Bilgii.net

Bellona Dresuar Modelleri

28.11.2018
Bellona Dresuar Modelleri

Dresuarlar genellikle antrelerde veya bazı kadınlar kendi yatak veya giyim odalarında da kullanabiliyorlar, fakat çoğu zaman antrede bulunan bir mobilya ünitesi olmaktadır. Bellona evlerde veya iş yerlerinde rahat kullanılabilecek tarzda mobilya üniteleri ve dekorasyonlar üretmek ve tasarlamak için çalışmaktadır. Dresuar modelleri de bunların arasında yer alır. Bellona’nın tasarlamış olduğu ve internet üzerinden görebileceğiniz dresuar modelleri arasında; Vitella Dresuar, Almina Dresuar ve Odesa Dresuar bulunmaktadır. Bellona dresuarlar gerçekten çok kaliteli olup bir defa aldığınızda bir daha başka bir desuar modeli kullanmak istemeyeceksiniz. Eğer bir dresuarınız yoksa, internetten veya Bellona mağazasını ziyaret ederek, istediğiniz tarzda bir dresuar modeli seçebilirsiniz. Mutlaka istediğiniz tarzda ve modelde bir dresuar bulabilirsiniz. Bellona’da şöyle bir avantaj daha bulunmaktadır. Eğer istediğiniz tarz ve model birkaç tane modelde biranda bulunuyorsa, istediğiniz şekilde kendi mobilyanızı düzenlettirebilirsiniz.

Vitella Dresuar

 

Burada bahsedeceğimiz bir Bellona dresuar modeli, Vitella dresuar olmaktadır. Gayet şık, hatta birazda havalı görünen bir görüntüye sahiptir. Bir tane duvara asılan bir ayna ve bir tezgâhı bulunmaktadır. Aynada ise çerçevesinde ufak bir yaldız dekorasyonu bulunmaktadır, fakat gözü yoracak veya rahatsız edecek şekilde değildir. Baktığınızda zaten ne demek istediğimizi rahatlıkla anlayabileceksiniz. Tezgâhın üzerine birkaç farklı süsler veya biblolar ya da vazolar koyabilirsiniz. Bunların dışında gayet sade bir dresuar modeli olmaktadır. Eğer sade bir model almak isterseniz, Vitella Dresuar tam size uygun ve ideal bir model olacaktır. Eğer isterseniz de Bellona ile görüşüp renk değişikliği ve benzeri değişimler yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir durumdur. Hem kullanmak için de durabilir veya sadece bir mobilya süsü olarak ta durabilir ama bir dresuar bir evde veya iş yerinde mutlaka olması gerekir.

Almina Dresuar

 

Biraz gösterişli bir eviniz varsa veya gösterişi seviyorsanız, Almina Dresuar size mutlaka yardımcı olacaktır. Almina Dresuar modeline baktığınızda, gösterişli bir mobilya ünitesi olduğunu anlayabileceksiniz. Duvara asılabilir bir ayna ve çekmeceli bir tezgâhtan oluşan bir ikili, fakat gösterişli ve göz alıcı bir ikili, çünkü mobilyanın birçok köşesinde yaldız dokunuşları olmaktadır. Bunu yapmak doğru değil mi derseniz, hayır, bu tamamen zevk meselesidir, bu sebeple istediğiniz kadar gösterişli bir dresuar kullanabilirsiniz. Dresuar modeli beyaz lake kaplamalı olduğundan, yaldız çizgileri ve desenleri rahatsız ediyor mu, hayır, çünkü iki renkte birbirini tamamlıyor. Bunun üzerine çerçeveli resimler ya da bir biblo ya da vazo koyarak bütünleştirebilir ya da sade olarak kullanabilirsiniz. Dresuar çekmecelerin içerisinde genelde anahtar ve benzeri eşyalar konulmaktadır.

Odesa Dresuar

 

Almina Dresuar modeline biraz farklı olarak Odesa Dresuar modeli bulunmaktadır. Bu iki model birbirine benzemektedir, çünkü modeller aşağı yukarı aynı, sadece ayna tasarısında farklılık bulunmaktadır ve aynı zamanda Almina Dresuar gibi mobilya ünitesinde ve aynasında yaldızları olmamaktadır. Dolayısıyla sade ve klasik tarzda bir dresuar modeli görebileceksiniz. Tezgâhında bir tane çekmecesi olan, ince ve zarif, duvara monte edilebilecek bir aynası ile beraber, antrenizde kullanabileceğiniz bir dresuar modeli olmaktadır. Sade ve şık mobilya ünitelerini tercih ediyorum derseniz, Odea Dresuar tam size göre bir mobilya türü olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net