Bilgii.net

Bellona Yemek Odaları Modelleri

28.11.2018
Bellona Yemek Odaları Modelleri

Dekorasyonda en önemli konulardan bir tanesi, zorunlu ihtiyaçlardan bir tanesi olan yemek yemenin nasıl ve nerede gerçekleştirileceğidir. Bu alanın özellikle ayrı kurallar dahilinde dekore edilmesi ve gerekli özenin gösterilmesi gerekmektedir. Yemek odasın, bir evin olmazsa olmaz alanlarından bir tanesidir. Özel günlerde, aile toplantılarında ve romantik yemeklerde hep yemek odası vardır. Bu nedenle bu anları keyifli hale getirmek için, yemek odasının şık ve kullanışlı olması gerekmektedir. Yemek odası, evin içerisinde yaşayan kişilerin stillerini temsil etmek zorundadır. Modern bir tarz isteyen kişiler, tasarım aşamalarında buna uygun davranmalı, gerekli işlemleri uygulamalıdır. Tabi ki farklı bir tarz isteyen kişiler, o tarzın dekorasyon gereklilikleri etrafında kararlar almalıdır. Yemek odaları her zaman evdeki yaşam alanına yardımcı olacak şekilde dizayn edilmelidir. Bu sayede evdeki yaşam platformunun alanı kısıtlanmayacaktır. Yemek odasının dar olduğunu düşünen kişiler, katlanabilir masalardan ve derinlik kazandıracak boy aynalarından faydalanabilirler. Günlük kullanımın ihtiyacı olan bütün konularda, yemek odasında bulunması gereken ögelere rastlanılması gerekir. Bu sayede dekorasyonu tamamlanmış ve şık bir şekilde oluşturulmuş yemek odaları ortaya çıkacaktır. Bellona gibi sektörün en önde gelen üreticisi de, yemek odasına gereken ilgiyi göstermiş ve kombinasyonlar oluşturulmuş şekilde yemek odalarını piyasaya sunmuştur. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu yemek odaları, birçok farklı dekorasyon alanına hitap etmektedir.

Angel Yemek Odası Takımı

Yemek odası oluştururken fildişi ve opak renklerden faydalanmak isteyen kişilerin en öncelikli tercihi Bellona’nın gözdesi olan Angel yemek odası takımı olacaktır. İçerisinde bulunan özellikler sayesinde birçok farklı fonksiyona izin veren Angel yemek odası takımı, bu sayede farklı bir konsept oluşturulmasına katkıda bulunmuştur. Kullanılan malzeme el standartlarında olduğu için, kalitesi her zaman göze hitap etmektedir. Kapaklarda eşyaların kırılmasını önleyici stoplama sistemi bulunmaktadır. Alanın daha iyi kullanılabilmesi için çatal bıçak bölmesi, yemek odası takımına entegre edilmiştir. Kitabeli masa sistemi sayesinde efektif bir ürün uygulaması gerçekleştirilmiştir. Ayakların yüksek olması sayesinde, temizlik konusunda birçok rahatlık sağlayan Angel yemek odası takımı, temperli cam sistemi sayesinde buğu olayına karşı çözüm geliştirmiştir.

Lantes Yemek Odası Takımı

Ürün genelinde ceviz ve fildişi renkleri kullanılan Lantes yemek odası takımında, bu sayede akılda kalıcı bir tasarım harikası oluşturulmuştur. Çekmece ve kapak sistemlerinin raylarına eklenen stoplama özellikleri sayesinde, kişiler bu odalarda herhangi bir sorun yaşamayacaklardır. Kullanım ömrünün azaltılması için rafların hepsinde yavaşlatma sistemi kullanılmıştır. Üründe kullanılan lazer uygulaması sayesinde ürüne değer kazandırılmış ve görsel zenginlik olarak üst sıralara taşınmıştır. Büfe çekmecesinde karolajlı bir kaşık yerleştirme alanı oluşturularak, fonksiyonel bir alan yaratılmıştır. Bu sayede kullanım kolaylığı ön plana çıkmıştır.

Mavenna Yemek Odası Takımı

Genel olarak beyaz, mavi ve meşenin kullanıldığı Mavenna yemek odası takımında amaç; odanın bahar renkleriyle dekore edilmesidir. Bu sayede canlı ve hareketli bir yemek odası alanı oluşturulacak, bu sayede estetik bir oluşum sağlanacaktır. Mavi renk uygulaması, Mavenna yemek odasının kimliğine uygun bir özellik katmıştır. Ayrıca ayaklarda kullanılan yüksek platformlar sayesinde, temizlikle başı dertte olan kadınlara büyük kolaylık sağlanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net