Bilgii.net

Banyo Raf Modellerinde Yenilikler

27.11.2018
Banyo Raf Modellerinde Yenilikler

Günlük hayatın koşuşturması içerisinde insanlar genellikle terleme sorunları ile karşılaşmaktadırlar. Bu sorunlar insanların toplum arasına girmesinde sıkıntılı bir durum meydana getirmesine de sebep olmaktadır. Bunun için sık sık duş almak gerekmektedir. Banyo yaparken veya duş alırken şampuanından tutun da liflere kadar birçok ürüne de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi ürünleri de banyo içerisinde yaptırılan veya sonradan taktırılan raflar sayesinde karşılamak gerekmektedir. Şimdi hep birlikte banyolarda olan raf modellerine göz atalım;

Vantuzlu ve Köşeli Banyo Rafı

Banyolarda illa ki bulunması gereken malzemeler arasında şampuan, sabun, lif ve vücut için gerekli olan yağlar bulunmaktadır. Bu gibi ürünleri de belli bir düzende tutmak için ise banyo içerisinde yapılacak olan raflar suretiyle karşılanmaktadır. Yapılacak olan bu raflar sayesinde duş alma sırasında hemen el altında ürünlerin bulunması oldukça mantıklı düşünülmüş bir uygulama olmaktadır. Vantuzlu köşe raflarının yapışkanlarının oldukça sağlam olması sayesinde banyo duvarlarına monte edilmesi de oldukça kolay olmaktadır. Yapışkanlara pek de güvenmeyen kişiler için ise yapışkanlar yerlerinden sökülerek vidalar ile duvara monte edilmesi de sağlanmaktadır. Bu raflar metal malzemelerden yapılmakta olup su ile temas halindeyken bozulma yapmazlar.

Ahşap Yapılı Banyo Rafı

Ahşap malzemelerden yapılan bu rafları ister banyonuzda isterseniz de mutfaklarınızda kullanmanız sağlanmaktadır. Çok kullanımlı olarak piyasaya sürülen bu ürünler ev hanımlarının işlerini de oldukça kolay bir hale getirmektedir. Dıştan bakıldığında oldukça şık ve kaliteli olarak görülmektedir. Şık tasarımının yanı sıra temizliğinin çok kolay bir şekilde yapılması da sağlanmaktadır. Ahşap olmasından dolayı uzun ömürlü kullanıma da sahip olmaktadır.

İki Gözlü Şeffaf Yapılı Banyo Rafı

Bu banyo rafları oldukça pratik bir kullanım için tasarlanmıştır. Piyasada çok sayıda üretilen ve satışa sunulan bu banyo rafları insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında kendine yer edinmektedir. İki gözlü şeffaf yapılı banyo rafının iç kısımlarına banyo yapmak için gerekli olan tüm ürünleri kolaylıkla koymanız sağlanmaktadır. Rafın ön tarafında bulunan camlar sayesinde açılır kapanır özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde lazım olan ürün çıkarılıp camın tekrar örtülerek rafın içerisine su kaçması engellenmiş olmaktadır. Duvara montesi edilmiş olan bu rafların alt bölmelerinde bulunan askılıklar sayesinde diğer asılabilecek olan gerekli malzemelerin de asılması sağlanmaktadır. Bu rafın montajı diğer raf modellerinde olduğu gibi duvara vidalama yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Evinin banyo duvarlarına delik açmak veya zarar vermek istemeyen kişiler içinse çift taraflı bantlar sayesinde duvara takılması sağlanmaktadır. Rafta kullanılan malzeme sayesinde çıkarılarak temizliğinin kolay bir şekilde yapılması da müşteriler tarafından oldukça olumlu karşılanmaktadır.

Tekerlekli Banyo Rafı

Kimi insanların banyolarında kullanmak üzere hazır bulundurdukları neredeyse 10 larca hatta daha fazla ürünler vardır. Bu ürünleri banyo yapma aşamalarında kullanmaktadırlar. Kullanım sıralarını karıştırmamak veya daha fazla ürünü aynı rafa koymak için tekerlekli banyo rafları almayı tercih etmektedirler. Tekerlekli banyo rafları ürünleri belli kategorilere ayırarak kişinin daha kolay ulaşmasını da sağlamaktadır. Bu sayede duş alacak olan kişi şampuanından sabununa, lifinden duş jeline kadar olan ürünleri sırasına göre tekerlekli raf bölümünü açarak kolaylıkla ulaşımı sağlanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net