Bilgii.net

Bellona TV Koltukları Çeşitleri

28.11.2018
Bellona TV Koltukları Çeşitleri

Televizyon oranlarının her zaman artış gösterdiği ülkemizde, artık en favori mekanlardan bir tanesi televizyon karşısındaki alan olmuştur. En iyi televizyon keyfi için; en doğru açı seçilmeli ve en konforlu alan tercih edilmelidir. Koltuğun hem rahat, hem de sağlıklı olması gerekir. Aynı zamanda evde oluşturulmuş dekorasyonu bütünlüğüne uyum sağlamalı ve aynı zamanda ev ekonomisinin bütçesini zorlayacak derecede olmamalıdır. ‘Baba koltuğu’ olarak da bilinen TV koltuklarının artık bütün bu özelliklere sahip olması, zor bir ihtimal olarak gözükebilir. Fakat bahsedilen bütün özellikleri bünyesinde barındıran ve bu koltukları seri şekilde üreten bir mobilya markası bulunmaktadır: Bellona. Bu sayede kişiler TV keyiflerini yaşayacakları koltukları alırken, kalitesinden şüphelenmek durumunda kalmayacaklardır. Önemli olan sadece en konforlu ve bulunduğu mekana en iyi şekilde dekore edilecek TV koltukları seçmek olacaktır. Koltukların birçok özelliği içerisinde barındırması gerekecektir. Uyku halini sevenler, bu koltukların 180 derece yatar halini tercih etmelidir. Pozisyon değiştirirken efor harcamak istemeyenler ise manuel değil, otomatik sistemleri içerisinde barındıran TV koltuklarını satın almalıdır.

Palio TV Koltuğu

Mekanizmadaki özel dolgular sayesinde konfor anlamında kişileri en üst noktalara çıkartan Palio TV koltukları, bu sayede fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Kol yanında bir pedal bulunur. Bu sayede sistemin çalışması sağlanır ve Relax mekanizması sayesinde ayak kısmı, olduğundan daha yukarı bir seviyeye gelir. Bu esnada sırt kısmı arkaya doğru yatmakta ve konforlu bir dinlenme alanı yaratılmaktadır. Tekli koltuk olarak da kullanılan Palio TV koltuğu, aynı zamanda sırt kısmının sabit kalması ve ayak kısmının uzatılması sayesinde tekli uzanmalı bir imkan da sağlamaktadır. Bu sayede kişiler TV karşısında oldukça keyifli zaman geçirecek ve daha konforlu bir mekan oluşturacaklardır. Bellona, Palio TV koltuklarında sağlığı olumsuz yönde etkileyebilecek hiçbir madde kullanmaz. Kumaşı opsiyonel olarak değiştirilebilir renklere sahip olan Palio TV koltukları; bu sayede istneilen dekorasyona rahatlıkla uygulanabilecektir. Sistemin otomatik olması sayesinde güç kullanmaya gerek kalmadan, koltuk mekanizması istenilen şekle gelecek ve kullanıma hazır olacaktır.

Brenda TV Koltuğu

Renk ve tasarım olarak daha sade mekanlarda kullanılması için tasarlanmış olan Brenda Tv koltuğu, diğer modellerin aksine düz bir yatak olma özelliğini içerisinde barındırmaktadır. Bu sayede tek kişinin rahatlıkla uyuyabileceği bir alan, dekorasyon platformuna kazandırılmış olacaktır. Evlerde kullanım alanının daraltılması şüphesiyle pek tercih edilmeyen TV koltukları, Brenda TV koltuğu modeli sayesinde tekrar evlere girecek ve çok sıklıkla tercih edilecektir. Tasarımında daha çok kırık beyaz ve yeşil renklerinin kullanıldığı Brenda TV koltuğu, bu sayede odada büyük bir ferah alan oluşturacaktır.

Alissa TV Koltuğu

Formunda bulunan otomatik yapısı sayesinde, kol tarafında bulunan pedalla üç farklı şekle dönüşebilen Alissa Tv koltukları; bu sayede tekli koltuk olarak ilk formunda salon dekorasyonunda yerini alacaktır. Bacaklarını uzatmak isteyen kişiler tekli bir uzanmalı koltuk oluşturabilir. Son olarak ise relax konum özelliği sayesinde kişiler, bu koltuklarda uzanma keyfini gerçekleştirebilir. Genel olarak kahve tonlarının kullanıldığı Alissa Tv koltukları modellerinde, kullanılan kumaş kalitesi sayesinde herhangi bir yıpranma ve zarar görme yaşanmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net