Bilgii.net

Bellona Genç Odası Takımları Modelleri

28.11.2018
Bellona Genç Odası Takımları Modelleri

Ev dekorasyonunda her odanın kendine ait özellikleri ve bir kimliği olmak zorundadır. Bu sayede oluşturulan her oda, evin dekorasyonuna farklı bir hava katacaktır. Evde yaşayan gençlerin yaşam olanı olan odalarda, yapılacak dekorasyon gencin isteğine ve zevklerine göre dizayn edilmelidir. Çünkü yaşı itibariyle zamanının çoğunu odasında geçirmek isteyen gençler, bu sayede daha keyifli ve daha eğlenceli; en önemlisi de istedikleri gibi odaya sahip olacaklardır.

Kampüs Genç Odası Takımı

Kampüs genç odası takımında çok fonksiyonel özellikler sunulmaktadır. Bu sayede kitap okumaktan hoşlanan gençler, bu ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir kitaplığa sahip olmaktadır. Temizlik konusunda yüksek ayaklar kullanılan genç odası takım eşyalarında, daha kolay bir işlev kazandırılmış olmaktadır. Takımlar oluşturulurken kullanılan renkler sayesinde, odada büyük bir ferahlık yaratılırken istenen huzur ortamı sağlanmış olacaktır. Gardıroplarda kullanılan raf ve çekmeceler, ürüne birçok farklı fonksiyon sağlamıştır. İç hacim geniş ve derin bir kullanım alanı oluşturmuştur. Kullanım kolaylığının dışında, üründe bir çekicilik oluşturulması amacıyla, dolap kapaklarının raylarında yavaşlatıcı mekanizmalar oluşturulmuştur. E-1 kalite standartlarına uyacak şekilde kullanılan kanserojen maddelerin olmadığı malzemeler, insan sağlığına ve çevreye kesinlikle bir olumsuzluk katmayacaktır. Ürün görselliği dijital baskılı etiketlerle desteklenmiş ve benzerlerinden daha farklı bir tasarım uygulaması yapılmıştır. Ranzalar ayrılabilir iki farklı karyolaya dönüşebilecek formda oluşturulmuştur.

Mavenna Genç Odası Takımı

Daha sakin ama şık bir görüntü isteyen gençler, Bellona’da Mavenna genç odası takımını tercih etmektedir. Şık duruşunun yanında, malzemelerin oluşturulurken seçilen tasarım düzeni, gençlerin daha güzel bir dekorasyon yaşamasına katkıda bulunur. Genel olarak beyaz, meşe ve mavi renkler kullanılmıştır. Yapılan kombinasyon, gençlerin daha kullanışlı bir odaya sahip olmaları için oluşturulmuştur. Ürünün ömrünü arttırmak ve kullanımda kolaylık sağlamak amacıyla mekanizma raylarına yavaşlatıcı ve stoplayıcı düzenekler eklenmiştir. Bütün eşyaların ayakları yerden yüksek şekilde tasarlanmış ve bu sayede temizlik konusunda bir avantaj yakalanması sağlanmıştır. Genç odasında kullanılan gardırop, ihtiyaçları karşılayacak kadar raf ve çekmeceye sahiptir. Bu sayede gençleri diledikleri kadar eşyayı birçok farklı platformda saklama imkanına sahiptirler. Mavi renk uygulaması ise ürüne daha farklı ve yeni bir kimlik kazandırmak için yapılmıştır. Böylece daha dinamik bir oda görüntüsü elde edilecektir. Çalışma masası, kaliteli ve geniş bir şekilde tasarlanmıştır.

Belissa Genç Odası Takımı

Fildişi renginden hoşlanan ve desen uygulamalarından yararlanmak isteyen gençlerin tercihi, Bellona Belissa genç odası takımı olacaktır. Gençler bu sayede desenleri diledikleri gibi kullanabilecek ve sıradanlıktan kurtulabilecektir. Gardıroba entegre edilen büyük boy aynası sayesinde, gençler sosyal yaşamlarına katılacakları anlardan hemen önce; hazırlanacakları büyük bir alan bulabileceklerdir. Üründe kullanılan stoplama özelliği, teknik bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Duvara bağlı aparatların kullanımına izin veren Belissa genç odası takımı, bu sayede daha güvenilir bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlamıştır. Ünitelerin hepsinin ayaklarında, takımı tamamlayıcı şekilde figür uygulamaları görülecektir. Bu sayede dekorasyonun ana kuralı olan uyum ve bütünlük bütün odada sağlanmış olacaktır. Takıma iyi bir konsept seçeneği olarak tasarlanmış olan şifonyer ise yine içeriğinde ayna barındırır ve odaya dekorasyon anlamında hoş bir derinlik katar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net