda alıp götürüyor. Düzenin hakim olduğu bir mutfak vadediyor size.

Metal ve beyazın birlikteliğine değinmeden de olmaz. Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın gibi eşyalarınızı metal renk seçiminden yana kullanarak, beyaz mutfak dolaplarınız ile muhteşem bir ahenk sağlayabilirsiniz.  Beyaz renk ile mağaza vitrinlerinden çıkmışçasına harika mutfaklar oluşturmak mümkün. Dolap ve fayans uyumuna da değinmesek olmaz tabii ki. Beyaz mutfak dolabı dekorasyonunun en önemli artılarından biri de şudur ki; beyaz mutfak dolapları ile hemen hemen her renk fayans çok ama çok yakışmaktadır. Kırmızı, siyah, mavi, ahşap… Siz neyi istiyorsanız onu kullanın, beyaz renk mutfak dolapları her meteryal ile uyum sağlamayı başaracaktır.

Beyaz mutfak dolabı dekorasyonunda tezgah seçimi de oldukça önemlidir. Son yıllarda öne çıkan ahşap tezgahlar hem kullanım kolaylığı ile hem de beyaz mutfak dolapları ile kendini tamamlayacağından dolayı harika seçimler olacakatır.

Vintage Tarz Küçük Mutfak

Beyaz Amerikan Mutfak Dolabı

Beyaz ve Siyah Uyumu

Cam Kapak Detayları

Modern Mutfak Dolabı ile Beyaz

Beyaz Mutfak Dolapları ve Çini Yer Döşeme

Küçük Mutfaklar İçin Beyaz

Country Beyaz Mutfak

Açık Raf Sistem ve Beyaz

Beyaz ile Mermer Zemin Uyumu

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net