Bilgii.net

Banyom Küçük Diyenler için Dekorasyon Örnekleri

18.10.2018
Banyom Küçük Diyenler için Dekorasyon Örnekleri

Küçük bir banyodaki her tasarım elemanının bir amacı olmalı ve yer kazandıran bir sığınak yaratmak için bir şekilde veya başka bir şekilde işlevsel olmalıdır. Dalıştan önce, yer tasarrufu sağlayan mobilya fikirleri arıyorsanız, küçük banyolar için en iyi dekorasyon örneklerine bakarak karar verebilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyon Fikirleri

  • Küçük banyonuzu büyük dolaplara doldurmak yerine, renkli, dokulu havlularınızı açık raflarda sergileyin. Bu, mekanınıza sıcaklık ve oynak renkler katacak ve istenmeyen büyük mobilya parçalarını ortadan kaldıracaktır.
  • Modaya uygun bir şekilde depolama alanı oluşturmak için yüzer rafları istifleyin.
  • Lavabo hem zarafet katıyor hem de temizlik ürünlerini saklıyor.
  • Ahşap kasalar istiflenebilir, duvara gömülebilir veya erişilebilir depolama için yere yerleştirilebilir.
  • Küçük bir banyo için işlevsellik önemlidir. Küçük odalar kolaylıkla istenmeyen dağınıklığa yol açabilir, bu nedenle sadece işlevsel olan tasarım öğelerini eklediğinizden emin olun.
  • Kişisel ürünleri depolamak (göstermek yerine) ile sayaç alanını en aza indirin.
  • Dolapların altına ve çamaşır yıkama / kurutma ünitelerinin altına istiflenebilir sepetler ekleyin.
  • Boya renklerinizi evinizin tamamında koordine etmek, gerçekten uyumlu bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olabilir.
  • Bir duvarı vurgulayıcı bir renkle boyamanın zaman aldığını unutmayın.

Küçük Banyo Dekorasyon Örnekleri

Odanız ne kadar kompakt olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun şık bir tasarım dekorasyon örnekleri vardır. Küçük banyo fikirleri mi arıyorsunuz? Küçük bir banyonun, zemin boyunca uzanan, duvarların üstünden geçen ve hatta banyoya ve tuvalete devam eden nötr renklerle sonsuz büyüklükte görünmesini sağlayın. Bu, banyoyu ayrı alanlara ayırmak yerine, odayı kutu içinde hissettirmek için asla bitmeyen bir alan hissi yaratacaktır.

Beyaz Banyo Dekorasyonu

Mümkünse banyonuzu açmak ve aydınlık ve havadar bir alan yaratmak için bir çatı penceresi eklemeyi düşünün. Beyaz mobilyalar, odanın etrafındaki ışığı geri döndürmenize yardımcı olacak, bu da birkaç ilginç aksesuarla kişiliği enjekte edebildiğiniz anlamına gelir. Aydınlatma anahtarıdır. Drama ve ruh halini yaratmak için, aynaların ve kısılabilir seçeneklerin yanında, ya da bir banyonun arkasındaki görev aydınlatmasının yanı sıra görev ışığını da ekleyin. Islak alanlarda tüm ışık bağlantılarının, güvenli kullanım için doğru IP derecesine sahip olduğundan emin olun.

Vintage Stil Banyo Dekorasyonu

Küçük bir banyoyu sade ve minimalist tutmaya gerek yok. Vintage stili seviyorsanız, o zaman deneyin. Akıllı depolama, küçük bir banyonun dağınık hissetmesini ve alan ve karmaşıklık hissini sürdürmesini engeller.

Duvar Kağıdı ile Banyo Dekorasyonu

Küçük bir banyoyu örtmenin en iyi yollarından biri ilgi yaratmaktır ve çarpıcı bir duvar kağıdı bunun için idealdir. Odanızda banyo veya duşunuz varsa (bir vestiyer olmaktan ziyade), banyolar için özel olarak yapılmış olan, nemli ve sıcak hava koşullarıyla başa çıkacak bir şey aldığınızdan emin olun.

Açık Renk Mermer Banyo Dekorasyonu

Sahip olduğunuz alan miktarı ve gözün algıladığı şey mutlaka aynı şey değildir. Banyo ve duvarın yan tarafını aynı tasarımla döşeyerek algı sınırlarıyla oynayın. Her birinin nerede başladığını ayırt etmeyi zorlaştırır, böylece alanınızı daha da büyütür. Mermer, özellikle büyük bir tabaka gibi göründüğü ve tek tek fayansların çok belirgin olmadığı için burada özellikle etkilidir.

Geniş Pencereler

Banyo Tezgahına Entegre Havluluklar

Ekstra Sabunluklar

Açık Raf Şeklindeki Tezgah Altı Ünitesi

Çamaşır Dağınıklıkları İçin Dolap Kapakları

Banyoya Uyumluluk Sağlamak

Dokulu Duvar Uygulamaları

Kurutma Makinanızı Lavoba Tezhanının Altına Saklama

Geniş Ve Çerçevesiz Aynalar

Rafları Aydınlatmak

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net