Bilgii.net

Bellona Koltuk Takımlarında Modeller

28.11.2018
Bellona Koltuk Takımlarında Modeller

Ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekilen birçok farklı unsur bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi de evin kimliğini ve dekorasyon fikirlerini yansıtan salon ve oturma odası gibi mekânlardır. Mekanların daha fonksiyonel ve şık görünmesi için yapılacak dekorasyonlarda en önemli işlevleri, koltuk takımları görmektedir. Hem tasarıma uygun, hem de dar alanlara işlev katmasıyla ön plana çıkan koltuk takımları; bu yüzden dikkat ve özenle seçilmelidir. Bellona gibi sektörün öncü markalarından yapılacak seçimler, dekorasyonun başarıyla sonuçlandırılmasını sağlayacaktır.

Malpensa Koltuk Takımı

Malpensa koltuk takımı, Bellona’nın üzerinden en çok uğraştığı modellerden bir tanesidir. Sade ama estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Üründe arkaya doğru yükselmekte olan kol yapısı ve düğme çektirme tasarımı, oldukça şık bir görünüm kazandırmıştır. Oturma anlamında büyük bir konfor sağlayan Malpensa koltuk takımı, berjer ünitelerinde sırta gelecek şekilde ped kullanmış ve oturan kişinin konforunu son derece arttırmayı başarmıştır. İkili ve üçlü koltuk formlarında, yatak olma özellikleri vardır. Font kısmında genel olarak konforlu ve rahat bir oturum sağlayan 32 DNS sünger modeli kullanılmıştır. Malpensa koltuk modellerinde temizliği kolaylaştırması için yüksek ayaklı bir tasarım tercih edilmiştir. Bu sayede ev temizliğinde büyük bir artı sağlamaktadır. Yatak olma özelliği, evlerinde geniş yeri bulunmayan kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Fonksiyonel olarak bulunduğu odaya büyük bir kazanım sağlayan Malpensa koltuk takımı; iki berjer ünitesini içerisinde barındırmaktadır. Tercih olarak iki tane 3’lü veya birer tane 2’li ve 3’lü şekilde alternatif seçimler yapılabilmektedir. Kumaşta kullanılan teknolojik ilerleme unsurları sayesinde, kumaş rahatlıkla nemli bir bezle silinebilir.

Melton Koltuk Takımı

Melton koltuk takımı, Bellona’da iki tane 3’lü ve iki tane berjer ünitesi ile birlikte satışa sunulmaktadır. Depolama özelliği sayesinde kadınların daha çok tercih ettiği modellerden olan Melton koltuk takımı, bu sayede birçok farklı fonksiyonu içerisinde barındırmaktadır. Misafir geldiğinde yatacak yer konusunda sorun yaşayan kişiler, iki tane ikili yatak formunda açılan 3’lü koltukları tercih edeceklerdir. Bu sayede ev dekorasyonunda hem depolama, hem de yer kazancı olarak fayda sağlanmış olacaktır. Üçlü koltuklarda lazer baskılı kumaşlar kullanılmıştır. Bu sayede ürün görselliğinde başarılı bir artış sağlanmaktadır. Berjerler ve kanepeler arasında kullanılan kontrast ve çapraz renk uygulamaları sayesinde, modelde sportif bir görünüm kazandırılmıştır. Yumuşak ve kolay temizlenebilen koltuk kumaşları sayesinde, birçok farklı opsiyonda renk kullanımına izin verilmektedir. Müşterilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek derecede çeşitlendirilmiş fonksiyonları sayesinde, birçok farklı portföy tarafından tercih edilmektedir. Yeni ve farklı tasarımıyla beraber kullanıcılar tarafından çok büyük ve başarılı geri dönüşler alan Melton koltuk takımı, birçok evin salonunda veya oturma odasında kullanılmaktadır.

Grande Koltuk Takımı

Zengin duruşu ve gösterişli tasarımı ile dikkat çeken Grande koltuk takımı, içinde bulundurduğu fonksiyonel özellikler sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sadece bir yatak değil, aynı zamanda geniş bir sandı görevi de sağlayan Grande koltuk takımları; birçok farklı dekorasyon planına kendisini yerleştirir. Modernize edilmiş koltuk kolları ve kumaş desenleri sayesinde, farklı ama hoş bir görüntü elde eden Grande koltuk takımı sayesinde, bulunduğu odada çok havalı bir görüntü elde edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net