Bilgii.net

Bellona Mutfak Masa Sandalyeleri Çeşitleri

28.11.2018
Bellona Mutfak Masa Sandalyeleri Çeşitleri

Evlerin en çok temiz, ferah ve güzel görünmesi gereken yerlerden bir tanesi mutfaktır. Mutfağınız temiz değilse, hiçbir şey yapasınız gelmez. Ne yemek yapmak istersiniz, nede başka bir şey. Bazı mutfaklar ise büyüktür ve mutfakta sadece yemek pişirmek değil, aynı zamanda yemek yenir. Burada bahsedeceğimiz ürünler ise Bellona Mutfak Masal Sandalyeler olmaktadır.

Terra Masa Sandalye Takımı

 

Klasik ve modern görünümlü, hatta birazda ağır bir havası olan mutfak masa ve sandalye takımlarından bir tanesi Terra Masa Sandalye takımı olmaktadır. Bir tane masa, dört tane sandalye ve bir tane sehpadan oluşan bir mutfak masa ve sandalye takımıdır. Bu tür takımları hem mutfakta hem de bahçede kullanabilirsiniz.

Army Masa Sandalye Takımı

 

Biraz daha hafif renkle kaplı, tasarımı biraz daha hafif ve ağır olmayan masa sandalye takımlarından bir tanesi ise Army Masa Sandalye takımı olarak bilinir. Bir tane ahşap yapımı masanın yanında dört tane sandalye bulunmaktadır. Gayet şık, sadece mutfakta değil, salonda veya bahçede bile kullanabilirsiniz.

Gloria Masa Sandalye Takımı

 

Bellona’nın üretmiş olduğu bir başka masa ve sandalye takımı ise Gloria Masa Sandalye takımı olmaktadır. Açık renkte tasarlandığından gözü yormayan, hatta çok sade bir görünüme sahip bir tane ahşap yapımı masa ile etrafında dört tane sandalyenin uyumu ile tasarlanmış bir masa sandalye takımıdır.

Ayda Mutfak Masa Takımı

 

Biraz gösterişli, fakat yine de şık ve kullanışlı bir mutfak masa takımının diğer modeli ise Ayda Mutfak Masa takımıdır. Ayda Mutfak Masa takımı bir tane çelik ayaklı, üzeri ahşap masa ile beraber, bir tane iki veya üç kişilik koltuk, bir tane tek kişilik koltuk, bir tane tabure ve bir tane iki veya üç kişilik bank tarzında bir koltuktan oluşmaktadır. Sade renkler ve desenlerin olmadığı modern bir masa ve sandalye takımı olmaktadır.

Color Masa Sandalye Takımı

 

Renkli mobilyaları seviyorsanız ve mutfak masam ve sandalyelerimde renkli olsun istiyorsanız, Bellona’nın sizler için üretmiş olduğu Color Masa Sandalye takımı serisini deneyebilirsiniz. Color Masa Sandalye takımı açık turuncu ve yeşil renklerin olduğu sandalyelerle beyaz lake kaplı, çelik ayakları olan bir masadan oluşmaktadır. Her mutfağı da uyum sağlayabilecek bir tasarıma sahiptir.

Lima Masa Sandalye Takımı

 

Mutfağımda klasik ve biraz ağır bir tasarımda masa ve sandalyelerim olsun diyenler için en iyi modellerden bir tanesi Lima Masa Sandalye takımı olacaktır. Ahşap yapımı, hiçbir renk kullanılmadan, sadece ahşabın kahverengini görebileceğiniz bir masa sandalye takımı olmaktadır. Şık, fakat ağır ve modern görünüme sahip bir takımdır. Bu takımda da bir masa ve dört tane sandalye bulunmaktadır.

Eğer sizde mutfağınıza bir masa ve sandalye takımı almak isterseniz veya mutfağınızı yenilediniz ve artık bir masa ve sandalye takımına ihtiyacım var diyorsanız, Bellona’yı ziyaret etmeniz şiddetle tavsiye edilir ki Bellona’da birçok muhteşem masa ve sandalye takımları bulunmaktadır. Bu şekilde hem size uyan bir masa sandalye bakabilirsiniz, Bellona’da bulunan müşteri temsilcilerinden yardım alarak ta istediğiniz modeli seçebilirsiniz. En önemlisi sizin rahat etmeniz ve mutfak masa ve sandalye takımının evinize uyum sağlamasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net