Bilgii.net

Beyaz Gömlek İle Yapılacak Kombinler

29.10.2018
Beyaz Gömlek İle Yapılacak Kombinler

Tişört ve gömlek kombinasyonu, hem bayanların hem de erkeklerin giyebileceği en klasik kıyafetlerden biridir. Ancak klasik bir görünümden ziyade daha farklı bir tarzda da kombinleyebilirsiniz. Erkeklerin tişört ve gömlek kombinasyonlarını neden taktıkları hiç de şaşırtıcı değil; pek çok farklı görünümün altını çizmek ya da sade bir görünüm için harika bir yoldur ve tüm farklı durumlar için çalışabilirler. Ancak bayanlar beyaz gömlek de giyseler farklı görünmek istediklerinden sade kalmak istemiyorlar. Farklı kıyafet parçaları ile farklı renkler ile değişik hazırlanmayı tercih ederler.

Bir gömlek kombinasyonu hakkında çok şık bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Bir araya getirme çabası minimaldir ve sonuç, en azından % 80 oranında çaba harcamış gibi gözükmektedir. Artı ve bu muhtemelen en iyi avantajlardan biri, küçük bir beyaz gömlek dış giyim seçkisine sahip olabilirsiniz ve sadece bunları karıştırıp eşleştirerek, ayrı ayrı giymek yerine, kendinize daha fazla kıyafet kombinasyonu sunabilirsiniz. Bu yüzden, bu görünümü sabitlemeniz için, hangi renklerin ne ile kullanılması gerektiğini öğrenmelisiniz. Ayrıca hangi kombinasyonlardan kesinlikle kaçınmanız gerektiği konusunda da bilgi edinmek gerekir.

Grunge Tarz Beyaz Gömlek Kombini

Harika bir grunge tarzı için bazı siyah yırtık skinny kot pantolon ile rahat oturabileceğiniz, bir pazen beyaz gömleğin içine rahat bir tişörtü giyebilirsiniz. Ayrıca sıkı, sıska veya dar kesim kot pantolonu ile birleşimi, zayıf yapılı biri için ideal bir stildir.

Sade Tarz Beyaz Gömlek Kombini

Beyaz gömlek ile normal renkte olan herhangi bir pantolon olabilir, bu kombinasyon bir klasik olur. Renk paletiniz biraz daha incelikli ve minimalist ise dalga boyunda kalın kırmızı veya mavi bir kot pantolon da olabilir, bu daha fazla göz alıcı olacaktır. Yırtık veya normal siyah kot pantolon ve basit bir beyaz gömleği eşleştirin. Spor ayakkabılarınız bu kombin için oldukça ideal olur.

Tişört ile Gömlek Kombini

Tişörtler söz konusu olduğunda, her zaman hakim olacak iki renk vardır. Tabii ki siyah beyaz tişörtlerdir. Siyah ya da beyaz mürettebat boyun tişörtleri giymenin sadeliği, herhangi bir kıyafeti şekillendirmek için mükemmel bir yoldur. Buna ek olarak, siyah beyaz tees monokromatik renkleri nedeniyle az ya da çok herhangi bir şeyle giyilebilir. Bu tarz bir kombin hem erkekler için hem de bayanlar için çok yönlü kıyafetlerden biri yapar. Tabi burada beyaz bir gömlek kullanacağımız için tişörtünüzü isterseniz beyaz isterseniz farklı renklerde de tercih edebilirsiniz. Ancak mutlaka beyaz rengine uyan renklerden olması önem taşır. Bununla birlikte, tişörtlerin harika dünyasında, sadece spektrumun siyah ve beyaz ucunda bitmez. Biraz daha maceracı olmak istiyorsanız, orada binlerce farklı renk ve stil kombinasyonu var. Tişörtleri bu kadar harika yapan şeylerden biri, onlar gerçekten boş bir tuval gibidir. Bununla birlikte, standart siyah beyazdan uzaklaşmak istiyor ancak bazı renk, lacivert veya hakiyi desteklemek için fazla güvenmemeniz gerekiyorsa iyi seçeneklerdir. Hala renk olarak sayılırlar, ancak bu renk tonları hala nötr renk şemasının bir parçası olarak kabul edilir. Beyaz gömleğinizin içine giydiğiniz herhangi bir tişört ile kot pantolon veya kot etek kullanarak kombinleyin. Ne giyerseniz giyin bu bir spor giyim tarzıdır. Bu nedenle spor ayakkabı tercih edin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net