Bilgii.net

Banyolar için; Kütahya Seramik Banyo Fayans Modelleri

18.10.2018
Banyolar için; Kütahya Seramik Banyo Fayans Modelleri

Herhangi bir stil ihtiyacını karşılamak için orijinal ve yenilikçi tasarıma sahip zemin ve duvarlar için seramik fayanslar mevcuttur. Doğal ve pastel renk tonlarından canlı ve belirgin tonlara, parlak ve saten yüzeylere, çeşitli ebatlara kadar geniş bir renk yelpazesi vardır. Çiçek ve geometrik dekorlar, romantik ve minimalist tasarımlar farklı zevkleri tatmin etmek ve eşsiz ve kişiselleştirilmiş banyolar yaratmak için tasarlanmıştır.

Banyo projeniz için fayans seçmek artık çok kolay değil. Tasarım, şekil, renk ve dokuda çok fazla çeşitlilik var ki bunaltıcı olabilir. Birkaç yıl önce fayanslar çoğunlukla fonksiyonel faydaları (suya dayanıklılık, dayanıklılık, düşük bakım) nedeniyle ortaya konmuştu, ancak bugün estetik etkileri onların işlevi kadar önemlidir. Bu yüzden üreticiler ev sahiplerine gerçekten benzersiz bir tarz sağlamak için seçimlerini genişletti. Yüzeyler, renkler, şekiller ve desenler üzerinde yoğunlaşan fayansların modelleri tercih edilmektedir.

Kütahya Seramik Mona Buz Gri Lüks Dekor Seramiği

Mat yüzey fayansların popülaritesi bizi yeni yıla kadar takip ediyor. Çok güçlü olmayan güçlü bir güzellik tarzı var. Mat olan seramik fayansların bir avantajı, lekeleri ve su izlerini parlak fayanslar kadar kolay göstermemeleridir. Bu onları özellikle yoğun banyolarda banyo zemini için ideal hale getirir. Düşük parlaklık onların bakımını kolaylaştırır. Mat yüzey döşemelerini takarken, bu fayansların ışığı yansıttığı bilinmediğinden, hem doğal hem de yapay yeterli ışık olduğundan emin olun.

Kütahya Seramik Pulpis Kahve

Parlak kaplama fayanslar, banyo üzerinde daha dramatik bir etkiye sahiptir. Zarif, son derece parlak bir görünüm ve his yaratırlar. Bu yüzden hala popülerler. Bunlar, bol miktarda ışığı yansıttıkları ve göründüğünden daha büyük bir alan algısı yarattıkları için özellikle küçük banyolar için mükemmeldir. Ancak daha fazla bakım işine ihtiyaç duydukları ve kayma tehlikesi taşıdıkları için, parlak yüzey karoları genellikle duvarlarda veya düşük trafikli banyo zemin alanlarında kullanılır.

Kütahya Seramik Mona Buz Gri

Çağdaş tasarımlar nötr renklerden büyük ölçüde faydalanır ve bu, 2019 banyo fayansı trendleri için geçerlidir. Mavi, kırmızı ve sarı gibi parlak renkler banyoda sıradan değildir ve yakın zamanda parlayan yıldız olmayacaktır. Bunun yerine, ev sahipleri nötrlere ve özellikle gri, bej ve krem ​​gibi çıplak nötrlere daha fazla aşık oluyorlar. Gri ve bej, tamamlayıcı nötr olarak popüler hale gelmiştir. Öyle ki, yeni bir renk adıyla ortaya çıktı ve ürün seçimlerinde öne çıktı.

Kütahya Seramik Imperial Antrasit

Yerde veya duvarda herhangi bir odada mükemmel vurgu kiremit olsun! Yumuşak ince tonlarda veya kalın kontrast renklerde, bu fayanslar için mevcut karmaşık desenler sizi cezbetmek ve kalbi yakalamak çok kolaydır. Üstelik istediğiniz rengi de mevcuttur.

Kütahya Seramik Pulpis Fildişi

Mermer, çarpıcı lüks güzelliği ile popüler olan yüksek kaliteli bir malzemedir. Mermer doğal bir kayadır ve her parça kendi eşsiz renk ve tarzına sahiptir. Damarlanma ve ince renk gölgelemesindeki farklılıklar, çekici bir genel görünümle sonuçlanır. Saray ve konaklara olan bağlantısına rağmen; mermer yavaş yavaş evlere, özellikle banyolara girdi. Doğa Ana’ya, teknolojiye ve gelişmiş taşımacılık sayesinde; Ev sahipleri seçim için çok çeşitli farklı renk ve desenli plakalara erişebilir. Ancak evin diğer birçok alanı gibi, 2019’da yumuşak renk tonlarına dönüş görüyoruz. Bu nötr sonlar, mermerin doğal güzelliğinin en iyi şekilde ve hiç bir engel olmadan parlamasına izin veriyor.

Kütahya Seramik Shine Sedef Duvar Seramiği

Kütahya Seramik Orfe Gr Klasik Panoi Duvar Seramiği

Kütahya Seramik Zeta Gri Dekor Seramiği

Kütahya Seramik Elis Bone Yer Seramiği

Kütahya Seramik Orfe Gri Duvar Seramiği

Kütahya Seramik Mona Buz Gri Duvar Seramiği

Kütahya Seramik Calacatta Beyaz Yer Seramiği

Kütahya Seramik Talya Kahve Yer Seramiği

Kütahya Seramik Elis Kahve Duvar Seramiği

Kütahya Seramik Vella Bone Yer Seramiği

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net