Bilgii.net

Bellona Yatak Odaları Modelleri

28.11.2018
Bellona Yatak Odaları Modelleri

Hepimiz şık ve rahat bir yatak odasına sahip olmak isteriz, öyle değil mi? Eğer yeni bir yatak odası alacaksanız veya yatak odanızı baştan aşağı değiştirmek isterseniz, sizin için en doğru durak Bellona olacaktır. Bellona yatak odaları modelleri arasında mutlaka istediğiniz yatak odanızı bulabileceksiniz.

Grande Yatak Odası Takımı

 

Şık ve sade görünümlü bir yatak odası istiyorsanız, Grande Yatak Odası Takımı güzel bir tercih olabilir. Grande Yatak Odası Takımı, lake kaplı beyaz renkte tasarlanmış olup çok fazla süs veya dekorasyon kullanmadan sade görünümlü bir tasarıma sahiptir.

Selegno Yatak Odası Takımı

 

Biraz daha modern ve sade görünümlü bir yatak odası tercihiniz ise, Selegno Yatak Odası Takımı olabilir. Selegno Yatak Odası Takımının güzel tarafı, yatak odasının bir kısmının ahşap görünümlü olmasıdır. Ahşap görünüm her zaman sıcaklık ve şıklık katar. Eğer yatak odam, hem şık hem de sıcak bir görünüme sahip olsun derseniz, bu doğru bir seçim olabilir.

Volga Yatak Odası Takımı

 

Bazı kadınlar, hem şık, hem sade ama birazda gösterişli bir yatak odası ister. Böyle bir durumda başvurabileceğiniz yatak odası modellerinden bir tanesi Volga Yatan Odası Takımı olacaktır. Hem rengiyle sade bir görünüme sahip, diğer yandan gözü yormayan şık bir tasarımı olup hafif pembemsi ve prenses tasarıma sahip olarak ta hafif gösterişli bit yatak odası takımıdır.

Vitella Yatak Odası Takımı

 

Daha gösterişli, hatta bazıların terimiyle gelin odası tarzında bir yatak odasına sahip olmak isterseniz, Bellona’nın tasarlamış olduğu Vitella Yatak Odası Takımı modeline bir göz atabilirsiniz. Hem gösterişli, hem yeni bir gelinin yatak odası gibi, renkleri çok göz yorucu değil, fakat göz alıcı ve diğer yatak odası mobilyaları da lake kaplı beyaz olmaktadır.

Monreal Yatak Odası Takımı

 

Sade ve birazda aslında sportif veya rahat tarzda bir yatak odası takımı isteyenler için, Monreal Yatak Odası Takımı biraz daha tercih edilebilir. Monreal Yatak Odası Takımı hem sade, birazda gençler için tasarlanmış bir yatak odasına benzemektedir. Bu sebeple renkler yorucu olmayıp odanın tasarımı ise gerçekten çok sadedir. Sadece yatağıma girip yatmak için odayı kullanacağım diyenler için tam oturan bir modeldir.

Mavenna Yatak Odası Takımı

 

Ferah renkte ve rahat bir yatak odası isteyenler için en uygun modellerden bir tanesi Mavenna Yatak Odası Takımıdır. Mavenna Yatak Odası Takımı, sade ve bir o kadar sadeliği ile şık duran ve rengi ferahlık veren bir yatak odası takımıdır. Yatak odasında tamamen beyaz ve mavi ve tonları kullanılmıştır.

Lantes Yatak Odası Takımı

 

Şık ve modern görünümlü bir yatak odasına sahip olmak isterseniz, Lantes Yatak Odası Takımına bakabilirsiniz. Lantes Yatak Odası Takımı gayet sade, modern ve rahat kullanabileceğiniz, hatta her evde bulunabilecek türden bir yatak odası takımı olmaktadır. Odanın genel görünümü ahşap üzerine yapılmıştır.

Kendinize yeni bir yatak odası almak istiyorsanız veya evinizi yeniliyorsanız ve bütün eşyalarınızı yenilerken yatak odanızı da yenilemek istiyorsanız, en doğru adres Bellona olacaktır. Bellona’da yukarıda belirtildiği üzere birçok yatak odası modelleri bulunmaktadır. Mutlaka istediğiniz tarzda bir yatak odası bulabileceksiniz. İster Bellona’nın resmi sitesinden modellere bakabilir, isterseniz de Bellona mağazasına uğrayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net