Bilgii.net

Bellona Oturma Odası Takımları Modelleri

28.11.2018
Bellona Oturma Odası Takımları Modelleri

Dekorasyon konusu, evde oturan kişilerin kimliklerini ve zevklerini yansıtması için oldukça önemli bir uygulamadır. Sosyal ve gündelik hayatlarında yorulan insanlar, kendi fikirleriyle oluşturulmuş evlerine geldikleri zaman dinlenmek ve huzur bulmak isterler. Bu yüzden evdeki bütün mekanlarda dekorasyon uyumu yakalanmalı ve doğru kararlar verilmelidir. Yatak odası ve mutfak dışında en çok kullanılan mekanlardan bir tanesi de oturma odasıdır. Kişiler günün yorgunluklarını atmak istedikleri zaman, oturma odasında işlevsel bazı özellikler isterler. Konforlu bir oturma odası, kişilerin bu isteklerine karşılık verecektir. Oturma odası dekorasyonunda birçok farklı unsur bulunmaktadır. Fakat bu unsurlardan bir tanesi baş roldür: Oturma Odası Takımları. Bir odanın en önemli tasarım harikası oturma odası takımları olmalıdır. Bu yüzden de kişiler oturma odası takımları alacakken iyi bir karar vermeli ve Bellona gibi sektörün öncü isimlerinden tercihlerini yapmalıdır.

Isabel Lüks Takımı

Oturma odasında kahve ve tonlarını isteyen kişiler, kusursuz bir dekorasyon harikası istediklerinde Isabel lüks takımları tercih edeceklerdir. Uygun sehpa ve koltuk takımları sayesinde, odada çok şık bir dizayn yaratılacaktır. Açılarak yatak olan ve depolama özelliğini içerisinde barındıran Isabel lüks takım sayesinde, oturma odasının fonksiyonel özelliklerine bir yenisi daha eklenecektir. Sarı detaylar ve renkli yastıklar, odanın içerisine farklı bir hava katmaktadır. Zero Wall özelliği, bu takımda kullanılarak; duvara sıfır şekilde yerleştirilmiş alanlarda bile yatağın kurulması ve koltukların kaldırılarak depolama özelliğinden faydalanılmasını sağlamaktadır. Takımda satışa sunulan form iki tane 3’lü ve iki tane berjer ünitesi iken, zamanla oluşan talebe göre 2’li kanepe alternatifi de oluşturulmuştur. Kumaşı kolay temizlenebilir ve sağlığa zarar vermeyen özellikleri sayesinde birçok farklı renk kullanımına izin verecektir.

Venosa Lüks Takımı

Venosa lüks takımı sayesinde kişiler farklı bir dekorasyon oluşturma ihtiyaçlarını giderebileceklerdir. Son zamanların popüler ve moda özelliği olan yatak olabilme ve depolama özelliği, Venosa lüks takımının içerisinde bulunmaktadır. Bu sayede minimal mimari ölçülerinde yapılmış olan evlerde bile büyük bir kullanım avantajı yaratacaktır. Temizliğe yardımcı olması için yapılan en önemli iki özellik ise yüksek ayak eklentisi ve her türlü nemli bezle temizlenebilir kumaş özelliğidir. Kol yanında verilen fitil detaylar ve kapitone dikiş uygulamaları sayesinde, Venosa lüks takım farklı bir modernlik kazanmıştır. Ürün herhangi bir şekilde öne çekilmeden Zero Wall teknolojisi sayesinde açılarak yatak veya sandık görevini yerine getirebilir. Genel olarak Venosa lüks takımı iki tane 3’lü koltuk ve iki tane berjer ünitesinden oluşturulan kombinasyonu sayesinde piyasaya sunulmuştur. Bellona’nın en çok satılan modellerinden olan Venosa lüks takmı, konforlu bir oturum elde etmek isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır.

Veston Lüks Takımı

Konforuyla kişileri cezbedecek ve tasarımıyla kişileri büyüleyecek olan Veston lüks takımı sayesinde, kişiler modern çizgilerin yanında klasik tasarım detaylarını da görebileceklerdir. Geniş bir yatak olma özelliğinin yanında, saklama alanı olarak büyük bir kolaylık sağlayan Veston lüks takımı sayesinde; ev dekorasyonunda çok geniş bir kullanım alanı yaratılacaktır. Görsel zenginliğin arttırılması için kollar üzerinde ped uygulamasına gidilmiş ve bu sayede eklenen renkli kumaşlar, sportif bir görüntünün anahtarı olmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net