Bilgii.net

Beyaz Eşyalarınız için Karaca Düğün Paketi Fiyatları

10.10.2018
Beyaz Eşyalarınız için Karaca Düğün Paketi Fiyatları

Karaca Düğün Paketi

Karaca denir de akla hiç düğün paketleri gelmez mi? Birbirinden güzel ve özenle seçilmiş ürünleri içinde bulunduran Karaca düğün paketleri uygun fiyatları ile de gelinlerimizin ilk tercih ettiği markalardan birisi oluyor.

Çatalından, kaşığına, kaşığından, bıçağına, bıçağından, yemek takımına, tenceresine tost makinasına… Hepsini ayrı ayrı almak istediğinizde, hepsi ayrı bir maliyet, hepsini ayrı ayrı seçmesi ise ekstra zaman demek. Oysa Karaca birbirinden güzel ve kullanışlı ürünlerini Karaca düğün paketlerinde birleştirerek tüm ihtiyaçları bir arada sunuyor. Böylece fiyatlar hem el yakmıyor, hem de ihtiyaçlar bir çırpıda tamamlanmış oluyor. Karaca; mutluluk dolu evlilik paketi gibi isimler verdiği düğün paketleri ile pek çok ihtiyacı bir arada ve uygun fiyatlara karşılamanızı sağlıyor. Üstelik paket içeriğindeki ürünlerine de renk ve model çeşitliliği ekleyip kendi zevkinize ve isteklerinize göre istediğiniz ürünü seçebilmenizi sağlıyor. Karaca yemek takımı modellerine ortalama 2.997 TL’ye sahip olmak mümkün.

Karaca Yemek Takımı Modelleri

 

Karaca yemek takımları genel olarak 60 parçadan oluşup içerisinde ihtiyacınız olan her türlü ürünü barındırıyor. Yemek masasında bulunması gereken her türlü ihtiyacı karşılayan Karaca yemek takımları, yemek sonrasında ikram edilecek tatlı tabaklarını da içerisinde bulunduruyor. 12 kişilik olan yemek takımları, 12 kişilik çatal bıçak takımları ile kullanıldığında da müthiş bir bütünlük sağlıyor. En güzel sofraların kahramanı oluyor. En özel sunumlarınızın vazgeçilmezi haline geliyor. İçerisinde 12 adet yemek tabağı, 12 adet servis ve pasta tabağı. 12 adet kasesi, 3 adet küçük kayık tabağı, 1 adet büyük kayık tabağı, 2 adet tuzluk, biberlik, kürdanlık ve 1+1 çorbalık ve kapağı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar nitelikte.

Karaca Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

Karaca çatal, kaşık, bıçak takımı modelleri birbirinden güzel ve kullanışlı parçalardır. Karaca düğün paketi çerçevesinde pek çok model arasından seçim yapmak mümkün olduğu gibi, Karaca çatal kaşık bıçak takımları genel olarak 84 parçadan oluşmaktadır. İçerisinde 12 adet yemek kaşığı, çatalı, bıçağı, tatlı çatalı, tatlı bıçağı, tatlı kaşığı ve çay kaşığı bulunduran paketler tüm ihtiyaçlarınızı bir çırpıda karşılıyor.

Karaca Kahvaltı Takımı Modelleri

Karaca’nın 32 parçadan oluşan kahvaltı takımları özellikle tasarım olarak çok dikkat çekiyor. Tam yeni gelin tarzına uygun olan bu kahvaltı takımları en güzel pazar kahvaltılarınıza şahitlik edecek nitelikte. Desenleri ve renklerinin uyumu sayesinde iştah açıcı sofralarınızın baş tacı olacak Karaca kahvaltı takımları ile dileriz ki en mutlu aile kahvaltıları sizin olur.

Karaca Tost Makinesi Modelleri

Karaca tost makineleri özellikle döküm ızgaralarıyla mükemmel lezzetler ortaya çıkarmanıza olanak sağlıyor. Kolay temizlenebilmesi ve bulaşık makinesinde yıkanabilen plakaları ile de o zor temizlenen tost makinelerinin devri kapanıyor. Şimdi devir Karaca tost makinesi devri! 2 yıl garantili ürünleri ile karaca sağlamlık ve kalitesini de kanıtlamış oluyor. 4 kademe pişirme seviyesi ile de pişireceğiniz ürüne göre kademenizi siz seçiyorsunuz.

Karaca Çay Makinesi Modelleri

Karaca çay makinesi modelleri ile de çığır açmış durumda. Öyle ki çay makinelerinde pembe renginden, gümüş rengine her tarza uygun ürünler ile karşılaşmak mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net