Bilgii.net

Bellona Portmantolar ve Modelleri

28.11.2018
Bellona Portmantolar ve Modelleri

Portmantolar aslında bir nevi gardırop olarak görülebilir. Hem antrelerde kullanabilirsiniz, hem de yatak odanızda veya giyim odasında bir gardırop olarak bile kullanılabilir. Bellona’nın üretmiş olduğu portmantolar çok kullanışlı olup bir tanesini yıllarca kullanabileceğiniz bir sağlamlıkta olmaktadır. Bellona tasarımlı olan portmantolarda birkaç tane farklı model bulunmaktadır. Bellona mağazasına giderek daha fazlasını da bulabilirsiniz, hatta eğer gerekirse kendinize ait bir portmanto bile tasarlattırabilirsiniz. Bellona Portmantolar gerçekten sağlam, kaliteli olup yıllarca kullanabileceğiniz bir mobilya ürünü olmaktadır. Renkler seçebilirsiniz ve istediğiniz şekilde de monte ettirebilirsiniz. Portmanto her eve veya ofise gerekli olan bir mobilyadır.

Monreal Portmanto

 

Bellona’nın üretmiş olduğu modellerden bir tanesi Monreal Portmanto olmaktadır. Sade ve şık, dev aynaya sahip ve aynanın çevresinde hafif yaldız dokunuşları olan, 3 askılığı bulunan ve birkaç tane dolabı olan kullanışlı bir portmanto modeli olmaktadır. Ahşap yapımı ve lake kaplı olduğu için uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir portmanto modelidir. İsterseniz Bellona’ya giderek Monreal Portmanto örneğine bakabilir veya internet üzerinden de rahatlıkla bulabilirsiniz. Portmanto olmazsa olmaz mobilya ünitelerinden bir tanesi olduğu için, eğer bir portmantonuz yoksa veya yeni bir tane almayı düşünürseniz, Monreal Portmanto’ya bakabilirsiniz.

Mavenna Portmanto

 

Eğer daha sade ve hatta klasik tarzda bir portmanto isterseniz, Mavenna Portanto modeline de bakabilirsiniz. Mavenna Portmanto yine Bellona’nın en güzel şekilde tasarladığı, ahşap yapımı, fakat beyaz lake kaplama üzerine, kısmı olarak mavi bir kaplama yapılmış, bir kısmında beyaz kaplama bırakılmış ve bir tarafı komple boydan dev bir ayna şeklinde tasarlanmıştır. Ahşabı sadece alt ve üst kısımlarda görebiliyorsunuz. Şık ve klasik ama aynı zamanda ferah bir portmanto modeli olmaktadır. Mavenna Portmanto evinizin havasını bile değiştirecektir.

Vienza Portmanto

 

Sade ve klasik bir portmanto kullanmayı tercih edenler için, Vienza Portmanto ideal bir seçim olacaktır. Tamamen ahşap yapımı, bir tarafı ayna, fakat aynı zamanda bir dolap, diğer tarafındaysa 3 askılık ve iki tane çekmecesi olan, kullanışlı ve klasik bir portmanto olmaktadır. Klasik ve sade bir model isteyenler için Vienza Portmanto güzel bir seçim olacaktır. Özellikle mobilyalarında çok fazla renk istemeyenler için uygun bir seçimdir. Vienze Portmanto için Bellona mağazasına gidip orjinalini görebilirsiniz veya internet üzerinden de araştırabilirsiniz.

Belissa Portmanto

 

Parlak ve rengi itibariyle gösterişli bir portmanto için en uygun olanı, Bellona’nın Belissa Portmanto modelidir. Rengi tamamen lake kaplamalı beyaz ve çok açık renkte, hatta göz alıcı bir renk bile denebilir. Bazıları bu tarzda mobilya ürünlerini tercih etmektedir. Genel anlamda mobilya tercihleri konusunda, elbette göz alıcı veya çarpıcı renkler ve desenler önemli, fakat önemli olan bir diğer nokta ise rengin, desenin gözü ve sizi yormamasıdır. Belissa Portmanto kapalı bir model olmaktadır, dolayısıyla kapaklı olup açarak kullanabiliyorsunuz. Klasik bir tarzda, sadece rengi tamamen lake kaplamalı beyaz.

Venturo Portmanto

 

Portmantom hem klasik, hem sade hem de kullanışlı olsun derseniz, Venturo Portmanto modeline bakabilirsiniz. Venturo Portmanto yine çoğu kısım beyaz boya ile kaplamalı olup bazı kısımları ahşap tasarımlı ve askıları, çekmece ve dolap kolları ise metal olmaktadır. Uzunlamasına olan dolabın bulanmış camları bulunmaktadır, dolayısıyla dolap tamamen kapalı değildir. Alt tarafta iki tane çekmece bulunmaktadır. Çekmecenin üst kısmı, dolabın üst kısmı ve askıların üzerinde ahşaptan dekorlar bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net