Bilgii.net

Bellona Bahçe Mobilyalarında Farklı Tasarımlar

28.11.2018
Bellona Bahçe Mobilyalarında Farklı Tasarımlar

Eğer bahçesi olan bir eviniz ya da iş yeriniz varsa, çok şanslısınız, çünkü hem ara sıra hava alabilir, hem de dışarıda yemeklerinizi yiyebilir, sohbet edip çay veya kahve keyfi yapabilirsiniz. Bunun için, bahçenizi daha güzel ve şık bir yer haline getirebilecek mobilyaları ve eşyaları Bellona tasarlamaktadır. Bellona bahçe mobilyaları sayesinde bahçeniz çok daha güzel görünecektir. Bunun için ya Bellona mağazasına uğrayabilirsiniz ya da Bellona’nın web sitesini inceleyebilirsiniz. Mutlaka ki bahçenizi güzelleştirecek birçok mobilyalar ve eşyalar bulabilirsiniz. Bahçeli evlerde veya iş yerlerinde bulunmak güzeldir. Normal bir balkon keyfinden daha güzeldir. Bu sebeple birçok kişi bahçeli evlerde yaşamayı veya iş yerini açmayı tercih ediyor, fakat bulması kolay olmuyor.

Veranda Life Serisi

 

Bellona’nın tasarlamış olduğu Veranda Life Serisi ile o kadar güzel bir bahçeye sahip olacaksınız, resmen bahçede yaşamak isteyeceksiniz. Veranda Life Serisi gerçekten çok şık ve modern, hatta aynı zamanda sade tasarımlara sahiptir. Veranda Life Serisinde Bellona’nın size sunabileceği örneklerden bazıları; Tower Takımı, Joly Takımı, Nest Takımı ve Merry Takımı olmaktadır. Takımların renklerine baktığınızda ne kadar ferah ve şık olduklarını anlayabileceksiniz. Bahçede keyif yapmak istediğinizde, oturacağınız sandalyenin veya kullanacağınız masanın mat bir renkte olması veya desenlerin karmaşık olması muhtemelen sizi bahçeden oturmaktan uzak tutacaktır. Bu sebeple renklerin açık ve iç açısı olması çok önemlidir.

Mini Takımlar

 

Eğer çok fazla büyük bir bahçe mobilyası takımı istemiyorum derseniz, Mini Takımlara bakabilirsiniz. Bellona’nın sizin için tasarladığı Mini Takımlar serisi, bir orta sehpa, bir iki veya üç kişilik koltuk ve iki tane bir kişilik koltuklardan oluşan, sade ve klasik bahçe mobilyaları olmaktadır. Gayet kullanışlı ve birçok kadının özellikle tercih ettiği bir takımdır, çünkü hem temizlemesi kolay, hem de hareket ettirmesi kolay oluyor. Şunu unutmamak gerekir ki, mobilya seçimlerini yaparken, önemli olan sadece mobilyaların tasarımı ve desenleri değil, aynı zamanda ne kadar kolay hareket edip etmeyeceğidir, çünkü mobilyalarınızı her zaman bahçenizin bir yerinde kullanmayabilirsiniz. Yerlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu sebeple mobilyaların ne kadar kullanışlı oldukları da çok önemlidir.

Masa Takımları

 

Biz yaz kış fark etmeksizin, sürekli yemeği dışarıda yemeği seviyoruz derseniz, Masa Takımlarına bakabilirsiniz. Bellona size muhteşem masa takımları tasarlamıştır. Bu masa takımları sayesinde hem bahçenizde çay veya kahve keyfi yapabilirsiniz, hem yemek yiyebilir, mini partiler düzenleyebilir veya mini toplantılar bile yapabilirsiniz. Masa Takımları gerçekten çok hoş ve klasik durmaktadır. Genel anlamda takımların sandalyeleri hasırların sıkı örülmesi ile tasarlanmıştır ve masalar ise üzeri cam düzlük olarak tasarlanmış olup ayakları da sandalyelere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bellona’nın masa takımları ile bahçenizde keyifli dakikalar değil, saatler geçirebilirsiniz. Eğer bir bahçeniz varsa ama daha bir masa takımınız yoksa bir tane bakmanız tavsiye edilir.

Salıncaklar

 

Bahçelerde kullanılmak ve aynı zamanda süs olarak konulan salıncakları da bahçenize düşünebilirsiniz. Bellona’nın salıncak modelleri sade ve klasik olup Bellona’nın internet sayfasında görebileceğiniz örneklerden 3 tanesi; Açelya Salıncak, Begonya Salıncak ve Armes Salıncak olmaktadır. Bunların yanı sıra Bellona’ya gidip diğer salıncak modellerine de bakabilirsiniz. Salıncakların bahçe mobilyası olmalarındaki en büyük sebep, çünkü salıncakta da bahçe keyfi yapabiliyorsunuz. Salıncaklar sadece çocuklar için değildir, dinlenmek, kitap okumak, çay ve kahve, hatta pasta keyfi yapmak için bile kullanabileceğiniz bir bahçe mobilyasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net