Bilgii.net

Bellona Puf Modelleri

28.11.2018
Bellona Puf Modelleri

Ev dekorasyonunda kullanılan eşyalar, kendi başlarına bazen yeterli olmayabilir. Dekorasyonun başarılı olabilmesi için çeşitli aksesuar ve malzemelerden de yararlanılması gerekecektir. Bunun için öncelikle odada oluşturulmuş tasarımın özellikleri iyice bilinmelidir. Ardından odada kullanılan renkler ve eşya uyumu dikkatlice incelenmelidir. Odaya katılacak olan yeni malzemelerin, bu uyumu bozmaması ve aynı şekilde başarıyla uygulanması gerekecektir. Puflar da bu başarının sağlanmasında en farklı ama en özel eşyalardan bir tanesidir.

Belissa Puflar

Bellona’nın sadece ev dekorasyonunda ana malzemelere ve eşyalara yönelmemesi, oldukça önemli bir kavramdır. Bu yüzden oluşturulmuş Belissa Puflar, tek kişilik kullanıma izin vermektedir. Hafif yapısı sayesinde her yere taşınabilir özelliktedir. Kişiler uzun ve yüksek ayakları sayesinde temizlik konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaklardır. Birçok farklı renk uygulaması sayesinde, ev dekorasyonunda çok farklı kombinasyonlara bile uyum gösterecektir. Kumaş yapısında kullanılan özellikleri sayesinde, sağlığa zararlı herhangi bir madde içeriğinde bulunmaz. Ayrıca nemli bezlerle her zaman temizliğe açık olan kumaş yapısı, pufun temizlik özelliklerinin avantajlarındandır. Belissa puflar, mat renkli yapıları sayesinde birçok farklı alanda kullanılabilir. Yatak odasında, makyaj masasında ve oturma gruplarının tamamlanmasında, etkili çözümler sağlayacaktır.

Belissa Markiz

Belissa puf modellerindeki tek kişilik kullanımı az bulan müşteri portföyü sayesinde, Bellona Belissa markiz modellerini piyasaya sürmüştür. İki hatta üç kişilik oturma düzenine uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmış olan Belissa, aynı zamanda geniş bir kullanım alanı sağlamaktadır. Belissa markiz sayesinde odada şık bir duruş yakalanacak ve üzerinde bulunan detaylarla modern bir çizgi tutturulacaktır. Yüksek ayak yapısı platformu sayesinde temizliğe büyük kolaylık sağlayan Belissa markiz, bu amaçla yapısındaki kumaşın da aynı özellikte olmasını sağlamıştır. Üzeri kirlendiğinde kir tutmaz yapıda üretilmiş ve tasarlanmış olan Belissa markiz, bu sayede birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Evde adeta yeni bir depolama alanı oluşturan Belissa markiz sayesinde, dar alanlarda geniş bir kullanım alanı elde edilecektir.

Vienza Markiz

Puf modellerinde oldukça şık bir tasarım yakalamak isteyen kişiler, Vienza markiz modelinden faydalanmak isteyecektir. Sadece yatak odalarında değil, salonun odak noktasında bile kullanılabilecek şıklığa sahip olan Vienza markiz, 3 kişiye kadar arttırılabilen bir oturma düzenine izin vermektedir. Aynı zamanda açılıp geniş bir saklama ve depolama alanı imkanı sağlayan Vienza markiz, bu sayede birçok farklı müşteri portföyü tarafından tercih edilebilecektir. Yüksek ayak formu sayesinde temizliğe kolaylık sağlayan Vienza markiz, bu sayede üzerindeki kumaş yapısıyla da temizlikte büyük bir işlev fonksiyonu kazandırmaktadır. Vienza markiz; üzerinde kullanılan farklı renklerde bulunduğu odanın dinamiklerini arttırmakta ve bu sayede evde geniş bir kullanım alanı algısı oluşturmaktadır.

Lükens Ayaklı Puf

Klasik ve beyaz formlarında bir puf tercih etmek isteyen kişiler, bunun için Lükens ayaklı pufları satın almalıdır. Uzun ve yüksek ayak modelinde uygulanan desenlerle, farklı bir tasarım harikası olan Lükens; bu sayede kolay taşınabilir ve kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Üzerinde ve kumaşında kullanılan küçük detaylar sayesinde, kişiler dekorasyon kullanımında oldukça rahat bir seçenek kombinasyonuna sahip olurlar. Sadece beyaz değil, grinin tonlarında da kullanılabilecek olan Lükens ayaklı puf, Bellona’nın en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net