Bilgii.net

Beko Düğün Paketi Fiyatları

09.10.2018
Beko Düğün Paketi Fiyatları

Beko Düğün Paketi

Beko markası geçmişten günümüze hem dayanıklılığıyla hem de kampanyalarıyla oldukça revaçta. Bu nedenle de yeni evlenecek çiftlerin ilk tercihlerinden biri oluyor Beko markası ve Beko’nun yeni evlenecek çiftler için özel olarak hazırladığı birbirinden güzel ve özel çeyiz paketleri. Beko markasının çeyiz paketlerinde buzdolabından, fırınına, fırınından televizyonuna ve saç kurutma makinasına kadar pek çok ürün yelpazesi ile karşılaşmak mümkün. Beko düğün paketlerinin fiyatları ile de çiftleri çok düşünmüş gibi gözüküyor. Evlilik telaşının yorduğu gençleri bir de pek çok marka fiyatları ile yoruyor. Bu bağlamda Beko yeni evlenecek çiçeği burnunda gençlerin imdadına yetişiyor. Beko’nun hem her şehirde bulunan mağazalarından hem de pek çok özel kampanyalarının bulunduğu internet mağazasından Beko düğün paketlerine ve Beko düğün paketi fiyatlarına ulaşmak mümkün.

Beko düğün paketleri 5.549 TL’den 14.995 TL’ Ye kadar uzanan fiyatları ile alıcılarını bekliyor. Beko’nun en uygun düğün paketi 5.549 TL’den başlamakla birlikte içinde beyaz renk seçiminden oluşan evlerimizin demirbaşları buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini kapsıyor.

Beko Buzdolabı Modelleri

5.549 TL fiyatlı çeyiz paketinin içinde bulunan Beko No Frost Buzdolabı karlanma ve buzlanma yapmamasıyla en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. A+ özelliği ile enerji tasarrufu sağlıyor, cep dostu olmasıyla bir yıldız gibi parlıyor adeta. 430 litre hacmiyle tüm yiyeceklerinizi rahatça sığdırabileceğiniz Beko çeyiz paketi kapsamındaki, Beko buzdolabı modelleri genişliğiyle de büyük rahatlık sağlıyor. Yeni gelinler meyveleriniz, sebzelerini uzun günler taze ve zarar görmeden saklayabiliyor. Bunun yanı sıra Beko’nun Silver düğün paketlerinde gri ürün yelpazesine, Premium düğün paketi kampanyalarında ise siyahın ihtişamlı renklerine ulaşmak mümkün.

Beko Bulaşık Makinesi Modelleri

Beko’nun en uygun fiyatlı çeyiz paketinde bulunan Beko A+ enerji tasarruflu bulaşık makinesi iki programlı olup, ekonomik ve süper yoğun programlarından oluşmaktadır. Çiftlerin isteklerini karşılayan bu makinenin yanı sıra Beko’nun diğer çeyiz paketlerinde 6 programlı bulaşık makinelerini bulmak da mümkün. 5.549 TL fiyatıyla dikkat çeken çeyiz paketinin içinde bulunan beyaz renkli ve iki programlı bulaşık makinası, 15 litre su tüketimi ile de tüm gözleri üzerine toplamayı başarıyor. Zaten evlilik ile birlikte birçok masrafla karşılaşan gençlerin su tasarrufu ile ceplerini yakmıyor.

Beko Çamaşır Makinası Modelleri

Beko çeyiz paketleri kapsamında çamaşır makineleri A+ enerji tasarrufundan başlayıp, özelliklerine göre fiyatı artıyor. Yine yıkayabileceği çamaşır kilogramı da 5 kg’dan başlayıp özelliklerine göre artış gösteriyor. LED göstergeleri ile de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Beko Fırın Modelleri

Beko ürün olarak fırın modelleri ile de günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir marka. Beko turbo fırınlarıyla hem ocak hem de fırın ihtiyacınızı karşılıyor. Beko’nun uygun fiyatlı olarak Süper Ekonomik Çeyiz Paketinde bulundurduğu Beko turbo fırın ve ocak kullanım açısından da büyük rahatlık sağlıyor. Gaz emniyet sistemi ve fırınındaki geniş iç hacmi ile evlerinizden çıkan mis gibi yemek kokularının gizli kahramanları Beko turbo fırın ve ocak olacak.

Beko Televizyon Modelleri

Televizyon seçiminde de Beko markası öncü bir seçim oluyor. Beko’nun Ekonomik 4’lüçeyiz seti gibi pek çok paketinde bulunan Beko televizyonlar LED TV olup yüksek çözünürlükleriyle eşinizle izlediğiniz en güzel filmlere şahitlik ediyor.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net