Bilgii.net

Bellona Ayna Çeşitleri

28.11.2018
Bellona Ayna Çeşitleri

Evlerimizi veya iş yerlerini süsleyen en önemli aksesuarlardan bir tanesi hiç kuşkusuz aynalardır. Aynaları her yere koyabilirsiniz. Evlerinizde ise yatak odanıza, banyonuza, giyim odanıza, hatta mutfağa veya salona bile aynalar koyanlar oluyor. Bellona aynalar gayet şık ve sadece ayna olarak değil, aynı zamanda süs aksesuarları olarak görebileceğiniz ürünlerdir. Normalde aynaların sadece insanların kendisine bakması için kullanılan bir aksesuarmış gibi görünür, fakat aslında öyle değil. Aynaları birçok farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Bir ayna, ya da cam parçası gerçekten onca amaçlar için kullanılabiliyor mu diye soranlar vardır. Bu mümkün. Hatta aynanın veya camın şeklinde göre nasıl kullanabileceğiniz konusunda karar verebilir, yeni aynalar veya eşyalar bile üretebilirsiniz. Bellona size birkaç farklı ayna türleri tasarlamaktadır. Birincisi Blay adı verilmiş aynalar, bir diğeri ise dekoratif aynalar ve son olarak da normal aynalar.

Ayna Blay

 

Ayna Blay nedir ya da ne demektir diyeceksiniz doğal olarak. Ayna Blay, aslında bir nevi dekoratif ve tamamen süs olarak görünen, aynalar için kullanılan camlardan yapılmış dekorasyonlardır. Bunların örneklerini Bellona’nın sitesinden de görebilirsiniz. Bu dekorasyonlar aynı zamanda ayna olarak geçmektedir. Farklı şekillerde, fakat renk olarak genellikle bakır veya kahverengi ve tonları kullanılarak üretilen aynalardır. Bu aynaların içine doğru baktığınızda kendinizi görebiliyor musunuz diye soracak olursanız, hayır, fakat evinizde veya iş yerinizde şık durabilecek ve modern bir görünüm sağlayacak aynı aksesuarlarıdır. Bellona’ya gittiğinizde birçok farklı modellerini görebilirsiniz, fakat Bellona’nın sitesine sizin için konulanlar ise su damlalarına benzeyen ayna modeli, çember içerisinde bir çiçek şeklinde duran bir tasarım ve düz, gerçek bir aynaya benzer bir model olmaktadır. Ayna Blay tamamen dekorasyondur, bu sebeple bu modelleri normal ayna olarak göremezsiniz.

Dekoratif Ayna

 

Biraz önce bahsettiğimiz Ayna Blay modellerine farklı olarak, dekoratif aynalar gerçekten ayna olup fakat aynı zamanda dekorasyon olarak kullanılan eşyalardır. Bellona dekoratif ayna modellerini en güzel şekilde tasarlayıp sizlere sunmaktadır. Aynalar aslında her zaman hem aynı olarak hem de dekorasyon olarak kullanılmıştır. Bu sebeple hangi aynaya bakarsanız bakın, özellikle kadınlar, aynanın tasarımına ve dekorasyonuna bakar, çünkü geriye kalan aynanın görevi aynı, sadece aynanın içine bakıyorsunuz ve kendinize bakıyorsunuz. Dekoratif aynaları genelde sadece dekorasyon olarak kullanıyoruz, fakat bazı kadınlar hem dekorasyon hem de aynı olarak kullanmayı da tercih edebiliyor. Malum çok amaçlı bir ayna olunca, her şekilde kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla bunu düşünerek, Bellona hem dekorasyon olarak hem de normal ayna olarak kullanılabilecek dekoratif aynalar tasarlamaya çalışmaktadır. Bu bazen kolay olmuyor, fakat Bellona için imkânsız yoktur.

Ayna Modelleri

 

Şimdi Bellona’nın üretmiş olduğu normal aynalara bakalım. Yine tasarımları oldukça şık, hatta dekorasyon olarak bile görebileceğiniz aynalardır, fakat Bellona’nın normal ayna olarak kullanabileceğiniz aynaları da bulunmaktadır. Bazı örneklerini Bellona’nın internet sayfasında bulunan aksesuar bölümünden görebilirsiniz. Aynalar hem kadınlar hem de erkekler için önemli bir aksesuardır, çünkü her zaman kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor, fakat bazen dekorasyon veya aksesuar ve aynı zamanda normal ayna olarak, yani çok amaçlı olarak ta kullanılabiliyor. Eğer bir aynaya sahip olmak isterseniz ve uzun ömürlü olsun, sağlam olsun derseniz, Bellona’daki ayna modellerine bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net