Bilgii.net

Bernardo Düğün Paketi Fiyatları

09.10.2018
Bernardo Düğün Paketi Fiyatları

Bernardo Düğün Paketi

 

Bernardo; evlerinize şıklık, sıcacık yuvalarınıza ayrı bir renk ve dokunuş katmak isteyen bir marka olarak yıllardır yeni evlenecek çiftler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Gelinlerimizin en kıymetli varlıklarından bir tanesi elbette ki çeyizler değil mi? Öyle ki çeyizler, daha kızlar küçük yaşlardayken hazırlanmaya başlanır ve çok kıymet görürler toplumumuzda. Bernardo da biricik gelinlerimizi düşünerek birbirinden güzel düğün paketleri sunuyor onlara. Her model ve her ihtiyaca uygun çeşitleri  ile Bernardo düğün paketleri tüm ihtiyaçları içerisinde barındırması ile de hem daha ucuz maliyetlere geliyor, hem de tüm ihtiyaçlarınızı bir kerede karşılıyor. Düğün paketlerinin içerisinde zaten tüm ürünler birbiri ile uyumlu ve ahenk içinde oluşturulduğundan gelinler hiç zorluk çekmeden kararlarını veriyor ve yeni evlerinde bu eşyalarını güzel günlerde kullanıyorlar. Bernardo düğün paketlerine ortalama 2.499 TL gibi uygun fiyatlara sahip olmak mümkün oluyor. Üstelik 2.499 TL gibi uygun bir fiyata paket dahilinde ihtiyacınız olan her şeye sahip oluyorsunuz.

Granit tencere setinden, 12 kişilik yemek takımına, çatal kaşık bıçak takımına, birbirinden güzel kahvaltı takımlarına sahip olmak bu setler ile mümkün.

Bernardo Tencere Seti Modelleri

Mutfaklarınızdaki göz alıcı ışıltının sebebi belli. Elbette ki Bernardo’nun granit tencere takımları. Zira ışıltı deyince aklınıza sadece temizlik gelmesin, öyle ki; bir mutfağın en önemli ışıltısı, o mutfaktan çıkan mis gibi kokulardır. O mis gibi, dillere destan kokuların mimarı ise elbette ki Bernardo granit tencere seti modelleri. Granit yüzeyi sayesinde hem sağlıklı hem de temizliği bir o kadar kolay olan bu tencereler kullananlar tarafından tam not alıyor. Ocağınız ister elektrikli, ister gazlı olsun her ocak tipinde kullanılır olması ile de büyük kolaylık sağlıyor. İçerisinde bir adet derin tencere, bir adet sığ tencere, bir adet de tavadan oluşan Bernardo granit tencere seti ile mutfağınızın yıldızı parlasın.

Bernardo Yemek Takımı Modelleri

Bernardo yemek takımı modelleri sofralarınızın en güzel tamamlayıcısı. Bernardo’nun birbirinden güzel tencerelerinde pişen yemekler Bernardo’nun birbirinden şık yemek takımlarında hayat buluyor. 24 parçadan oluşan 6 kişilik yemek takımı ile Bernardo yemek takımları; küçük ve samimi sofralarınıza yakışacak en nadide parçalardan. 6 adet servis tabağı, pasta tabağı, çukur tabağı ve kaseden oluşan Bernardo yemek takımları, Bernardo çeyiz paketlerinde yerini aldı bile.

Bernardo Kahvaltı Takımı Modelleri

Bernardo kahvaltı takımı modelleri ile de göz doldurmayı başaran bir marka. Öyle ki tüm ürünleri bulaşık makinasında yıkamaya uyumlu ve üstelik yıllar boyu da ne desenlerinden ne de o canlı renklerinden asla ödün vermiyor. Uzun yıllar boyu kullanım sağlıyor. Bernardo düğün paketlerinin içinde bulunan Bernardo kahvaltı takımları 33 parçadan oluşuyor. 6 adet servis tabağı ve yumurtalık, 6 adet kayık tabak, tuzluk, biberlik ve şekerliği ile en güzel ve mis kokulu kahvaltılarınıza eşlik edecek Bernardo kahvaltı takımları misafirlerinizi kıskandıracak cinsten.

Bernardo Çatal Kaşık Bıçak Seti Modelleri

Bernardo birbirinden güzel paslanmaz ve son kalite çatal kaşık bıçak setlerini Bernardo düğün paketleri ile yeni evlenecek çiftlere sunuyor. 60 parçadan oluşan bu setler hem tasarım olarak çok güzeller hem de masalarınızın şıklığını tamamlamak için harika parçalar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net