Bilgii.net

Bellona Kanepe Modelleri

28.11.2018
Bellona Kanepe Modelleri

Ev dekorasyonu; birçok farklı ürünün beraber kullanılarak kusursuz bir uyum yakalaması sayesinde başarılı olur. Evde yakalanılan bu uyum sayesinde, günlük hayatın koşuşturmacasından yorulan insanlar huzurla dinlenebilecek ve yeni bir güne hazır olacaklardır. Bunun sağlanması için gerekli en önemli ev eşyalarından bir tanesi de kanepelerdir. Eskiden kişiye özel tasarlanıp üretilen modeller, zamanla demode olmaya başladı. Çünkü bu sektörün öncü markaları, insanların isteklerine ve zevklerine cevap verecek şekilde kanepeler tasarlamaya başladılar. Artık kişiler de bu tasarlama işinden kurtuldu ve birçok farklı özellikte üretilen bu kanepeleri gidip, üreticisinden almaya başladı. Sektörün en önde gelen markası olan Bellona, müşterilerine en iyi hizmet kalitesi vermek için birçok farklı özellik ve yapıda kanepeler üretti. Aldığı geri dönüşler sayesinde daha farklı modellere yönelen Bellona, bu başarısını milyonlarca eve girerek devam ettirmektedir. Artık neredeyse her evde Bellona marka bir kanepe bulunmaktadır.

Marin Kanepe

Bellona’da en çok tercih edilen kanepe türlerinden bir tanesi olan Marin kanepe, ilk olarak bakışta çok sağlam bir görüntü vermektedir. Bunu da sağlayan tasarım evresinde çok kuvvetli derecede desteklenmiş yüksek ayakların üzerine yerleştirilmesidir. Yüksek ayak tasarımı aynı zamanda temizliği kolaylaştırıcı özelliği ile ev kadınlarının en büyük yardımcılarından bir tanesi olmuştur. Marin kanepede temizliği kolaylaştırıcı tek tasarım başarısı bu değildir. Marin kanepenin kumaş yapısı temizlenebilir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede ıslak ve temiz bir bezle bile kanepe silinebilir, bu sayede kolaylıkla kirlerden kurtulabilirsiniz. Kullanılan süngerler, sağlığa herhangi bir zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Yumuşak kumaş dokusu sayesinde çok rahatlıkla çocukların da kullanabileceği bir form oluşturulmuştur. Aynı zamanda Marin kanepeleri yatak ve depolama alanı imkanı da sunmaktadır. Bu sayede sadece bir kanepe değil, kullanışlı bir tasarımı içerisinde barındırır.

Belissa Kanepe

Üçlü kanepe modelleri arasında en çok tercih edilen ve memnuniyet duyulan ürünlerin başında Belissa kanepeler gelmektedir. Sadece kanepe olarak geniş bir kullanım sağlıyor olsa da, yatak olma özelliği sayesinde adeta bir çift kişilik yatak formu oluşturmaktadır. Bu sayede ev dekorasyonunda gelen misafirleri yatırmak için ekstra yatak ve bazalara gerek duyulmayacaktır. Kanepenin altındaki sistem sayesinde yukarı kaldırılarak, altında geniş hacimli bir depolama alanı oluşturulduğu görülecektir. Bu sayede kişiler, özellikle de ev hanımları; bu alandan diledikleri gibi faydalanabilirler. Günümüzün minimal ev tasarımlarında kullanım alanını genişletmenin en iyi yollarından bir tanesi de Belissa kanepe sahibi olmaktır.

Kolin Family İkili Kanepe

İkili kanepe formunda üretilmiş olan Kolin Family modelinde amaç, mekanizma ile beraber kullanılan sistem açıldığında çift kişilik yatak imkanı sağlamasıdır. Dar mekanlarda büyük bir kulanım amacı sağlayan Kolin Family sayesinde, evin minimal tasarımı çok daha büyük bir havaya büründürülecektir. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak teknolojisinin yanında, üründe kullanılan anti kanserojen deri kullanımı sayesinde; herhangi bir sağlık sorunu ortaya çıkmayacaktır. Üzerinde opsiyonel olarak kumaş veya deri kullanılan Kolin Family modeli, her iki seçimde de kişilere kolay temizlenebilen bir yöntem sağlamaktadır. Bu şekilde temizlik konusunda uzun zamanlar harcanmasına gerek kalmayacaktır. Sağlığa zarar vermeyen sünger sayesinde, çocukların kullanımına da uygundur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net