Bilgii.net

Bellona Genç Odası Takımları

28.11.2018
Bellona Genç Odası Takımları

Bütün gençler mutlaka bir yaştan sonra kendilerine ait bir odalarının olmasını isterler. Hatta bu bazen çok erken yaşta başlar. Eğer çocuğunuza veya gençlere bir yatak odası almayı veya hediye etmeyi düşünürseniz, Bellona genç odaları modellerine bakabilirsiniz. Birçok modeller bulunmaktadır. Mutlaka alacağınız çocuğa veya gence uygun bir model bulabileceksiniz.

Marta Genç Odası Takımı

 

Aslında renkleri değiştirdiğiniz zaman hem erkeklerin hem de kızların kullanabileceği bir tarzda yatak odası takımı, Marta Genç Odası Takımı olmaktadır. Çok fazla karmaşık tasarıma sahip olmayıp rahatlıkla kullanabileceği bir odadır. Bir tane yatak, bir gardırop ve bir tane çalışma masasının olduğu bir genç odası takımıdır.

Mavenna Genç Odası Takımı

 

Bellona’daki Mavenna modellerinin sadece normal yatak odası takımı olmayıp aynı zamanda genç yatak odası takımı da bulunmaktadır. Mavenna Genç Odası Takımı yine yetişkin oda takımlarında olduğu gibi, sade, karmaşık olmayan, rahatlıkla kullanabileceği, bir yatak, bir gardırop, bir uzun dolap ve bir tane de çalışma masasının olduğu şık bir yatak odasıdır.

Like Genç Odası Takımı

 

En çok erkeklerin beğeneceği oda takımı modellerinden bir tanesi mutlaka Like Genç Odası Takımı olacaktır. Yatak, gardırop ve bir çalışma masasından tasarlanmış bir genç odası olarak, renkler tamamen erkeklerin sevebileceği tarzda olup yatak örtüsü takımlarını ona göre ayarladığınız zaman, tamamen bir genç odasına dönüşecektir.

Kampüs Genç Odası Takımı

 

Erkekler için uygun bir başka genç odası takımı modeli ise Kampüs Genç Odası Takımı olmaktadır. Yine aynı şekilde, diğer oda takımlarında olduğu gibi, yatak, gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır. Bunları haricinde aynı zamanda uzunlamasına bir dolap ve beraberinde bir kütüphanesi bulunmaktadır.

Basel Genç Odası Takımı

 

Hem erkeklerin hem de kızların kullanabileceği tarzda bir başka yatak odası takımı ise Basel Genç Odası Takımıdır. Basel Genç Odası Takımı renk olarak ta iç açıcı olup tamamen bir genç odası tasarımına sahiptir. Genç odası takımında bulunan mobilyalar ise; yatak, çalışma masası, kütüphanesi, gardırobu ve komidin olmaktadır.

Joyful Genç Odası Takımı

 

Her genç kız için en uygun olabilecek ve en seveceği yatak odası takımlarından bir tanesi hiç şüphesiz Joyful Genç Odası Takımı olacaktır. Hem odanın renk tasarımı açısından, hem de odanın kendi tasarımı açısından genç kızların çok seveceği bir yatak odası modellerinden biri olmaktadır. Yatak, komidin, gardırop ve bir çalışma masasından oluşmaktadır.

Venturo Genç Odası Takımı

 

Genç kızlar için bir başka yatak odası takımı ise Venturo Genç Odası Takımı olmaktadır. Hem rengi açısından hem de tasarımı açısından, yukarıda bahsedilen Joyful Genç Odası Takımı kadar beğenilen bir modeldir. Venturo Genç Odası Takımının mobilyalar biraz daha geniş yelpazeli olup bir yatak, gardırop, kütüphane ve birde orta boy dolabı bulunur.

Nitro Arabalı Karyola

 

Genç erkeklerin hoşuna gidebileceği bir yatak odası takımı modeli, muhtemelen Nitro Arablı Karyola olacaktır. Modele baktığınızda da anlayacağınız üzere, yatak tamamen bir araba şeklinde tasarlanmıştır. Dolayısıyla sadece genç erkeklerin değil, erkek çocuklarında sevebileceği tarzda bir yatak odası takımıdır. Yatak odası takımında; yatak, gardırop, çalışma masası ve orta boyda dolap bulunmaktadır.

Çocuklarınızın yatak odasını değiştirmeyi düşünüyorsanız veya artık yeni bir yatak odası almanın vakti geldi diyorsanız, bunun için en iyisi Bellona’ya başvurmak. Bellona’da istediğiniz birçok genç yatak odası modellerini bulabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net