Bilgii.net

Bellona Sandalye Modelleri

28.11.2018
Bellona Sandalye Modelleri

Her evin veya iş yerinin olmazsa olması sandalyelerdir. Malum her masanın mutlaka bir sandalyesi olmak zorundadır. Peki, ne tür sandalyeler var ve niçin kullanılır, hangi modellerde sandalyeler var, ona bakalım. Bellona sandalyeler modellerine baktığımızda, gerçekten çok şık ve klasik sandalyeler bulunmaktadır, sadece klasik görünümlü sandalyeler bulunmaktadır, hatta bazıları da çok sade tasarımda sandalyelerdir.

Grande Sandalye

 

Sandalye modellerinden bir tanesi Grande Sandalye. Modele baktığınızda gayet şık ve hatta gösterişli bile diyebilirsiniz. Neredeyse nikâh veya kına sandalyesi olacak kadar güzel. Rengi ise sade ve beyaz veya çok pembe tonlarında olmaktadır. Evlerde bu tür sandalye modelleri genellikle özel sandalye olarak bir veya iki tane bulunur.

Selegno Sandalye

 

Eğer biraz daha ağır ve sade bir sandalye modelini tercih ederseniz, Selegno Sandalye modeline bakabilirsiniz. Sade ve ayakları ahşap yapımı olup hatta normal klasik evlerde görebileceğiniz sandalye türlerinden olmaktadır. Sadece evinizde bulunan sandalyenin yenisi diyebiliriz.

Monreal Sandalye

 

Bazıları daha ağır ve tabiri caizse kraliyet tarzında bir sandalyeyi tercih edebiliyor. Hatta sadece kendi oturması için alabiliyor. Bu tarzda sandalyeler almayı tercih ederseniz, Bellona’nın Monreal Sandalye modeline bakabilirsiniz. Ayakları lake kaplamalı, fakat ahşap yapımlı ve düz klasik, fakat ağır bir havası olan bir sandalyedir.

Sementa Sandalye

 

Yok, ben daha normal ve klasik bir sandalye istiyorum derseniz, Sementa Sandalye modelini deneyebilirsiniz. Sementa Sandalye gerçekten Bellona sandalye modelleri arasındaki en klasik ve sade, en normal görünümlü sandalyelerden bir tanesidir. Bellona mağazasına gidip baktığınızda veya internetten baktığınızda daha rahat anlayabilirsiniz.

Violet Sandalye

 

Yine düz ve klasik modelde bir sandalye isterseniz, Violet Sandalye modeline bakabilirsiniz. Ahşap ayaklara sahip düz ve normal, salonda kullanabileceğiniz türden bir sandalyedir. Rengi olarak gözü rahatsız etmeyen, çok hafif pembe tonunda bir sandalye modelidir.

Lisbon Sandalye

 

Gösterişi olmayan, klasik ve sade ama yine de kullanışlı ve rahat olan bir sandalye modeli arıyorsanız, Lisbon Sandalye modelini deneyin, çünkü gerçekten rahat ve hatta istediğiniz renkte de modeli seçebilirsiniz. Açık buz mavisinden tutun, kahverengi, pembe, turuncu ve beyaz renkleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz.

Vienza Sandalye

 

Farklı renklerin bir arada kullanılmasını seviyorsanız ve mobilyalarınızda da bunu görmek istiyorsanız, Vienza Sandalye ideal bir tercihiniz olabilir. Bellona’nın üretmiş olduğu Vienza Sandalye modellerinde, tek ve çift renk kullanımı olmak üzere, farklı modeller ortaya konulmaktadır. Ayakları ise tamamen ahşap yapımı ve cilalıdır. Örneğin; mavi ve beyaz, mavi ve krem, krem, beyaz ve mavi.

Belissa Sandalye

 

Birçok kadın aslında evinde veya iş yerinde sade ve klasik görünen sandalye veya mobilya ürünlerini kullanmayı tercih ediyor. Sandalye açısından sade ve daha klasik olmasını isteyenler için, Bellona’nın Belissa Sandalye modeline bakabilir. Hem klasik, hem sade, hem de tek renkte tasarlanan sandalye modelleri olmaktadır. Belissa Sandalye modelleri; pembe, yeşil, beyaz, bordo ve krem renklerinde tasarlanmaktadır.

Sizde kendinize yeni bir takım sandalyeler almak istiyorsanız, Bellona mağazasını ziyaret edebilir veya Bellona’nın internet sayfasından sandalye seçeneklerine bakabilirsiniz. Sandalyelerde önemli olan rahatlığı ve konforudur, bu sebeple sandalyenizi ararken rahat edip etmeyeceğinizi düşünmeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net