Bilgii.net

Bellona Berjer Modelleri

28.11.2018
Bellona Berjer Modelleri

Dekorasyon yazılı kurallardan oluşan bir uygulama değildir. Bu yüzden herkes tarafından kolaylıkla uygulanmaktadır. Tabi ki yapılması gerekenler ve uygulanması lazım olan dekore kuralları, evin içerisindeki tarza uygun şekilde gerçekleştirilmelidir. Bu yüzden odalardaki havanın oluşturulması için gerekli olan konulardan en önemlisi, tarzın tasarıma yansıtılmasıdır. Kişiler bu sayede daha efektif ve estetik bir yerleşim alanları oluşturacaklardır. Kullanılacak eşyalar ve aksesuarların birçok farklı çeşidi vardır. Böylece kişiler tasarımlarını oluştururken daha kolay şekilde dizayn edebilirler. Dekorasyonda en önemli konulardan bir tanesi, ek aksesuarların kullanım özelliklerinin en iyi şekilde kullanılabilmesidir. Bu sayede kişiler, uyum ve birlikteliğin tamamlanmasını sağlayacak; evde harika bir tasarım oluşturacaklardır. Berjer üniteleri bu bütünlüğü sağlayacak ilk etkenlerden bir tanesidir. Evin dekorasyonunda berjer seçimi oldukça önemlidir. Tek başına odanın havasını değiştirebilir ve fonksiyonları sayesinde birçok farklı işleve yarayacaktır. Geleneksel bir tarzda ev dekorasyonu varsa daha sade renkler kullanılmalı, daha modern bir düzen varsa, daha pastel renkler seçilmelidir.

Valdes Berjer

Sağlığa zarar vermeyen süngerle oluşturulmuş Valdes Berjerler, daha çok salonda klasik çizgilerin kullanıldığı zamanlarda entegre edilmektedir. Bu sayede daha farklı bir tarz yaratılmış olacaktır. Yüksek şekilde oluşturulmuş ayakları sayesinde, temizlik konusunda kadınların en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Yumuşak kumaş dokusuyla beraber, artık kişilerin her yaştan çocukla beraber kullanmasına imkan tanımaktadır. Kolay temizlenebilen yapıdaki kumaş, temizlik ve hijyen konusunda herhangi bir problem olmasını engelleyecektir. Yerden yüksekliği 1 metre olan Valdes berjerde, koltuk kenarlarındaki kollarda ve sırt bölümlerinde, dekoratif estetiğe uygun çizgiler kullanılmıştır. Bu sayede şık ve daha modern bir duruş yakalanmıştır. Valdes berjerlerde renk tasarrufu kişilere bağlıdır. Siparişten sonra Bellona istenilen modeli, müşterisine rahatlıkla sunacaktır.

Vienza Berjer

Salonda veya oturma odasında daha renkli bir oturma grubu ve takımı oluşturmak isteyen kişiler, Vienza berjeri tercih edecektir. Bu sayede daha renkli bir hava yaratılacak, bahar renklerinden faydalanılacaktır. Kumaş ve sırt kısımda uygulanan derin lazer teknolojileri sayesinde, görünüm oldukça canlı durmaktadır. Bu sayede berjer kullanımında ileri bir dekorasyon tekniği görülecektir. Sağlığa zarar vermeyen kumaşlardan üretim yapan Bellona, bu sayede çevre ve insan sağlığına tamamen dost üretimler gerçekleştirmektedir. Yumuşak bir kumaş dokusu sayesinde, eşsiz bir konfor sağlayan Vienza berjer; kişilerin dekorasyonlarını tamamlamaları için oldukça faydalıdır.

Line Berjer

Klasik berjer tanımının dışına çıkan Line berjer sayesinde, oturma gruplarının tamamlanması farklı renklerle oluşturulması mümkün olacaktır. Böylece daha kısa ama daha geniş bir yapıya sahip olan Line berjer, farklılık arayan kişilerin ilk tercihleri olmaya başlamıştır.

Belissa Berjer

Kalın çizgileri ve uzun sırt kısmı tasarımıyla daha farklı bir görüntü sunan Belissa berjer sayesinde, oturma gruplarının tamamlanmasında değişik bir görüntü yakalanacaktır. Yüksek tabanlı ayakları sayesinde, kişilerin temizlik konusunda yardım almalarına gerek yoktur. Pastel ama mat renk tercihleriyle satışa sunan Belissa berjerler, ilk bakışta harika bir çalışmanın ürünü olduğunu yansıtmaktadır. Farklı modeldeki kanepe ve oturma grupları ile kullanıldığında hoş bir estetik katacak olan Belissa berjer, kişilerin daha yumuşak bir kumaş isteğine en verimli şekilde cevap veren tasarımlardan bir tanesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net