Bilgii.net

Bellona Ev Tekstili Ürünlerinde Modern Tasarımlar

28.11.2018
Bellona Ev Tekstili Ürünlerinde Modern Tasarımlar

Evimizin her zaman güzel görünmesini isteriz. Gerek mobilyaları ile gerekse süsler ve aynı zamanda kullandığımız tekstil ürünleriyle. Burada kısaca bahsedeceğimiz ürünler ise Bellona’nın üretmiş olduğu Bellona ev tekstili ürünleri olacaktır. Bellona’nın birçok muhteşem ev tekstili ürünleri bulunmaktadır. Burada onları kategorize ederek kısaca anlatacağız.

Missiline Setleri

 

Evimizin en önemli bölümlerinde bir tanesi yatak odasıdır. Yatak odamızın her zaman ferah ve iç açısı olmasını isteriz. Bunun için Bellona’nın Missiline çarşaf ve yatak örtüsü setlerine bakabilirsiniz. Missiline Setleri gerçekten odanıza ferahlık getirecek ve her akşam yatağınızda yatmak için can atacaksınız. Setlerin renkleri ferah ve gözü yormaya iç açısı renklerdir. Hem normal standart ve klasik setler bulunmaktadır, hem de gençlere uygun setler bulunmaktadır.

Uyku Setleri

 

Bellona’nın üretmiş olduğu uyku setleri tasarımları arasında, size örnek olarak verebileceğiniz iki adet set bulunmaktadır. Bellona’nın mağazasına gidip kataloğuna baktığınızda, mutlaka birçok farklı setler bulabileceksiniz. Örneklerden bir tanesi Mirage Uyku Seti ve bir diğeri ise Serra Sarı Uyku Setidir. Karmaşık olmayan desen ve renklerden tasarlanmıştır ve yatağınızda rahatlıkla uyuyabilirsiniz.

Nevresim Takımları

 

Yatak odasında ayda veya 15 güne bir defa mutlaka değiştirmek istediğimiz takımlar, nevresim takımlarıdır. Bazı kadınlar illa her ay farklı bir desende ya da renkte bir nevresimi takımı içinde uyumak ister. Nevresim takımları olarak, Bellona’nın sitesine girdiğinizde bakabileceğiniz Serenad Nevresim Takımı bulunur, Platinyum Nevresim Takımı, Exclusive Pamuk Saten Nevresim Takımı ve yine aynı modelde Exclusive Viskon Saten Nevresim Takımı bulunmaktadır. Renkler oldukça sade ve göz yormayan tasarımlardır.

Yatak Örtüleri

 

Yataklarda önemli olan bir diğer unsur ise yatak örtüleridir. Yatak örtüleri, yatağı kullanmadığınız sürece her zaman örtülmüş olmalıdır, çünkü yatak örtüleri bir nevi yatağı ve nevresim takımlarını koruyan bir tekstil parçasıdır. Size burada sunabileceğimiz bir yatak örtüsü modeli ise Bellona’nın Elegance Yatak Örtüleri olmaktadır. Sade ve klasik desenler ve renklerden oluşan bir yatak örtüsü modelidir.

Genç Grubu

 

Genç grubu olarak düşündüğümüzde, genelde aklımıza daha renkli ve hareketli bir nevresim takımı veya yatak örtüleri gelebilir, fakat her ne kadar genç veya çocuk olunsa bile, renkleri ve desenleri çok hareketli ve göz alıcı olduğu sürece, mutlaka gözü ve vücudu yoracaktır. Bunun olmaması için, Bellona’nın size sunduğu örneklerden birkaç tanesi; Sindy Best Time Uyku Seti, Pepe Kırda Uyku Seti, Cool Girl Nevresim Takımı, Star Nevresim Takımı ve Marta Yatak Örtüsü gibi genç gruplarıdır.

Battaniyeler

 

Battaniyeler özellikle kış aylarının veya soğuk havalarının en iyi dostudur. Bellona’nın üretmiş olduğu battaniye modelleri arasında, örgü battaniyeli nevresim setleri ve softy battaniyeler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Bellona’yı ziyaret ettiğinizde, daha farklı modellerde bulabilirsiniz. Battaniyelerin rahat, yumuşak ve kullanışlı olmaları her zaman için çok önemlidir.

Çeyiz Seti

 

Her genç kızın veya kadının evinde olması gereken bir veya birkaç set, ise çeyiz setidir. Çeyiz seti bir evin olmazsa olmazıdır, çünkü bu setlerde ev tekstili ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Yatak odası setlerinden, tutun banyo setleri ve mutfak ve salon tekstillerine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Bellona’nın özellikle sizlere sunduğu çeyiz seti ise Wedding Çeyiz Seti olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net