Bilgii.net

Bellona Salon Takımları Modelleri

28.11.2018
Bellona Salon Takımları Modelleri

Ev dekorasyonu, evin mimarisinde istenmeyen zevklerin farklı şekilde telafi edilmesi imkanını sağlamaktadır. Bu sayede kişiler dekorasyon fikirleri sayesinde birçok farklı alanlar oluşturabileceklerdir. Ev dekorasyonunda, kimliğin yansıtılması için en önemli noktalardan bir tanesi salonlardır. Salonlar, evde ilk dekore edilen yerlerdir ve konukların ağırlandığı en önemli bölümdür. Genel olarak ülkemizde 12 metrekare ve üzerinde tasarımı yapılmaktadır. Bu oturma alanında yapılması gereken en önemli adım; kişisel zevklerin, evin tarzının ve dekorasyon planlamalarının yansıtılması olacaktır. Bu sayede daha konforlu alanlar oluşturulacak ve rahat bir huzur ortamı yaratılacaktır. Salon dekorasyonunun başarılı olmasını sağlayan birçok farklı etken vardır. Duvar boyaları, dokular, kullanılan renkler ve detayların güzelliği gibi konular; dekore edilmek istenen odada önemli konulardandır. Bunun dışında salonda odak noktasının sahibi ve en önemli eşyalardan bir tanesi salon takımlarıdır. Salon takımı o kadar önemlidir ki, o olmadan dekorasyonda bir bütünlük sağlanamaz. Dekorasyon özelliklerinde yaşanan uyum, salon takımları ile devam ettirilmeye çalışılır. Bu sayede daha hoş, göze hitap eden ve estetik bir alan oluşturulacaktır.

Elantra Salon Takımları

Chester modasının izlerini salonun taşımak isteyen kişiler, Bellona’nın modern çizgiler oluşturarak piyasaya sunduğu bu ürünü tercih edebilirler. Bu sayede çok farklı bir tarz oluşturulacak, zengin bir görüntü salona katılacaktır. Deri ve kumaş birlikte kullanılır ve bu sayede göz çok estetik gelen bir alan oluşturulur. Görselliğin yanında, çok yüksek bir oturma konforu elde edilen salon takımlarında; temizlenebilme özelliği oldukça önemlidir. Yüksek ayak teknolojisinin kullanıldığı Elantra salon takımlarında temizlik oldukça basit şekilde halledilecektir. Karakteristik özellik açısından birçok farklı kombini içerisinde bulunduran Elantra salon takımlarında, sağlığa zarar vermeyecek şekilde süngerler kullanılmıştır. Yumuşak kumaş dokusu sayesinde çocukların kullanımına da uygundur. Makrome dikişler kullanılarak düğme çektirme uygulaması, farklı bir estetik yaratacaktır. Kol kırlentleri sayesinde sadece özgün bir tarz yaratılmış olacak ve özel tasarımlarla ilgi çekici bir görüntü yakalanacaktır. Elantra salon takımı satışa üçlü koltuk, berjer ve tekli koltuk alternatifi ile uygulanmaktadır.

Monreal Salon Takımı

Yemek odasında rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olan Monreal salon takımında konsept iki tane berjer ünitesi ve iki tane 3’lü koltuk ile oluşturulmuştur. Diğer salon takımlarına göre farkı ciddi manada büyük bir yatak olma özelliğine sahip olmasıdır. Kol ve sırt kısmında hatlar genel olarak yumuşak şekilde tercih edilmiş ve bu sayede estetik bir görüntü sağlanmıştır. Krem altın sarısı kullanılan ürün formu sayesinde, konseptin bütünlüğü sağlanacaktır. Üçlü koltuklarda kullanılan klapa ayak türü sayesinde zarif bir hava yakalanmış olacaktır.

Lisbon Salon Takımı

Soft renklerle oluşturulan Lisbon salon takımı, farklı bir tasarım harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapitone dokuması ve farklı bir üretim tekniği kullanılmasıyla beraber, salonda eşsiz bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamıştır. Ürün çok rahat bir oturum konforu sağlamaktadır. Böylece salondaki uyumun arttırılması için kullanılacak konsept uyumu başarılı olacaktır. Bellona’nın bütün modellerinde kullandığı kaliteli ve kolay temizlenebilir kumaş özelliği sayesinde, Lisbon salon takımlarında herhangi bir hijyen problemi ortaya çıkmayacaktır. Böylelikle sıklıkla tercih edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net