Bilgii.net

Bellona Düğün Paketi Fiyatları

09.10.2018
Bellona Düğün Paketi Fiyatları

Bellona Düğün Paketi

Düğün alışverişinin en telaşlı kısmıdır mobilya seçimi. Hele ki gelin ve damat adayları yüksek fiyatları görünce iyice içinden çıkılmaz bir hal alır bu durum. Mağaza mağaza gezen gelin ve damat adayları çoğu zaman uygun fiyatlı ürünlerle karşılaşamaz ve bütçelerini derinden sarsacak, uzun yıllar öde öde bitmeyecek yüklü miktarda borçların altına girerler. Tam da bu noktada çiftlerin imdadına Bellona yetişiyor. Bellona bütçe dostu düğün paketleri ile hem cepleri rahatlatıyor hem de çiftleri; uzun yıllar ödeyecekleri yüklü miktarda borçları ödemeye mahkum bırakmıyor. Yeni evlenecek çiftleri her anlamda düşünen Bellona, onların ihtiyaçları doğrultusunda seçebilecekleri pek çok düğün paketlerini uygun fiyatlara sunuyor. Bellona’nın düğün paketi kampanyaları sayesinde evinizi baştan aşağı Bellona’nın kaliteli ve şıklığından asla ödün vermeyen mükemmel mobilyaları ile dekore edebilmeniz mümkün. Bu yıl en çok tercih edilenler arasına adını yine altın harflerle kazıyan Bellona, çiftlere yarattığı ödeme kolaylıkları ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Mobilya sektörünün incilerinden biri olan Bellona, düğün paketleri ile her ihtiyaca uygun mobilya çeşitlerini bir araya getiriyor. Bellona ile uygun fiyatta mobilya almanız hedeflenirken kalite asla elden bırakılmamıştır. Evlenecek çiftler için oldukça dikkat edilmesi gereken bir konu olan düğün paketinde, Bellona tüm istekleri ve ihtiyaçları karşılayabilmesi ile dikkat çekmektedir. Bellona düğün paketi fiyatları 6.000 TL ile 20.000 TL arasında büyükçe bir fiyat aralığına sahip olup her bütçeye uygun mobilya tarzını seçenekler arasında bulundurmaktadır.

Bellona Oturma Grubu Modelleri

Bellona koltuk modelleri rahatlığın, şıklığın ve uygun fiyatın adresi. Bellona düğün paketleri kapsamında bulunan her oturma grubu hemen hemen iki adet üçlü koltuk ve iki adet de berjerden oluşmaktadır. Gösterişli tasarımları ile de bir o kadar dikkat çeken Bellona oturma grubu modellerini çok uygun fiyatlara Bellona mağazalarında bulmak mümkün. Ayrıca çoğu oturma grubu paketlerinin içinde de orta sehpa ve zigon sehpaları da bulmak mümkün.

Bellona Yatak Odası Modelleri

Bellona düğün paketlerinin içerisinde yer alan Bellona yatak odası takımları estetik görüntüsünün yanı sıra birçok uygulaması ile de gelin ve damat adaylarına rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Bellona yatak odası modelleri ile hem görsellik üst seviyelere çıkarılıyor hem de konfordan asla vazgeçilmiyor. Bellona’nın çoğu mobilyalarında artık yüksek ayak yapısı kullanılması ile birlikte temizlik kolaylaşıyor. Yeni evli çiftlerimizin zamanları kendilerine kalıyor. Kanserojen madde içermeyen yapısı ile de Bellona ürünleri bu noktada çok önemli bir detaya değinmiş bulunuyor. Gardırop, başlık, şifonyer, tuvalet masası, aynası ve puf da içinde barındıran Bellona yatak odası modelleri yeni evlenecek çiftler için her şeyi düşünmüş. 3 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop modelleri ile de ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmanıza olanak sağlıyor.

Bellona Yemek Odası Modelleri

Kullanım kolaylığı ve rahatlığı açısından kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılan Bellona yemek odası takımları mobilyalarınızın zarar görmeden çok uzun yıllar kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Ortalama 6.267 TL civarlarında seyreden yemek odası takımı modelleri yeni evlenecek çiftlerin evlerinin en nadide parçalarından biri olmaya aday.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net