Bilgii.net

Bellona Köşe Takımları Modelleri

28.11.2018
Bellona Köşe Takımları Modelleri

Dekorasyon, evin mimarisine etki edebilecek kadar kuvvetlidir. Evdeki bütün mekanlarda kullanılan dekorasyon teknikleri sayesinde, kişiler zevklerine göre alanlar oluşturabileceklerdir. Bunun en önemli yollarından bir tanesi de, alacaklarına ve ihtiyaçlarına önceden karar vermek, bu sayede daha teknik şekilde uyumu yakalayabilmektir. Dekorasyonlarda en çok tercih edilen modellerden birisi olan köşe takımları da, bu uyumun yakalanması için kritik öneme sahiptir.

Espina Köşe Takımları

Tasarımında gösterilen özen sayesinde konforun yanında modernizasyonun keyfini yaşatan Espina köşe takımları, birçok farklı kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kullanılan odaya sportif bir görüntü sağlayacaktır. Trend renklerinin birçoğunun kullanılmasına izin veren Espina köşe takımında, modern hatlar ve spor görünüm oldukça dikkat çekici özelliklerdir. Döner mekanizma teknolojisinin köşe takımına uygulanması sayesinde, Espina köşe takımı çok geniş bir kullanım alanı sağlayacak yatak olma özelliğini içerisinde barındırmaktadır. Modern zamana uyan tasarımı, aynı zamanda birçok farklı fonksiyonu içerisinde barındırmaktadır. Font kısmının ön tarafında ve kol formunda kullanılan renkli kumaşlar, farklı bir sportif hava eklenmesini sağlamıştır. Kolay temizlenebilecek derecede oluşturulmuş yumuşak doku; her türlü kullanımda rahatlıkla temizlik imkanı vermektedir. Kişilerin yer konusunda sorun yaşadığı zaman imdadına koşacak olan Espina köşe takımı, depolama özelliğini içerisinde barındırmaktadır. Konforlu bir oturma havası yaratmak için Bellona ürünlerinde kullandığı 32 DNS yumuşak sünger formunu, Espina modellerinde de tercih etmiştir. Böylece müşteri portföyünde daha çok kişinin bu modeli seçmesi ve kullanması sağlanmıştır.

Cantona Köşe Takımı

Cantona köşe takımının içerisinde berjer ve köşe ünitesi beraber yer almaktadır. Ergonomik tasarıma sahip olan Cantona köşe takımı, bu sayede dikkat çekici bir dekorasyon ürünü olacaktır. Diğer köşe takımlarından farklı olarak sol ve sağ köşe alternatifini içerisinde barındıran Cantona köşe takımı, bunun yanında farklı fonksiyonlara da sahiptir. Yatak olma özelliği sayesinde evdeki kullanım alanına büyük bir katkı sağlayan Cantona Köşe Takımı, bu sayede kişilerin daha ferah bir kullanıma sahip olmasına yardımcı olacaktır. Cantona köşe takımında kullanılan sağlığa zarar vermeyen sünger yapısı sayesinde, birçok farklı temizlik uygulaması bu kumaşlarda denenebilir. Temizliğin daha kolay hale getirilmesi için yapılan eklerden bir tanesi de ayakların yüksek derecede oluşturulmasıdır. Bu sayede Cantona köşe takımlarının altında bulunan bölgelerde temizlik rahat bir hal alacaktır. Kişiler odalarının ihtiyacına göre sağ veya sol şekilde oluşturacakları Cantona köşe takımları sayesinde, farklı eve taşındıkları zaman herhangi bir dekorasyon sorunu ile karşı karşıya kalmayacaklardır. İkili uzanma kısmında, beklenemeyecek büyüklükte bir depolama alanı oluşturulmuştur. Ayrıca Cantona köşe takımında Zero Wall tekniğinde makas sistemi uygulanarak, daha kullanışlı bir alan yaratılmıştır.

Elantra Köşe Takımı

Elantra köşe takımı, son zamanların moda ikonu olan Chester tarzının dekorasyona yansıtılması için üretilmiş bir tasarımdır. Bu sayede evde zengin ve ağır bir dokunuş yaratılacaktır. Ürün sert ve kullanışlı oturma düzeni sayesinde, konforlu bir oturma şekline izin verecektir. Göz alıcı dizaynı ve renklerin uyumu sayesinde birçok müşterinin anında büyüsüne kapılmasını sağlamaktadır. Fitil ve makrome detayları sayesinde de, bulunduğu odada her zaman bir bahar tazeliği yakalanmasını sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net