Bilgii.net

Bellona TV Sehpaları Modelleri

28.11.2018
Bellona TV Sehpaları Modelleri

Televizyon sehpaları mutlaka her eve gereken mobilyalar arasında yer alır, çünkü televizyon sehpası olmadan aslında televizyonunuzu yerleştirecek bir yerde bulamıyorsunuz. Bellona TV sehpaları arasında mutlaka evinize göre ve istediğiniz tarzda bir model bulabilirsiniz. Bellona’nın web sitesini inceleyin veya Bellona mağazasına gidin, televizyon sehpalarına bakın.

Belissa Plazma TV Sehpası

 

En güzel ve sade modellerden bir tanesi, Belissa Plazma tv sehpası olarak bilinir. Hem sade hem şık, çok fazla karmaşık olmayan, beyaz renkte ve aynı zamanda küçük eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bir televizyon sehpa ünitesidir. Her eve mutlaka buna benzer bir tv sehpası olmalı.

Valdes Plazma TV Sehpası

 

Şık ve hafif motif dokunuşları olan, ama gözü yormayan ve evinizin bir köşesini güzel gösterebilecek olan televizyon sehpa modellerinden bir tanesi Valdes Plazma TV sehpası olmaktadır. Hem televizyonunuzu şık gösterecek, hem çok yer kaplamayan, modern ve sade bir duruşa sahip bir mobilyadır.

Lisbon Plazma TV Sehpası

 

Sade ve hafif yaldızlı dokunuşları olan, düz ve tamamen yatay bir sehpa şeklinde tasarlanmış televizyon sehpa ünitesi, Lisbon Plazma TV sehpası olmaktadır. Plazma televizyonunuzu rahatlıkla yerleştirebileceğiniz ve sadece televizyon için kullanabileceğiniz, eğer ufak tefek eşyalarınız varsa, altta bulunan küçük dolapları kullanabileceğiniz, çok sade bir mobilya ünitesidir.

Venturo Plazma TV Sehpası

 

Modern ve sade bir görünüme sahip olan Bellona’nın üretmiş olduğu televizyon sehpası modellerinden bir tanesi Venturo Plazma TV sehpası olmaktadır. Sehpanın alt kısmı lake kaplamalı beyaz olup televizyonun yerleştirileceği zemin ise ahşap görünümlü olmaktadır. Altta bir tane çekmece olmak üzere, 3 tane dolap bulunur. Venturo Plazma TV sehpası sadece televizyonunuzu yerleştirmek amaçlı kullanabilirsiniz.

Sementa Plazma TV Sehpası

 

Sementa Plazma TV sehpası sade ve çekmece bölümlerinde hafif yaldız dokunuşları olan, sehpanın üzerine televizyon haricinde, yanına ufak veya bir tane ince ve zarif vazo tarzında bir dekorasyon koyabileceğiniz bir tür televizyon sehpasıdır. Çok modern bir duruşa sahiptir.

Violet Plazma TV Sehpası

 

Eğer modern ve sade bir sehpaya sahip olmak isterseniz, Violet Plazma TV sehpasını seçebilirsiniz. Violet Plazma TV sehpası ahşap görünümlü olup geniş ve rahatlıkla televizyonunuzu yerleştirebileceğiniz tarzda bir sehpadır. Birçok modern görünümü seven kadınların tercih edeceğiz modellerden bir tanesidir.

Vienza Plazma TV Sehpası

 

Modern ve şık görünüme sahip televizyonunuzu rahat yerleştirebileceğiniz, karmaşık olmayan, sadece orta bölüme sahip ahşap görünümlü, gözü rahatsız etmeyen bir televizyon sehpası olarak Vienza Plazma TV sehpası tercih edilebilir. Hem birçok kadın tarafından tercih ediliyor, hem de karmaşık olmadığı için, rahatlıkla her salona uyum sağlayabilir.

Angel Plazma TV Sehpası

 

Lake kaplı beyaz bir televizyon sehpası ürünü, Angel Plazma TV sehpası olmaktadır. Çok karmaşık olmayan, rengi ne mat olup nede parlak olmayan bir televizyon sehpası ünitesi olmaktadır. Çok fazla dolapları olmayan, fakat yine de kullanışlı tarzda dolaplara sahiptir. Televizyonunuzu rahatlıkla sehpanın üzerine yerleştirebilirsiniz.

Televizyon sehpanız yoksa veya yeni bir televizyon sehpası almak isterseniz, bunun için en iyi adres Bellona olacaktır. Bellona sürekli olarak yeni ürünler ürettiğinden, her gidişinizde mutlaka yeni modeller görebileceksiniz. Bellona’nın sitesini ziyaret ederek bütün televizyon sehpalarını araştırabilir veya Bellona’yı ziyaret ederek te bunu gerçekleştirebilirsiniz. Onlarca sehpa modelleri arasından mutlaka kendinize göre bir televizyon sehpası bulabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net