Bilgii.net

Bellona Duvar Üniteleriyle Şık Dekorasyonlar

28.11.2018
Bellona Duvar Üniteleriyle Şık Dekorasyonlar

Bellona en güzel duvar ünitelerini üreterek, salonunuzu süslemenizde yardımcı oluyor. Birçok farklı duvar ünitesi modelleri bulunmaktadır. Her eve mutlaka bir duvar ünitesi gerekir. Duvar üniteleri çok amaçlı kullanılabildiği için, sadece bir televizyon sehpası olarak ta görmenize gerekmiyor. Bellona’ya girip sizde Bellona Duvar Üniteleri modellerine bir göz atın.

Grande Duvar Ünitesi

 

Klasik bir tarzda duvar ünitesi. Lake ile kaplı beyaz renkte olup bütün evlerdeki salonlara rahatlıkla uyum sağlayabilecek bir duvar ünitesi modelidir. Hem televizyonunuzu yerleştirebilir, hem küçük bir kitaplık köşesi yapabilir, hem de diğer süs eşyalarınızı yerleştirebilir, fotoğraflarınızı da sergileyebilirsiniz. Grande Duvar Ünitesi evinizin en özel mobilyalarından bir tanesi olacaktır.

Selegno Duvar Ünitesi

 

Biraz daha ağır ama yine klasik bir duvar ünitesi modelidir. Selegno Duvar Ünitesi ahşap yapıya sahip olup renk seçimi olarak kahverenginde üretilmektedir. Bu ünitede yine birçok evlerin salonuna rahatlıkla uyum sağlayacak, birçok amaç için kullanabileceğiniz bir duvar ünitesidir.

Lofty Duvar Ünitesi

 

Yine bir ahşap tasarımlı bir duvar ünitesi olup Lofty Duvar Ünitesi birçok dolapları olan, dolayısıyla birçok eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bir salon mobilyasıdır. Birçok kadın Lofty Duvar Ünitesi gibi salon mobilyalarını tercih ediyor, çünkü birçok dolabı var. Malum biliyorsunuz ki kadınlar için en önemli kriterlerden bir tanesi, özellikle mobilyalarda dolapların olmasıdır.

Volga Duvar Ünitesi

 

Volga Duvar Ünitesi daha sade ve genel anlamda sırf televizyon sehpası olarak kullanılabilecek duvar ünitelerden bir tanesidir. Sade, ama şık, sadece televizyonun güzel bir köşede durmasını istiyorsanız Volga Duvar Ünitesini tercih edebilirsiniz. Evinize daha fazla sadelik katacaktır.

Vitella Duvar Ünitesi

 

Yine Bellona’nın sade duvar ünitesi modellerinden bir tanesi olan Vitella Duvar Ünitesi, genel amacı, televizyon sehpası olarak düşünebileceğiniz, yine şık, çok fazla dolapları olmayan, fakat yine mini bir kitaplık ve süslerinizi yerleştirebileceğiniz duvar ünitesi modellerinden bir tanesidir.

Monreal Duvar Ünitesi

 

Kadınların hoşuna gideceği tarzdan bir duvar ünitesi modeli daha ise Monreal Duvar Ünitesi olmaktadır, çünkü hem birçok dolapların olduğu, hem sade, hem de televizyon sehpası olarak kullanılabilen ve aynı zamanda kitaplık ve süs eşyalarınızı koyabileceğiniz bir duvar ünitesi modeli olmaktadır.

Mavenna Duvar Ünitesi

 

Yine hoş ve modern bir görüntüye sahip olup çok gözü yormayan, duvar ünitesi modellerinden bir tanesi Mavenna Duvar Ünitesi olmaktadır. Dolapları olan, rengi ise tamamen matlaştırılmış beyaz olup hem televizyon sehpası, hem kitaplık hem de süs eşyalarınızı koyabileceğiniz bir türden duvar ünitesidir.

Lantes Duvar Ünitesi

 

Çok daha sade ve sadece televizyon sehpası olarak kullanmak isteyenler için en uygun duvar ünitesi modellerinden bir tanesi, Lantes Duvar Ünitesi olarak geçmektedir. Lantes Duvar Ünitesi, televizyon sehpası olarak kullanabileceğiniz, açık olan köşelerine yine süs eşyaları ve kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz, sade ama bir o kadarda şık bir duvar ünitesi modelidir.

Angel Duvar Ünitesi

 

Biraz daha gösterişli bir tasarıma sahip olup beyaz ve lake kaplamalı, biraz daha prenses modeli dediğimiz tarzda duvar ünitesi modeli, Angel Duvar Ünitesi olarak görülür. Televizyon sehpası ana kullanım amacı olmak ile birlikte, aynı zamanda birkaç tane kullanışlı dolaplara sahip bir duvar ünitesi modeli olmaktadır.

Eğer şık ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir duvar ünitesine sahip olmak isterseniz, Bellona’ya uğrayıp veya Bellona’nın internet sitesine bakıp salonunuz için en uygun duvar ünitesini seçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net