Bilgii.net

Beyaz Banyo Dolapları İle Modern Banyo Dekorasyonları

18.10.2018
Beyaz Banyo Dolapları İle Modern Banyo Dekorasyonları

Banyolarımız çoğu zaman huzurlu bir iyileşme için bir yer olarak kullanılmaktadır. Sıcak bir köpük banyosunda veya buharlı bir şelale duşunun altında rahatlamak için, çevremiz sessiz bir akıl için elverişli ise yararlıdır. Eğer saf beyaz temalı bir banyo tasarlamayı düşünüyorsanız, beyaz banyo dekor fikirleri söz konusu olduğunda seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz olacaktır. Beyaz banyo dekoru, gelenekselden hipermoderne kadar her türlü banyo stiline uygulanabilecek çok yönlü bir seçenek sunar.

Beyazlar, bejler ve diğer açık renkler, hem çok yönlülükleri hem de aydınlanma ve parıldamanın yanı sıra herhangi bir alanı görsel olarak genişletebilmeleri için banyolarda son derece popülerdir.

Beyaz Banyo Tasarım Dekoru

Banyo tasarımınıza beyaz dekor elemanları eklemeyi düşünmeye başladığınızda, ilk kararınız banyo dekorunuzun ne kadarını beyaz temaya vermek istediğinize odaklanacaktır. Bazı ev sahipleri dekor ya da renk düzeni elemanları söz konusu olduğunda tam gaz atıyorlar, hiç taş ya da el havlusu bileziğini bırakmıyorlar. Bu yaklaşımda, döşemeden ve fikstürden çarşaflara ve sanat eserlerine kadar, mekanın her elemanı renk şemasını içerebilir. Diğerleri daha minimalist bir perspektiften, siyah-beyaz dekor temasının beyaz yönlerine daha ağır bir vurgu gibi ince bir dekor temasını birleştiren birkaç önemli unsur ekleyerek dekoru yaklaşır.

Beyaz banyo dolapları ile sade olarak da modern bir tasarım dekoru da tercih edebilirsiniz. Beyazı, bej, gri veya kahve renkleri ile de tamamlayabilirsiniz.

Planınız banyo alanı boyunca beyaz dekor elemanlarını işlemek için büyükse, her olası dekor unsurunu düşünmek için vizyonunuzu haritalamanız gerekir. Bir banyo alanında bir dekor temasını keşfetmeye başlamak için en basit yollardan biri çarşafları ile. Beyaz desenler, katılar, şeritler veya tasarımlar ve beyaz veya yakındaki beyazın çeşitli tonlarındaki tüm çevrimiçi veya mağaza içi ev eşyaları perakendecilerinden yaygın olarak temin edilebilir. Banyo ve el havlusu, banyo paspasları, duş perdeleri, pencere kaplamaları ve banyo alanlarınızı aydınlatmaya hazır, keşfetmeniz gereken aksesuarları bulacaksınız.

Beyaz aksesuarlar banyonuzdaki renk düzenine devam etmenin harika bir yolu olabilir. Banyo malzemeleri ve banyo malzemeleri, keten sepetleri, beyaz çiçekler, vazolar, sanat eserleri ve ayna çerçeveleri için kaplar veya kavanozlar beyaz dekor temasını parlak bir şekilde koruyabilir.

Beyaz banyo dekoruna daha ince bir yaklaşım için, sadece birkaç önemli parçaya odaklanmayı düşünün. Örneğin, beyaz kareleri, sevgili siyah-beyaz sanat eserleri, litograflar, eski posterler ya da ailenin ve arkadaşların fotoğrafları için düşünün.

Beyaz dekor elemanları da banyonuzun duş veya banyo alanında bir renk düzeni olarak iyi çalışabilir. Şampuan ve klimalar için zarif beyaz kapları kullanabilir, buzlu beyaz camda duş kabini olabilir veya tüm duş ve banyo aksesuarlarınızı beyaz raflarda asılı olarak saklayabilirsiniz.

Gri ve Beyaz Banyo Dekoru

Gri ve beyaz banyo şeması stil metrede üst sıralarda yer alıyor, aynı zamanda günün stresinin düşebileceği sakinleştirici nötr bir zemin oluşturuyor ve yeni bir güne aşırı sarsıcı bir uyanma çağrısı olmadan sorunsuz bir başlangıç ​​yapacaktır. Beyaz ve gri banyo fikrinin, birçok farklı görünüm ve atmosferi çağrıştırmak için küçük bir ahşap tonu, yeşillik ve aydınlatmayla bir araya getirilmiş sade gri ve beyaz banyo dekorunu nasıl kullandığını görün.

Altın musluklar, oldukça basit açık gri ve beyaz banyo şemasına lüks ve masraflı bir görünüm katıyor. İki mermer yan masa, yarım yükseklikte duvarın çevresine uymaktadır.

Bu gri ve beyaz ana banyo, ışık duvarlarını görsel olarak bağlamak için daha karanlık bir zemini kullanmaktadır. Kayrak fayanslar, bir adımın kenarı boyunca bir güvenlik işaretleyicisi olarak işlev gören kat seviyeli LED aydınlatma ile vurgulanır. Düz beyaz bir makyaj ünitesi, üst düzey bir kaplama sağlayan tıknaz bir mermer topa sahiptir.

Stark kontrastı bu siyah beyaz ve gri banyodadır. Siyah bir sarnıç duvarı, modern beyaz bir tuvaleti desteklemektedir ve siyah raf ünitesi, gri havlu ve doğal dokuma sepetlerden oluşan bir seçki barındırmaktadır. Bir modern banyo makyaj bu odanın tüm genişliğini kapsar.

Beyaz, Siyah ve Gri Banyo Dekoru

Açık banyo raflarında siyah, gri ve beyaz banyo aksesuarlarının bulunduğu bir menü bulunmaktadır. Bir ahşap banyo makyaj ünitesi, tamamen gri duvarlara bir karakter flaşı ekler. Döşeme yorganı gibi duş ünitesindeki yürüyüşün içindeki desenli karolardan oluşan bir genişlik, ahşabın rahat karakterini tamamlıyor.

Basit, modern bir duvar apliği, bir köşeye yerleştirilmiş küçük bir makyaj ünitesini yakıyor.

Lavabo Tezgahlarında Saklı Dolaplar

Sadeliği Yaşam Tarzı Haline Getirenler İçin

Banyo Dolap Setleri

Ahşap ve Beyaz Sevenler İçin

Banyo Dolabında Tasarım Farkı

Endüstriyel Tasarıma Göz Kırpan Banyo Dolapları

Country Tarzı Banyo Dolabı

Asimetrik Banyo Dolabı  Tasarımı

Cam Kapaklı Dolap Tasarımı

Lüks Banyo Dolabı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net